Treść opublikowana przez bubers
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
u gajosa pokazuje 196 brutto wiec w aso pewnie kapke drozej to jest cena za pokrywe obita materialem bo skorzana jak sie orientowalem kilka miesiecy temu to koszt ok 370zl :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie wnikam prosil mnie o kontakt do kogos od regeneracji bo nikt sie podobno tego nie chce podjac juz znalazl jakas uzywke ale sie nie moze zdecydowac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy znacie dobry warsztat ktory podjalby sie regeneracji turbiny - kolega jest w potrzebie autko to volvo v40 najlepiej z okolic RZ pozdrawiam co do SkalarX to jesli sie zapuszcza do Łańcuta to tez widzialem - robi wrazenie, piekne autko a jesli nie to ktos kupil ese z okolicy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja bede Ci mogl pozyczyc ale jeszcze nie wiem kiedy mysle ze max do dwoch tygodni bede mial swoja wolną
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bedzie ciezko (znam ten bol bo mam ten sam kolor ) ale jak masz troche czasu to w koncu upolujesz niedlugo bede mial taka do sprzedania tylko skora powycierana takze bez sensu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
piekny czerwony avancik widziany w sobote w polanczyku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobry sluch masz mnie niestety nie bedzie, takze zycze milego i smacznej kielbaski :> pozdr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie ma problemu tylko troche sie rzucilo w oczy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
superancko jeszcze jakbys zamazal tablice na pierwszej fotce na moim autku to bylby wypas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lepsze to niz nic milo bylo poznac pozniej frekwencja sie juz tylko zmniejszala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski dzieki za konkrety pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie wiem o co kaman ale fajnie ze Was rozbawilem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam kolegow z Kraksy mam do Was takie pytanko chce sobie przyciemnic szyby i znalazlem u Was taka firme http://www.przyciemnianieszyb.krakow.pl/ przy okazji serwis klimy mozna by zrobic pytanie czy ktos zna ta firme ? pozdrawiam
-
[ALL B6] Uszkodzone lusterko
no to trzeba bedzie przelozyc obudowe bo nie wiem co sie trafi tak zeby sie upewnic - lusterka z b6 i b7 sa takie same ??
-
[ALL B6] Uszkodzone lusterko
hej dzieki za szybkie odpowiedzi no zgodnie z etka to faktycznie trzeba calosc kupic akurat jest na alledrogo wiec pewnie trzeba brac http://www.allegro.pl/item959752419_uchwyt_lusterko_zewnetrzne_lewe_el_audi_a4_01_08.html jakbyscie cos wiedzieli o tych kolorach to napiszcie bo ciekawy jestem tymczasem jade na policje bo mam odciski palcow
-
[ALL B6] Uszkodzone lusterko
dzis w nocy ktos mi zrobil piekna niespodzianke - pociagnal z buta lewe lusterko (tak od dolu ze jeszcze drzwi szlifnal butem) polamany jest caly "trojkat" mam do Was takie pytanie - widzialem gdzies skrina z etki tylko bylo slabej rozdzielczosci - da sie wymienic samo to mocowanie ? czy gra nie warta swieczki i szukac jakiejs uzywki na allegro i ew przelozyc obudowy ? tak btw mam kolor czarny LY9B - byly jakies inne czarne w b6 lub b7 - jakbym kupowal cale to juz lepiej zeby bylo w kolorze jesli taki temat gdzies byl to sorry ale nie znalazlem pozdr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzieki za zainteresowanie tematem zalezy mi zeby to bylo dobrze zrobione i dobrymi materialami zdam sie na Wasze opinie jesli nie mozecie tutaj pisac to prosze na pm bo jestem zainteresowany - szczegolnie sie nie spieszy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak faktycznie warto to chetnie sie przejade
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzieki bardzo jak juz tak pytam o serwisy to chetnie bym sie jescze dowiedzial gdzie pojechac przyciemnic szyby - folia trzeba cos w koncu zrobic z autkiem :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
troszke sie wetne w temat poki jeszcze nie pojechali wszyscy na zlot polecilby ktos dobry serwis klimatyzacji - nabijanie, odgrzybianie i takie tam pozdrawiam i szerokosci w drodze na zlot
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
odgrzeje troche kotleta ale tak podusmowujac to co byscie doradzali - ori dot4 - ate sl.6 (dot4) - motul dot5.1 ??
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Co do klapy to trzeba z wyczuciem odginac te glowne zawiasy (sciskac je jakby do siebie) a jesli chodzi o obszywanie to pewnie ze sie da - z tego co kojarze to gore sie po prostu odrywa na sile (jest przyklejona) - wydaje mi sie ze WRCLaguna ma obszyty pikowana skora
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
dzieki za szybka pomoc spytam o nr czesci i wszystko bedzie jasne ja mam concerta (na razie ) ale mam nadzieje ze mikrofon jest ten sam
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
troszke sie zdziwilem, teraz znowu szukanie mikrofonu
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
no jasne - chodzilo mi o to ze tak czy inaczej komplet halogenow mozesz sprzedac zdradz ile zaplaciles za dokladke bo moze nie potrzebnie tyle osob spi na allegro