Treść opublikowana przez lidoo
-
Wypalanie filtra DPF w Audi A4 B9
To może ja się podziele jak mi się Dpf wypala, przebieg 25 tys silnik DTPA, tylko miasto co ok 240 km, autostrada co ok 300 km i tak jest od nowości. Wcześniej miałem Passata 2.0 tdi rok 2016 i tam było miasto co ok 500 km, autoatatada 600 km.
-
Hak holowniczy do Audi A4 B9
Dzień dobry, jeśli ktoś by sie zastanawiał nad montażem haka e. do A4 akurat w moim przypadku do b9 po lifcie to szczerze mogę polecić kolegę Turzol ze Śląska, z naszego forum. Mechaniczne jak i również z programowaniem kolega nie ma najmniejszego problemu. Byłem, montowałem. Szczerze polecam.
-
Zamiana kierownicy w A4 B9
-
Zamiana kierownicy w A4 B9
Nie pomyślałem o tym, No ale jak patrze na Allegro i Olx to są tylko 2 które pasują do mojego, i tylko nowe, ja mam prostokątna poduszkę....
-
Zamiana kierownicy w A4 B9
Scieta czy przycięta to tylko wyrażenie, wiadomo, że chodzi "płaski" dół, Bardziej mi chodziło o jakieś błędy w sterowniku ect...
-
Zamiana kierownicy w A4 B9
Zastanawiam się nad obszyciem kierownicy i jej przycięciem. Mam propozycję na odesłanie swojej własnej a Firma mi odsyła już gotowa z innego auta z takimi samymi przyciskami, mówią że będzie dzialac jak plug and play, jaka jest wasza opinia?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF41NA044373 i jaki rodzaj skrzyni. Dziekuje
-
Czarna listwa nad grillem w A4 B9 lift
Ale to będzie pasować tylko do S line? bo grill z S line nie pasuje do zwyklej A4 B9 lift...
-
Czarna listwa nad grillem w A4 B9 lift
Tnx
-
Czarna listwa nad grillem w A4 B9 lift
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Dzięki, uprościłeś mi robotę, A ta dolna wtyczka pod tą od czujnika deszczu to co podpina?
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Co masz na myśli zacisk 30, i 15? są tam dwie wtyczki jedna u góry to do czujnika deszczu, i tam będzie napięcie stałe. A z dołu ta wtyczka od czego?, Może wiesz który kolor to napięcie po zapłonie, i czy jest bezpiecznie się tam podpiąć.(potrzebuje tylko do kamerki max 2A) Mogę to miernikiem sprawdzić, ale wolę to jeszcze Ciebie zapytać.
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Dla zainteresowanych, Koszt montażu na dziś w serwisie Vw Audi w Pl, haka to ok 2650 brutto, hak elektryczny koszt 5300 brutto i na dziś nie ma go dostępnego w magazynach w Pl i DE , czas oczekiwania to minimum 1 miesiąc.
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Dzwoniłem dziś do autoryzowanego przedstawiciela firmy Steinhof, i mówi tak ze nic nie koduje, robi tak ze niema błędów... Jakie niekorzyści, wady daje nie zakodowanie?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Przy zakładaniu zwykłego haka odpinanego ręcznie trzeba coś kodować? Pytam bo kiedyś w Passacie montowali mi taki hak i przy włączaniu wstecznego czujniki parkowania się włączały i brzęczały, a tak chyba nie powinno być.
-
Dołożenie przycisku zamykania klapy bagażnika w Audi A4 B9
Witam, Interesuje mnie dodanie tego przycisku z zamknięciem samochodu w klapie bagażnika, Jest taka możliwość żeby to dołożyć? Nigdzie nie widziałem tutorialu.
-
Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9
Nic nie zmieniałem, sprawdziłem to co napisałeś i ja tak mam, a tylna przy wstecznym dziala
-
Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9
Ale jestem aktualnie na tym kodowaniu i mam tak ustawione.... na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"
-
Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9
Ale jestem aktualnie na tym kodowaniu i mam tak ustawione.... na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"
-
Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9
chodziło mi o informacje z googole
-
Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9
Spokojnie, zanim coś zastosuje to sprawdzam gdzie się da, i dlatego tez tutaj pytam, Tego kodowania co napisałeś to nigdzie nie moglem znaleźć
-
Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9
- Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9
Witam Czy jest jakiś inny sposób na wyłączenie tej wycieraczki? U mnie ta metoda nie działa, czyli Cent el 09 kodowanie 07 Bajt 21 bit 6 0- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Jest tam stale napięcie, czy gasnie po wyłączeniu zapłonu?- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Czy wiecie może jakie tam jest napięcie, chciałbym tam podpiąć zewnętrzny wideorejestrator który potrzebuję 5V i ok 2 A? - Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9