Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bubers

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bubers

  1. podziemnego nie ma, na ostatnich kondygnacjach tez wjazd jest tylko dla dostawcow to spozywczaka w piwnicy jednym slowem porazka nie znam zadnej nowoczesnej galerii tych gabarytow bez parkingu w budynku :/
  2. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    dzieki bardzo w piekarniku to ja tylko lasagne potrafie zrobic, ale jak sie lekko przypali to sie nic nie stanie
  3. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    bez wyciagania to chyba najlepiej jakbys zobaczyl jaki jest ich nr i wtedy mozna sprawdzic czy to xenon sorki zrobie troche OT bo nie moge nic takiego znalezc: mysle nad lekka przerobka bixa tylko zastanawia mnie czy mozna bez jakis wiekszych problemow zdjac z nich klosz ? jest tam troche takich malych zatrzaskow, ale zalane sa jakims ustrojstwem chodzi mi o dostanie so do klosza od wewnetrznej strony tylko nie wiem jak
  4. ja nie mam przelacznika z auto i tak mi przyszlo do glowy ze moznaby przeciez zamontowac czujnik zmierzchu i tak to sprytnie zrobic ze jak bedzie ciemno, wylaczaja sie dzienne, a wlaczaja bixy (trzeba by tez podpiac kable do bixow )
  5. z dzwieku moze by i byl zadowolony ale z ceny - 1023 ojro to chyba nie
  6. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    przelecialem ten caly temat jeszcze raz no i doszedlem do wniosku ze wymienie przetwornice - nie chce za duzo rzezbic i jeszcze ryzykowac znalazlem goscia z nowymi przetwornicami za 289, jutro bede z nim rozmawial na temat ew. rabatow dla klubu _________________________________________________ rozmawialem dzis z gosciem ale cena 270 z faktura jest dla niego nie osiagalna za nowe
  7. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    juz sam nie wiem - tzn. przelozyc kostke 12 pin do nowej lampy? ta przetwornica na 12 pin ma inny ksztalt i jest grubsza, nie zmiesci sie w tej ramce z bixa a nie sprawdzilem czy ramka bedzie pasowac ze zwyklego xenona do bi jeszcze pytanie jaka maja trwalosc takie przetwornice ?
  8. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymal i sprawdzal nowe przetwornice ok 290szt. tyle dobrze ze silniczki sa, to tym sie nie musisz martwic no i zeby bylo na gotowo to postojowki sa inne - H6W postaram sie zrobic fotki jak bede juz mial przetwornice i bede zmienial na bixy
  9. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    skonczylo sie na przymiarce okazalo sie ze tak: - przetwornica jest przykrecona ciekawymi srubkami - torx z bolczykiem w srodku , ale mozna to spilowac np wiertarka, takze luz - gorzej bo przetwornica okazala sie 12 pinowa a do bixa trzeba 4 takze znowu alledrogo i szukam przetwornic
  10. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    dzisiaj jakos wieczorkiem bedzie pierwsze podejscie dam znac jak bedzie po wszystkim
  11. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    xenon plus jaki dostalem: zestawienie moich z plus: ja roznicy w tych pionowych paskach nie widze wiec z tym s-line to raczej sciema
  12. panowie zderzaczek s-line w dobrej cenie, moze komus sie przyda http://www.allegro.pl/item805179027_zderzak_audi_a4_s_line_01_04.html ja szukam pod spryski
  13. mam sprawdzonego goscia kolo bochni pod krakowem ktory wypycha takimi zagietymi drutami jakbys np tamtedy przejezdzal wystarczy ze sie umowisz i moze Ci to zrobic na poczekaniu jakby ktos potrzebowal moge podac kontakt na pm
  14. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    dostalem wlasnie bi jutro zrobie zdjecia porownawcze czy czyms sie roznia te niby s-line od zwyklych jak patrze na te lampy to nie wiem jak one sie niby tam maja zmiescic bo wydaja sie duzo glebsze a zeby w nich cokolwiek wymienic to juz chyba w ogole masakra
  15. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ja mam autko z listopada 2001, lampy na pewno nie byly zmieniane i mam d1s
  16. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    gosc zapewnial ze sa
  17. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ja jeszcze stargowalem za tego niby s-linea :gwizdanie: jutro powinny byc to przyloze jedne obok drugich i zobacze czy sie roznia
  18. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    rozni sie od zwyklego wyrazniejszymi tymi takimi paskami pionowymi
  19. hej podejrzewam ze chodzi Ci o taki zatrzask http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bae4f281b33a968d.html a drugi o ktorym pisales to pewnie ten http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d192576474a71bb.html ??
  20. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    a jednak spoko luz zadzwonilem do goscia i mial jeszcze dwa komplety: s-line i zwykly twierdzi ze obydwa w stanie idealnym i nie parujace wzialem bo widze ze schodza jak cieple buleczki
  21. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    :> prosilbym o porade czy je brac bo jak widac w poprzednich postach nie mam o tym pojecia a nie chce miec problemow
  22. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    dzieki, mam d1s http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e84232badaf3cb48.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1cb2702430d16790.html znalazlem takie lampy i chce je brac - co myslicie ? http://www.allegro.pl/item803716465_lampa_prawa_i_lewa_audi_a4_a_4_a_4_b6_bi_xenon.html
  23. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    no i wlasnie dlatego myslalem zeby kupic cale reflektory bo nie mam pojecia o czym piszecie zeby to sprawdzic musialbym odkrecic reflektory ?
  24. wiem cos o tym mialem te same felgi co ty i letnie na profilu 45 jest roznica :>
  25. bubers odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    wtedy bedzie troche rzezbienia ? no i pod warunkiem ze mam d1s tak ? jak to najlatwiej sprawdzic czy przypadkiem nie siedzi d2s ? (nie wiem czym sie roznia )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.