Treść opublikowana przez bubers
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
podziemnego nie ma, na ostatnich kondygnacjach tez wjazd jest tylko dla dostawcow to spozywczaka w piwnicy jednym slowem porazka nie znam zadnej nowoczesnej galerii tych gabarytow bez parkingu w budynku :/
-
Bixenon Xenon od A do Z
dzieki bardzo w piekarniku to ja tylko lasagne potrafie zrobic, ale jak sie lekko przypali to sie nic nie stanie
-
Bixenon Xenon od A do Z
bez wyciagania to chyba najlepiej jakbys zobaczyl jaki jest ich nr i wtedy mozna sprawdzic czy to xenon sorki zrobie troche OT bo nie moge nic takiego znalezc: mysle nad lekka przerobka bixa tylko zastanawia mnie czy mozna bez jakis wiekszych problemow zdjac z nich klosz ? jest tam troche takich malych zatrzaskow, ale zalane sa jakims ustrojstwem chodzi mi o dostanie so do klosza od wewnetrznej strony tylko nie wiem jak
-
[ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
ja nie mam przelacznika z auto i tak mi przyszlo do glowy ze moznaby przeciez zamontowac czujnik zmierzchu i tak to sprytnie zrobic ze jak bedzie ciemno, wylaczaja sie dzienne, a wlaczaja bixy (trzeba by tez podpiac kable do bixow )
-
[ALL B6] Tłumiki Advantige - słyszał ktoś coś? Jakie polecacie?
z dzwieku moze by i byl zadowolony ale z ceny - 1023 ojro to chyba nie
-
Bixenon Xenon od A do Z
przelecialem ten caly temat jeszcze raz no i doszedlem do wniosku ze wymienie przetwornice - nie chce za duzo rzezbic i jeszcze ryzykowac znalazlem goscia z nowymi przetwornicami za 289, jutro bede z nim rozmawial na temat ew. rabatow dla klubu _________________________________________________ rozmawialem dzis z gosciem ale cena 270 z faktura jest dla niego nie osiagalna za nowe
-
Bixenon Xenon od A do Z
juz sam nie wiem - tzn. przelozyc kostke 12 pin do nowej lampy? ta przetwornica na 12 pin ma inny ksztalt i jest grubsza, nie zmiesci sie w tej ramce z bixa a nie sprawdzilem czy ramka bedzie pasowac ze zwyklego xenona do bi jeszcze pytanie jaka maja trwalosc takie przetwornice ?
-
Bixenon Xenon od A do Z
ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymal i sprawdzal nowe przetwornice ok 290szt. tyle dobrze ze silniczki sa, to tym sie nie musisz martwic no i zeby bylo na gotowo to postojowki sa inne - H6W postaram sie zrobic fotki jak bede juz mial przetwornice i bede zmienial na bixy
-
Bixenon Xenon od A do Z
skonczylo sie na przymiarce okazalo sie ze tak: - przetwornica jest przykrecona ciekawymi srubkami - torx z bolczykiem w srodku , ale mozna to spilowac np wiertarka, takze luz - gorzej bo przetwornica okazala sie 12 pinowa a do bixa trzeba 4 takze znowu alledrogo i szukam przetwornic
-
Bixenon Xenon od A do Z
dzisiaj jakos wieczorkiem bedzie pierwsze podejscie dam znac jak bedzie po wszystkim
-
Bixenon Xenon od A do Z
xenon plus jaki dostalem: zestawienie moich z plus: ja roznicy w tych pionowych paskach nie widze wiec z tym s-line to raczej sciema
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
panowie zderzaczek s-line w dobrej cenie, moze komus sie przyda http://www.allegro.pl/item805179027_zderzak_audi_a4_s_line_01_04.html ja szukam pod spryski
-
[B5 ABC] Jak zlikwidować wgniecenia na karoserii ?
mam sprawdzonego goscia kolo bochni pod krakowem ktory wypycha takimi zagietymi drutami jakbys np tamtedy przejezdzal wystarczy ze sie umowisz i moze Ci to zrobic na poczekaniu jakby ktos potrzebowal moge podac kontakt na pm
-
Bixenon Xenon od A do Z
dostalem wlasnie bi jutro zrobie zdjecia porownawcze czy czyms sie roznia te niby s-line od zwyklych jak patrze na te lampy to nie wiem jak one sie niby tam maja zmiescic bo wydaja sie duzo glebsze a zeby w nich cokolwiek wymienic to juz chyba w ogole masakra
-
Bixenon Xenon od A do Z
ja mam autko z listopada 2001, lampy na pewno nie byly zmieniane i mam d1s
-
Bixenon Xenon od A do Z
gosc zapewnial ze sa
-
Bixenon Xenon od A do Z
ja jeszcze stargowalem za tego niby s-linea :gwizdanie: jutro powinny byc to przyloze jedne obok drugich i zobacze czy sie roznia
-
Bixenon Xenon od A do Z
rozni sie od zwyklego wyrazniejszymi tymi takimi paskami pionowymi
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
hej podejrzewam ze chodzi Ci o taki zatrzask http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bae4f281b33a968d.html a drugi o ktorym pisales to pewnie ten http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d192576474a71bb.html ??
-
Bixenon Xenon od A do Z
a jednak spoko luz zadzwonilem do goscia i mial jeszcze dwa komplety: s-line i zwykly twierdzi ze obydwa w stanie idealnym i nie parujace wzialem bo widze ze schodza jak cieple buleczki
-
Bixenon Xenon od A do Z
:> prosilbym o porade czy je brac bo jak widac w poprzednich postach nie mam o tym pojecia a nie chce miec problemow
-
Bixenon Xenon od A do Z
dzieki, mam d1s http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e84232badaf3cb48.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1cb2702430d16790.html znalazlem takie lampy i chce je brac - co myslicie ? http://www.allegro.pl/item803716465_lampa_prawa_i_lewa_audi_a4_a_4_a_4_b6_bi_xenon.html
-
Bixenon Xenon od A do Z
no i wlasnie dlatego myslalem zeby kupic cale reflektory bo nie mam pojecia o czym piszecie zeby to sprawdzic musialbym odkrecic reflektory ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiem cos o tym mialem te same felgi co ty i letnie na profilu 45 jest roznica :>
-
Bixenon Xenon od A do Z
wtedy bedzie troche rzezbienia ? no i pod warunkiem ze mam d1s tak ? jak to najlatwiej sprawdzic czy przypadkiem nie siedzi d2s ? (nie wiem czym sie roznia )