Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koczis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koczis

  1. Witam. Bajk, a czy mozesz dac fotki tego spojlera DTM i gdzie go kupowales? Sam sie zastanawiam nad takim czyms, ale na razie zonka jest przeciw i moze Twoje fotki Ja przekonaja? Pozdrawiam
  2. A to przepraszam. U znajomego wygladalo bardzo podobnie i tym sie zasugerowalem. U Niego poszlo zwyklym krzyzakiem.
  3. aha, ja jak juz gram, to w wyscigi motocyklowe i grafika jest OK.
  4. Koczis odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    Ja wymienam co 10-12tys km, nie sa to koszta a dla silnika chyba lepiej, no tyle ze ja robie 10-12 tys km rocznie.
  5. Nie wiem co to PES i GT, ale nawiazujac do tytulu to polecam. Fajna grafika i ma sporo funkcji. W drodze mozna dziecku film puscic, w Mc'u kozystac z netu itp.
  6. Chyba cos sie koledze naglowek nie zgadza "BLB" ?
  7. Nooo, przecie widac jak wul, ze to zwykla gwiazdka jest.
  8. Witam. A czy sa jakies rozne STP, czy tylko jeden rodzaj do pompowtryskow, bo tez chetnie zakupie, ale wole kupic ten co powinienem.
  9. Szerokiej drogi, przyczepnego asfaltu i samych pogodnych dni, zyczy swiezak-Koczis81
  10. Ja tez juz wymienilem oponki :>
  11. Z tego co tu widac to popsikac przez dzien WD40 i delikatnie sprobowac odkrecic. Dla pewnosci mozna srubokret (+) delikatnie postukac mlotkiem, aby lepiej zlapal. Nic na sile, a powinno puscic. Pozdrawiam Koczis81
  12. OK. pomalu sie lamie do 17, ale w takim razie, czy mamy kogos kto daje jakies rabaty na felgi i opony? Koczis81
  13. No przecie napisalem, ze 16 cali. Tak wiem, ze to malo, ale mam 4 letnie opony w takim rozmiarze, a nie usmiecha mi sie kupowanie jeszcze opon, chyba ze mamy(na forum) jakiegos gumiarza co by mi wymienil za jakas niewielka doplata na 17 cali. Koczis81
  14. Witam. Zastanawiam sie nad kupnem felg na lato do mojej A4. Jesien w pelni wiec i ceny dosc ciekawe. Jak oceniacie te 3 felgi: Z gory dziekuje za porady. Koczis81 [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:55_________________________________________________Zapomniałem dodac, ze rozmiar to zwykle 16 cali.
  15. Witam. A czy tak samo jest w B7. Muszę wymienić żarówki od bi-ksenonów i nie wiem jak się do tego zabrać. W serwisie powiedziano, że trzeba demontować przedni zderzak Dziękuję Koczis81
  16. Witam Wszystkich serdecznie. Mam na imię Kuba i jestem z Michałowic koło Warszawy. Jak na razie szukam A4 dla siebie, a na razie poruszam się A3 1.9TDI 141KM(na hamowni Pozdrawiam Koczis81

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.