Treść opublikowana przez Koczis
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Witam. Bajk, a czy mozesz dac fotki tego spojlera DTM i gdzie go kupowales? Sam sie zastanawiam nad takim czyms, ale na razie zonka jest przeciw i moze Twoje fotki Ja przekonaja? Pozdrawiam
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
A to przepraszam. U znajomego wygladalo bardzo podobnie i tym sie zasugerowalem. U Niego poszlo zwyklym krzyzakiem.
-
[ALL] warto kupić PSP?
aha, ja jak juz gram, to w wyscigi motocyklowe i grafika jest OK.
-
[B7 BLB] Kiedy wymienić olej?
Ja wymienam co 10-12tys km, nie sa to koszta a dla silnika chyba lepiej, no tyle ze ja robie 10-12 tys km rocznie.
-
[ALL] warto kupić PSP?
Nie wiem co to PES i GT, ale nawiazujac do tytulu to polecam. Fajna grafika i ma sporo funkcji. W drodze mozna dziecku film puscic, w Mc'u kozystac z netu itp.
-
[B7 BLB] Problem z osłoną silnika
Chyba cos sie koledze naglowek nie zgadza "BLB" ?
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
Nooo, przecie widac jak wul, ze to zwykla gwiazdka jest.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Witam. A czy sa jakies rozne STP, czy tylko jeden rodzaj do pompowtryskow, bo tez chetnie zakupie, ale wole kupic ten co powinienem.
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
Szerokiej drogi, przyczepnego asfaltu i samych pogodnych dni, zyczy swiezak-Koczis81
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja tez juz wymienilem oponki :>
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
Z tego co tu widac to popsikac przez dzien WD40 i delikatnie sprobowac odkrecic. Dla pewnosci mozna srubokret (+) delikatnie postukac mlotkiem, aby lepiej zlapal. Nic na sile, a powinno puscic. Pozdrawiam Koczis81
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
OK. pomalu sie lamie do 17, ale w takim razie, czy mamy kogos kto daje jakies rabaty na felgi i opony? Koczis81
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
No przecie napisalem, ze 16 cali. Tak wiem, ze to malo, ale mam 4 letnie opony w takim rozmiarze, a nie usmiecha mi sie kupowanie jeszcze opon, chyba ze mamy(na forum) jakiegos gumiarza co by mi wymienil za jakas niewielka doplata na 17 cali. Koczis81
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
Witam. Zastanawiam sie nad kupnem felg na lato do mojej A4. Jesien w pelni wiec i ceny dosc ciekawe. Jak oceniacie te 3 felgi: Z gory dziekuje za porady. Koczis81 [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:55_________________________________________________Zapomniałem dodac, ze rozmiar to zwykle 16 cali.
-
[B6 AKE] Demontaż przedniej lewej lampy
Witam. A czy tak samo jest w B7. Muszę wymienić żarówki od bi-ksenonów i nie wiem jak się do tego zabrać. W serwisie powiedziano, że trzeba demontować przedni zderzak Dziękuję Koczis81
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich serdecznie. Mam na imię Kuba i jestem z Michałowic koło Warszawy. Jak na razie szukam A4 dla siebie, a na razie poruszam się A3 1.9TDI 141KM(na hamowni Pozdrawiam Koczis81