Treść opublikowana przez lis
-
[ALL] Jakie felgi
nie ma co polemizować, drogi są kiepskie i szybko się nie poprawią a wracając do mojego pytania; co najczęściej sypie sie w zawieszeniu i ile to będzie kosztować w u mechaniora???
-
[ALL] Jakie felgi
zgadza sie nie jeździłem na 17tkach mam zimowe stalowe 16tki i teraz się łamię jakie zakupić na lato przy 16tkach pewnie bym został przy rozmiarze opon 205/55 przy 17tkach pewnie 235/45 a tak przy okazji to - co siada najczęściej w zawieszeniu przy opcji założenia wiekszych felach (np 17t") i ile kosztuje remont tego.??????
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
- [ALL] Jakie felgi
no nie jeździłem....... nasze drogi nie nadają się na zakładanie 17tek i większych kółek do audicy szkoda kasy na zawieszenie, a nie mówiąc juz o komforcie jazdy duże koła to szersze opony, a u nas w kraju to oprucz dołów to jeszcze koleiny drogowe- [ALL] Jakie felgi
17" to chyba wystarczające na nasze polskie drogi, 18" zdecydowanie za duże chyba, że jeździsz po lotnisku na Okęciu, po ulicy to pewnie po 5k km trzeba by zawieche remontować nr 2 - kozak- [ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
piaseczno - 80 zł/komplet łukowa - (powiat Biłgoraj) - 20zł/komplet- [ALL B7] Ktore fele na lato?
no i jakie w końcu kupujesz 16" czy 17"- [ALL B7] Ktore fele na lato?
KOCZIS: 1 JEST KOZACKA A CO DO WIĘKSZYCH ROZMIARÓW FELG NIŻ 16" TO WEŹ POD UWAGĘ ŻE OPONKI TEŻ SĄ DROŻSZE, ZAWIECHA SIĘDZIE SZYBCIEJ, A JAK ZAŁOŻYSZ DO NICH 235/45/17 TO W LECIE PO KOLEINACH BĘDZIESZ JEŹDZIŁ JAK NA SANKACH PEWNIE AUTKO MASZ NA SERYJNYM ZAWIASIE WIĘC ZARAZ CI KTOŚ DORADZI ŻE TRZEBA OBNIŻY O JAKIEŚ 20-30MM. NAPEWNO BEDZIE FURKA LEPIEJ WYGLĄDAŁA ALE TO KOSZTUJE WRACAJĄC DO TEMATU: NAJŁADNIEJSZA FELA NR 1[mod]dlaczego krzyczysz ??[/mod]- [ALL] Sava Eskimo S3 205/55R16 czy Kormoran SNOWPRO B2
z tych co podałeś to dębica, miałem jeden sezon, słowa złego nie powiem- [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
D - super E - będą nieźle wyglądać wg mnie został bym przy - D- [B7 BRB] 7000km = 1L oleju ?
przebieg ma 170 000km ale spoko jak nie ma tregedii z tym 1litrem to się uspokoiłem- [B7 BRB] 7000km = 1L oleju ?
"latallec" o tym nie pomyślałem, to jest bardzo możliwe dzięki- [B7 BRB] 7000km = 1L oleju ?
wycieków - brak dymienie - brak- [B7 BRB] 7000km = 1L oleju ?
koledzy po zrobieniu 7 000 km. od wymiany oleju (castrol EDGE 5W30) i wszystkich filtrów zauważyłem że mam mało oleju w silniku i musiałem dolać 1Litr. czy to normalne ??? nadmienię że byłem 2 tyg. temu na diagnostyce silnika i wszystko jest idealnie; jeżdżę w miarę spokojnie pół na pół miasto/trasa- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa Warszawa-Płock-Włocławek-Bydgoszcz-Piła dwie osoby z małym bagażem spokojna jazda 120-140km/h w fissie 5,1l/100km- [B7 BFB] Montaż nawiewów na tylne siedzenie
witam czy wie ktoś może jak zamontować do Audika nawiewy na tylne siedzenie? chodzi mi o nawiewy, które znajdują się pomiędzy przednimi siedzeniami z tyłu pod podłokietnikiem. czy w ogóle można zamontować takie nawiewy???- [B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
w życiu bym nie uwierzył że przy takiej klasie samochodu może nie być podgrzewanych lusterek, to jest Audi a nie polonez czy inne tico- [B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
ok a jaki jest koszt mat grzewczych i czy to jest pracochłonne???- [ALL B6] Nie działający spryskiwacz tylnej szyby
Miałem podobny problem włącz spryskiwacze tylnej szyby i zobacz czy ci nigdzie nie cieknie płyn u mnie miałem rozłączone przewodziki nad lewym przednim nadkolem 5 minut i zrobione- [B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
Witam nie działa mi ogrzewanie lusterek zewnętrznych, a zbliża się zima może wiecie o co chodzi ????????????????? POZDRAWIAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW- [ALL B7] Co myslicie o takich felgach ?
kiepskie słabo wygladają- [ALL B7] Zakup wycieraczek
i racja po to kupujesz dobre wycieraczki żeby czerpać przyjemność z jazdy, niby zaoszczędzisz kilka złotych a potem jazda staje się udręka w deszczowe dni tylko Valeo ja pisze do toma 77 i od niego kupię <na forum same dobre opinie>- [ALL B7] Ogrzewanie przedniej szyby
ok dzięki zgadza się zauważyłem, ale miałem nadzieje że będzie tak jak w focusie i nie będzie trzeba drapać przedniej szyby w zimie dzięki- [ALL B7] Ogrzewanie przedniej szyby
witam mam problem z czy ogrzewaniem przedniej szyby w ogóle działa, mam w fordzie focusie ogrzewanie przedniej szyby i przednia szyba cała jest pokryta drobną siateczką, wtedy ogrzewanie działa na zasadzie tylnej szyby, w Audi tego nie zauważyłem może ktoś wie jak to działa ?????? pozdrawiam- [B7 BPW] Avant prawy schowek w bagazniku - problem z zamknieciem
a miałem zakładać właśnie taki wątek, a tu proszę rozwiązanie na widelcu idę i biorę sie za tekturkę i wyginanie dzięki - [ALL] Jakie felgi