Treść opublikowana przez Andrzej
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!
Biala wygląda super ,na nią głosuje.
-
Spotkania na drodze
- [ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
bardzo piękna furka :oklaski:,wiadomo czarny kolorek,też chciałbym mieć taką fele tez super- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
żaden problem,mozna to rozłożyc na dwa dni.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam może ja też wkoncu zaglądne ,ale dziś to tak na 50% ,w czwartek lub piątek będę wiedział więcej to dam znać.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie nie wszyscy mogą wyjechać ,ktoś musi pracować- Kasowanie inspekcji przez odłączenie akumulatora
dzięki za pomoc,tez tak myślałem ale wolalem spytać kogoś kompetentnego. Andrzej- Kasowanie inspekcji przez odłączenie akumulatora
witam w mojej niuni zaświecila się inspekcja serwisowa a na drugi dzień padł mi aku.Mam pytanie czy to ma jakiś zwiazek ,czy to tylko przypadek,iczy muszę skasować tą inspekcję,czy można jeżdzić parę dni?proszę o pomoc , zgory dziękuję ipozdrawiam Andrzej- [B5 1995r] Fotel kierowcy sie buja :-(
a czy skrzypienie fotela kierowcy to też wina tych slizgow?,od paru dni to sie odezwalo umnie .slychać to przy każdym poruszeniu i jest to bardzo denerwujące, całą przyjemność jazdy trafia szla- Kody climatronika Audi A4 B5
dzięki pobawie się jeszcze jutro pozdrawiam- Kody climatronika Audi A4 B5
czy te kody powinny działać w moim autku a4 b5-97r 1,6 wyczytalem że powinny a u mnie niewchodzą ,klimatronik działa super ,mam cos pokopane?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chętnie wpadnę jeśli to będzie sobota lub niedziela-Andrzej- Nowicjusz - wątek powitalny
Spełniło sie moje marzenie mam i ja - [ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))