Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak zwykle nie porozumienie :doh1: nie zazdrosna tylko szczęśliwa że ktoś będzie reprezentował płeć odmienną od waszej jak ja wyjadę ale żeście mi nasłodzili, jak słodko (szydercy)
-
Spociki Łódzkie
Witaj SebAllu Królu Złoty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapraszamy co Niedziele widzę że znależliście już zastępstwo za mnie Dobry wieczór Panowie i Panie Kobiet nigdy za wiele nooooo!!!!!!! U nas to nawet za małłłłłłłłłło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapraszamy co Niedziele widzę że znależliście już zastępstwo za mnie Dobry wieczór Panowie i Panie
-
Spociki Łódzkie
Witam spamiarzy z miasta Łódz :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry wieczór Przemku [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:48_________________________________________________no i żeśmy pogadali :doh1:
-
Spociki Łódzkie
siedzą na dupeczkach albo leżą pod nimi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę Kamil że masz ostatnio ulubione powiedzenie
-
Spociki Łódzkie
nie bardzo idzie ją sprzedać :gwizdanie: ale parcia narazie nie ma, do 15 stycznia może być w nszych rękach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiesz taki DUUUUUŻY i się wstydzi
-
Spociki Łódzkie
No nie wiem... ale wasz gospodarz mówił że czajnik się czai a ja słucham starszych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi??? NIC a CO NIE JESTEŚ WIELKI??????????
-
Spociki Łódzkie
żona Miśka to chyba Miśkowa Tak jak żona prezesa to prezesowa siemka Miśkowa [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________czai to się czajnik podobno :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciebie nie było O Wielki Moderatorze
-
Spociki Łódzkie
buhahaha a na poważnie to czy filtr cząsteczek stałych to jest coś jak katalizator???
-
Spociki Łódzkie
nie za młoda dla Ciebie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
podobna do pierwszej ale Dawidek by Cię już nie objechał :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
popłakałam się czytając dwie strony wcześniej :polew: A wogóle to cześc wszystkim
-
Spociki Łódzkie
To gdzieś ty jeździł...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian wytrzeźwiałeś... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja też ja też
-
Spociki Łódzkie
daj Wam Boże przyjezdzasz ?? z miłą chęcią i zawsze ale nie za tydzień Sweet Sweden wzywa
-
Spociki Łódzkie
daj Wam Boże
-
Spociki Łódzkie
Kraków wita wieczorową porą Dzisiaj u nas też się działo, spot połączony z kręglami, bilardem i KFS, było Tylko niestety też jedna , mała ,biedna d*pa czyli ja U nas też przewaga chłopa niestety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pojechaliśmy Było dzisiaj super!!!!!!!! Na takie spoty mogę jeździć Dzięki wszystkim obecnym jarkoty wiesz :gwizdanie: