Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. a co to za numerek ten 510?
  2. też mam tak jak u KOval81 -> przy SGS 2. To już jest chyba wina softa (androida ogólnie), bo na Nokii E6 z tego co pamiętam szedł dźwięk dzwonka przez głośniki... Ale też mi to zbytnio nie przeszkadza
  3. Ja właśnie ściągam z tego drugiego linka od Pabla i idzie w końcu
  4. ja dzisiaj znów nie mogę, lecę do znajomych na kawę...
  5. podrzuć Pablo na PW jakiegos linka, bo coś mi nie działają "ściągane" nie z google play Automapy... do falsh playera też poproszę
  6. ja mam full roboty...
  7. podeślij kiedyś przy okazji Michał wzór takiego pisemka
  8. mamy
  9. Ja tez nie dam rady sie pojawić...
  10. to parking czy Fantasy Park o tej 18:00?
  11. yo, znacie jakąś apkę do zmiany paska notyfikacji (tego na samej górzę na pulpicie)? wkurza mnie jego kolor w andku 4.1.2, bo mam wszysko zrobione na czarno o tu taki sraczkowaty szary pasek... ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- kila z google play przetestowałem, ale są do kitu...
  12. Właśnie zaktualizowalem SGS2 do JB przez OTA
  13. za późno, nie powstrzymałem się i kupiłem mi akurat nie zależy na modemie w Ipadzie, mam przenośne Wifi zawsze ze sobą praktycznie
  14. z napisami wszystko pięknie? bo jest fajne promo na Grouponie i się zastanwiam nad iPadem 3... ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- iPad 3 Wi-Fi 16 lub 32 GB widzicie jakieś kruczki (oprócz 21 dni realizacji)? Bo jak nie to zamawiam chyba
  15. PDA: LQB PHONE: LQ6 CSC: LQB Build info: 17.07.2012
  16. Siemka Appleboy'e jak wygląda sprawa z oglądaniem filmów na ipadzie? Są jakieś duże ograniczenia co do rodzajów plików / odczytywania napisów?
  17. wg info od Samsunga moja wersja (XXLQB) jeszcze nie otrzymała JB... a już się cieszyłem
  18. Panie Bartku Madbarze - tel proszę odbierać
  19. ile zeszło czasu przy tym?
  20. ciekawe jak z danymi, czy usuwa czy jest spoko raczej... co polecicie do zbackupowania danych dla telefonu bez roota?
  21. rzuć jakimś źródłem tylko KIES czy OTA też?
  22. Ale "Smoluch". Jak kominiarz. Wojtus, ja zmieniłem na Q5, jak znajdę stara, to jest Twoja. I nie musisz zdejmowac. czekam na info w takim razie z niecierpliwością
  23. wycieraczka wygląda na sprawną, faktycznie...
  24. bylebyś sprzężyny nie upitolił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.