Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. też je znalazłem brać śmiało
  2. esencja działalności polskich ubezpieczalni qrfa...
  3. fajowa :> środek prawie identyczny jak u mnie w "starej" B6, gratki
  4. dzięki wielkie nike21
  5. Szyderca dzięki za wyjaśnienie
  6. nie ma żadnych pozimów trfisz bez żadnego ale to gdzie to zadaszenie jest?
  7. tylko nie mówcie mi że tam są jakieś poziomy parkingów to się jakoś wjeżdża do środka tam?
  8. a Wy brudasami przyjeżdżacie na spota wszyscy?
  9. chciałem ale jak ostatnio się dotknąłem do auta i uwaliłem pół kurtki to mi się odechciało
  10. siema, siema właśnie wróciłem z myjki i samochód odzyskał kolor
  11. o shit... przeżyłem coś takiego w wakacje i wiem co to znaczy... ale tu nówka samochód, ja pitole... ;(
  12. i tak to radio tam będzie dopóki będę miał furę, a jak sprzedam to wyciągam i tyle... przecież tego nie widać dopóki nie włożysz głowy pod kierownice... :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. ja też mam już rok E51 i tyle co ona przeżyła to... :gwizdanie: a jak nie przeszkadza ciężar i trochę wielkość to E66 jest całkiem fajna i ma wszystko co potrzeba
  14. dzięki, może się znajdziemy
  15. czyli trzeba wjechać na parking Selgrosa i szukać miejsca gdzieś w pobliżu KFC, tak?
  16. jutro jutro [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 19:26_________________________________________________tak to wygląda
  17. to takie jak pokazałem wcześniej tylko pomalowane troche są całkiem ciekawe, ale może średnio wyglądać ciemna felga do granatowego auta moim zdaniem...
  18. nie to że nie wierzę, ale 27 km to już za***isty zasięg o 50km nawet nie wspomnę... :gwizdanie: przetestuje teraz jak będę jechać do Poznania w niedziele i zobaczymy co to wyjdzie...
  19. miałem już ją w B6 na klapie, to max jaki uzyskałem to ok. 12 km a tak normalnie to ok. 5-7 więc mi styka
  20. S4?
  21. no ja radyjko takie samo + skromnie Floride
  22. a ja już się uporałem podwiesiłem radyjko jeszcze niżej niż schowek przy kierownicy, a w schowek wchodzi gruchę i jest git
  23. no ma się rozumieć bo już myślałem, że jesteśza podjazdem pod same drzwi KFC [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 14:53_________________________________________________haaaalooo jest tu kto? w końcu mam cb

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.