Treść opublikowana przez rakud29
-
Błąd ESP 00493
zebym jeszcze ja wiedzial co to jest 1 to adaptacja czujnika skretu a 2 to nie wiem zreszta bylo wszystko dobrze mi to raczej wyglada na ten sensor tylko mam pytanie jak kupie to trzeba go kodowac czy cos innego no i czy musi byc o tym samym numerze
-
Błąd ESP 00493
jak zrobic adaptacje esp czujnik kata skretu kierownicy dziala bo wchodzilem w bloki pomiarowe i pokazuja sie wartosci jak krece kierownica ktore styki przeczyscic od sensora esp i jeszcze mam pytanie czy sensor musi byc o takim samym numerze
-
Błąd ESP 00493
witam bardzo prosze o pomoc mam taki blad 00493-ESP sensor unit (g419) 008- implausible signal czy uszkodzony jest modul esp i trzeba go wymienic jak tak to musze kupic o tych samych numerach
-
objaw zuzytego dwumasu
Dzięki za odpowiedź jutro to sprawdzę A jakie objawy daje koło dwumasowe
-
objaw zuzytego dwumasu
jak sprawdzic przegub wewnetrzny
-
objaw zuzytego dwumasu
witam mam pytanie czy podczas przyspieszania na 5 biegu obroty ok 2200 zaczyna bardzo telepac autem powyzej 3 tys objaw ustaje czy to kolo dwumasowe daje znac o sobie dodatkowo jak tak rozpedzam auto i wcisne sprzeglo to slychac szum jak by cos z obrotow schodzilo prosze o pomoc
-
prosze o analize logow 1.9 tdi
witam koledzy mam taki problem co jakis czas auto traci mi moc i nie wiem co sie dzieje zrobilem logi ale wtedy auto szlo ok a raz na jakis czas lapie takiego mula ze nie da sie jechac mialem jeden blad podaje ponizej 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent i logi nie wszystkie ale te wazne paliwowe sa ok czyli wtryski jak cos to moge zrobic inne ale prosze o pomoc co nie domaga logi http://vaglog.pl/log_271208.html
-
Egr od 2.0 tdi
Drogi jest taki kabel do programowania żeby wyłączyć egr bo pytalem to za taka usługę 350 zł biorą
-
Egr od 2.0 tdi
Jak go wyłączyć czy za pomocą vcds się da
-
Egr od 2.0 tdi
wytarly mi sie zebatki jest na to jakis pomysl kupic uzywany czy nowy
-
Egr od 2.0 tdi
Witam. CZY egr od 2.0 TDI z 2009 r będzie pasował do 2.0 TDI Audi b7 blb
-
Przekaźnik do chłodziwa
witam mam taki blad - Przekaźnik do chłodziwa Po Run (J151): obwód otwarty P1917 - 000 - - co to moze byc i gdzie tego szukac Koledzy proszę o radę co sprawdzic
-
wymiana parownika
Zapomnij. Tylko czyszczenie mechaniczne. to jest gdzies sposob jak to sie wyciaga
-
wymiana parownika
witam mam problem smierdzi mi z klimatyzacji robilem odgrzybianie stosowalem rozne srodki i brzydki zapach nie znika pewnie jest parownik bardzo zabrudzony wie ktos jak go mozna wyciagnac trzeba deske odkrecac moze ktos to robil prosze o rady
-
pomoc w analizie logow turbiny
jaki kabel trzeba miec do wgrania softu bo troche daleko mam do ciebie ktos poleci cos
-
pomoc w analizie logow turbiny
dzieki kolego za pomoc jak mozecie to prosze o analize logow po czyszczeniu turbiny dzisiaj zrobione http://vaglog.pl/log_224536.html http://vaglog.pl/log_224535.html
-
pomoc w analizie logow turbiny
kolego w ostatnim czyli ktorym i jak mozna ocenic ze przeladowuje mi turbo po czym to stwierdzic
-
pomoc w analizie logow turbiny
tak auto po sofcie wiec co kolego czyszczenie
-
pomoc w analizie logow turbiny
witam bardzo prosze o pomoc w analizie logow turbiny http://vaglog.pl/log_224391.html http://vaglog.pl/log_224392.html http://vaglog.pl/log_224393.html http://vaglog.pl/log_224394.html http://vaglog.pl/log_224395.html
-
Dopuszczalne luzy wirnika turbiny
Witam jakie poprzeczne luzy turbo są dopuszczalne ja mam dosyć spore ale nie odbciera mi jeszcze wirnik Tylko problem taki że turbo przeładowuje no i jak dodaje gwałtownie gazu jak jadę to słyszę jakieś dzwięk
-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu jak by łożysko tarło
auto mam juz 5 lat podaje logi z turbo statyczne na roznych obrotach http://vaglog.pl/log_219122.html http://vaglog.pl/log_219121.html http://vaglog.pl/log_219120.html i mowie od razu ta turbina mi sie nie podoba ale czy to ona wydaje ten dzwiek dodam ze jak dobrze rozgrzalem auto to chodzilo ok czyli dzwiekow nie bylo prosze o odpowiedz co myslicie o pracy tej turbiny kto cos powie na temat tych logow kto cos doradzi pomoze koledzy co wynika z tych logow mozna cos powiedziec
-
analiza logow problem z turbo
witam barzo prosze o analize moich logow statycznych cos mi turbo halasuje VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs juz to zrobilem kolego teraz prosze o pomoc
-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu jak by łożysko tarło
Witam mam silnik 2.0 tdi typ BLB po dodaniu gazu oczywiście jak auto jedzie słychać wraz ze wzrostem obrotów tarcie jak by łożysko Podejrzewam turbine Dźwięki słyszalne są w zakresie od 1600 do 2500 co o tym myślicie czy może być tak słychać turbine Jak ją mogę sprawdzić i wykluczyć Ten dźwięk słychać jak obroty rosną i spadają ale jak dodaje delikatnie gazu to jest cisza
-
dziwny dzwiek przy zmianie biegu i slizganie sprzegla
no tak dobrze sie mowi ale po co wymieniac cos co jest dobre ja mam 2.0 tdi BLB 2005 r jaka jest zywotnosc sprzegla i dwumasa
-
dziwny dzwiek przy zmianie biegu i slizganie sprzegla
ok dzieki za odpowiedz co myslisz o tym dzwieku co pisalem przy zmianie biegu moze to byc lozysko slychac to tylko jak auto zimnne powiedz mi jeszcze jak sprawdzic dwumas i jaki koszt sprzegla