Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bubers

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bubers

  1. od dawna szukam czegos takiego i zastanawiam sie czy w koncu znalazlem interesowal sie ktos tym sprzecikiem ? pisze ze niby mozna sterowac z kiery i funkcje wg mnie tez ciekawe, - co sadzicie http://allegro.pl/audi-a4-car-dvd-tv-gps-bluetooth-sd-usb-7-quo-i1350593312.html jest tez sprzet z podobnymi mozliwosciami pod 1 din http://allegro.pl/super-nowosc-nawigacja-eonon-g1301-mapa-polski-i1345753610.html
  2. potrzebne jeszcze zaswiadczenia? jesli tak to podesle tylko prosze o adres na pm bo gdzies zapodzialem ZDROWKA !!!
  3. ratujesz mi zycie dziekuje baaardzo
  4. bylbym baaardzo wdzieczny
  5. witam bardzo prosze o numer sprezarki klimatyzacji do mojego autka (widze ze sa rozne... moja jest na waski pasek 4pk, montowana po stronie pasazera) audi a4 b6 produkcja pazdziernik 2001 nr vin WAUZZZ8E42A131623 bardzo prosze o szybka pomoc
  6. dzieki WRC no tak w sumie to potrzebuje przelacznik z b7 chce podpiac pod to dorabiany modul comming i drl 8E1 919 094 A5PR ma obydwa pokretelka i wchodzi tylko jeden wtyk - dobrze zrozumialem ? [br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 11:04_________________________________________________niestety 8E1 919 094 A5PR to przelacznik comming/regulacja swiatel (przyszlo z getem ) bardzo prosze o numer comming i drl
  7. podoba mnie sie to tez sobie tak zrobie bo nie widzi mi sie wydawac kupe kasy na nowa pokrywe dobry pomysl
  8. niestety okazuje sie ze nie chodzilo o gumowa wkladke tylko o ten element ktory zaznaczylem "normalnie" w etce go nie widac - jest razem ze stabilizatorem mechanior mowi ze mozna dokupic sama tulejke i nabic na stabilizator tylko nikt nie potrafi mi dokladnie powiedziec jaka czesc bedzie pasowala :gwizdanie:
  9. podepne sie pod pytanie: potrzebuje przelacznika drl/comming - ten jest wlasciwy 8E1 919 094 ? znalazlem go getem tylko ma rozne koncowki 5PR, A5PR, B5PR, C5PR, D5PR - ktory bedzie ok ? zeby podpiac potrzebuje 2x 8Z0 972 883 ?
  10. u mnie zatrzask juz calkiem odpadl - kleje sa za slabe jakby ktos mial jakis w miare estetyczny pomysl to prosze niech umiesci fotke (np ten zawiasek )
  11. podpromie juz zalane...
  12. dziekuje baaardzo
  13. mechanik powiedzial mi ze pekly teflonowe teflonowe wkladki i mam kupic tulejki o mniejszej srednicy - takie zeby pasowaly niestety jestem laikiem i ciezko mi sie dogadac ze sprzedajacymi moze ktos przerabial ten temat i podrzuci nr czesci
  14. tak sie wczoraj rozjezdzilem na rowerku ze ledwo na final pilki zdarzylem no i nie dojechalem na spota ktos pytal o listwy do b5 - nie orientuje sie w cenach, tak mi przez przypadek wpadly http://www.allegro.pl/item1141462145_org_listwy_boczne_drzwi_kpl_audi_a4_95_01_promocja.html
  15. dolacze sie do pytania o zestaw rozrzadu i pompe vin 8E42A131623 nie zaczynac nowego watku wiec od razu zapytam o przelacznik drl+comming home z gory dzieki !! pz na rozrzad z koncowka A jest teraz promocja w GETem
  16. zaswiadczenie poszlo na PM
  17. pisalem do "KOGIEL_"a i sd-2 wlasnie jest w drodze do mnie takze trzeba pytac
  18. dzieki za linka no naszlo mnie na solara odkad mam patelnie w aucie chetnie kiedys zagladne bo slabo rozeznany ten temat
  19. dopiero dzis zobaczylem ten watek to pewnia ja bylem sorka teraz juz sie bede ogladal jak ktos bedzie trabil :>
  20. Gik masz to urzadzonko podlaczone pod wlacznik drl - czyli mozesz sobie je wylaczyc pokretelkiem ? dziala to ?
  21. pytanie glownie do wrclaguna bo wiem ze myslisz o rezaniu solara czy moglbys mi podac jakie czesci potrzebuje zeby podmienic dachy ? mam zwykly i drugie widzialem u Ciebie fajna oslone po prawej stronie w komorze silnika, znasz numer czesci ? bede zamawial cos w getem to bym wzial tez ta oslone
  22. dzieki mialem nadzieje ze mam jakis gratis moglbym Cie prosic o zestawienie czesci do wymiany ? oczywiscie bez dachu bo to kupilbym na allegro, ale pozostale pierdolki to juz pewnie aso tylko nie mam pojecia co dokladnie masz jakies wskazowki co do kupna samego dachu ? _________________________________________________ pytalem pewnego mechanika z aso i mowil ze jeszcze nie widzial zeby ktos wyrezal taki dach i zeby funkcjonowal jak nalezy moze jest ktos na forum kto to juz zrobil ?
  23. tez mi sie zachcialo takiego moda, szukam i prosze Grzegorz jesli potrzebujesz jeszcze fotek moge podeslac tylko podaj mejla mam ori dach tylko nie solar - trzeba cos wiecej wymieniac niz sam dach ? jakies moduly stetowniki czy cóś ? przy okazji takie pytanko - rozbieralem kiedys panel ze swiatelkami w podsufitce i tam drzemalo jakies urzadzonko z napisem webasto - co to moze byc ?
  24. tak wlasnie o to mi chodzilo ja na chama sie troche balem bo nie wiem na ile to mocne jest ale fakt ze sily troche trzeba uzyc
  25. polecam http://getem.pl taniej niz w aso ale dochodzi koszt przesylki 20zl jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby nie bylo takiej czesci jak potrzebowalem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.