Treść opublikowana przez Gracjusz
-
Spoty Katowice i okolice
Witam. Chcialem zapytac czy jest ktos na forum kto potafil by sprawdzic autko po VINIE?
-
Spoty Katowice i okolice
wątpliwe:whistling: Ok. Niby mozna EEPROMEM ale nie wiem jak z niego wydobyc PIN. Jak tam wtorkowe zlociki...są ludzie?
-
Spoty Katowice i okolice
OK. Rozumie ze nie da rady
-
Spoty Katowice i okolice
Witam panowie Czy jest ktoś kto potrafi zczytac kod PIN z immo? A4 B6 2002r.
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
No i najlepsze jest to ze ciagnie od 1600 do 4600 obr/min. I ze spalaniem tez nie ma problemu, ale z rana silnik bardzo ospaly...slabo reaguje na gaz. Trzeba chwilke poczekac az zacznie sie zbierac tak jak nalezy. ---------- Post dopisany 13-04-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:00 ---------- Witam Dziś wyregulowalem kat synch...az sam nie wierze zrobilem na ZERO z lekkimi wahaniami do -0,6 ale trzyma 0. Spalanie wzroslo tak jak wszystkim co wypowiadali sie na ten temat. z 0,4 na 0,6 mg... Ale autko teraz rzeczywiscie inaczej pracuje no i chyba dynamika sie poprawila i to o wiele Zobacze jak bedzie dalej.... Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Witam Dziś wyregulowalem kat synch...az sam nie wierze zrobilem na ZERO z lekkimi wahaniami do -0,6 ale trzyma 0. Spalanie wzroslo tak jak wszystkim co wypowiadali sie na ten temat. z 0,4 na 0,6 mg... Ale autko teraz rzeczywiscie inaczej pracuje no i chyba dynamika sie poprawila i to o wiele Zobacze jak bedzie dalej.... Pozdrawiam
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Mam jeszcze jedno pytanie. Po wymianie rozrzadu z blokadami kat synchronizacji mam w granicach 8,3 nie wiem jak to sie stało ale jest. Czy jest mozliwe ze rozrzad zostal przestawiony czy tylko jest to zla regulacja kata synch? Jest możliwe wyregulowac taka odchylke.
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Dzięki bardzo!! Pozdrawiam
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
raczej nic nie pisze o pasku i zderzaku? Mam rozumieć, że robi sie to bez tych czynności.Wydaje mi sie ze u mnie reke to trudno tam wsadzic
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Witam posiadam Audi A4 B6 1.9TDI AWX, 130KM 1 - Czy da się ustawić kąt synchronizacji bez ściągania przedniego pasa tak jak to mam miejsce przy wymianie rozrządu?? Prubował ktoś wymieniać rozrząd bez ściagania całego przodu? 2 - Czy ustawienie kąta robi się na zdjętym pasku i blokadzie koła rozrządu?? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czujnik poziomu oleju
Witaj Zamiennik jakies 80zł, nowy. Pozd.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich. Chciałem zapytać czy ktoś zna się dobrze na diagnostyce VAGiem. Chciałbym wykonać logi, aby dowiedzieć się coś wiecej na temat mojego silnika? Coś mi się wydaje, że chyba turbinka siada. Czy mógłby mi ktos pomóc w diagnostyce mojej B6?
-
Spoty Katowice i okolice
Witam serdecznie. Chciałem zapytać czy ktoś posiada narzędzia potrzebne do blokady kół żebatych do wymiany rozrządu? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi
Witam. Facet powiedział, że razem z częściami: pasek, napinać, rolka i pompa wody - koszt 900zl.
-
[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi
Wczoraj byłem pytać o wymianę rozrządu z pompą wody w serwisie Audi. Powiedzieli, że jest promocja do końca maja i koszt około 900zł.
-
[ALL B6] Klimatronic wymiana frontu (ramki)
Witam. Klimatronik 1 DIN nie pasuje do 2 DIN.
-
[ALL B6] Komputer pokładowy, a sygnalizacja przepalonych żarówek.
Witam. Ja mam B6 z pełnym FIS-em i nie pokazuje mi spalonych żarówek. Co może być nie tak? [email protected], gg 514 88 79
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich. Chcialem zapytac czy jest ktos w stanie odczytac zmienny kod (PIN) z immo z A4, B6 rok 2002. Moje gg: 5148879, [email protected]
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma za co! Ale mam tylko bledy. Logi sie nie zapisaly VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 019 AN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1301 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 63351 5 Faults Found: 18047 - Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185): Implausible Signal P1639 - 35-00 - - 17569 - Manifold Temp Sensor (G72): Open or Short to Plus P1161 - 35-00 - - 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-00 - - 17932 - Fuel Pump Relay (J17): Open or Short to Ground P1524 - 35-10 - - - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - -
-
Spoty Katowice i okolice
ja w ogóle nie miałem bzyczka i żyje Cwicz pamięć a tak poważnie to trza poszukać w vagu, może da sie to włączyć poszukaj na forum i bądź we wtorek postaram sie wziąć kompa Witam Moge wziasc swoj komputer. Szukalem juz na forum ale nie umie nic znalezc odnosnie kodowania. Slyszalem ze jednak mozna to zrobic Vagiem ale u siebie nawet nie umialem znalezc gdzie to moze siedziec To do jutra Keżor
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich. Czy problem braku sygnalu zapalonych swiatel przy otwartych drzwiach to jedynie spalony brzeczek czy jest moze jeszcze cos innego? Mozna jakos to sprawdzic Vagiem? Pozdrawiam moze do wtorku pod GO Sportem
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wpadam - bede okolo 19 pozdrawiam
-
[B6 AWX] Woda w aucie
Witam. Wiem pomyślicie sobie, że bylo 1000 razy pisane na ten temat, ale sprawdziłem już wszystko co bylo możliwe i przeczytałem chyba wszystkie wątki na ten temat i dalej mam problem z woda na dywaniku kierowcy i pasażera. Sprawdziłe odpływy pod akumulatorem i ECU oraz obudową ECU i jest OK Sprawdziłem linke otwierania maski - OK Spód samochodu OK Wężyk klimatyzacji wyprowadzony przed akumulator - OK Czy to normalne ze woda leje sie po nadkolu, a potem dostaje sie do środka - po wyciagnieciu dywaników i tapicerki z podlogi zobaczylem wode na podwoziu. Zauważylem, ze woda dostaje sie przez zamocowanie linki otwierania maski - czy to normalne ze woda wlewa sie do nadkola?? Proszę o pomoc moje gg: 514 88 79 mail: [email protected]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam czy ktos na spocie ma moze kabel VAG? Poszukuje tez manetki o numerze 8E0 953 503 B. Pozdrawiam [email protected] gg 514 88 79 Audi A4, B6, AWX
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich. Czy ktos posiada moze kabel do Vaga (chodzi o wgranie kodow do odblokowania FIS-a)? Poszukuje takze manetki 8E0 953 503 B. Prosze o kontakt: [email protected] gg 514 88 79 Pozdrawiam Moze tez zjawie sie na spocie [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 10:54_________________________________________________Witam. Czy kroś ze spotu posiada kabel do Vaga? Poszukuję takze manetki o nr 8E0 953 503 B. Prosze o kontakt: Gracjusz, [email protected] gg 514 88 79 Pozdrawiam Audi A4, B6, 2002, 1.9 TDI, AWX
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chcialem przywitac wszystich jako nowy czlonek forum. Pozdrawiam