Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. jak zwykle nie porozumienie :doh1: nie zazdrosna tylko szczęśliwa że ktoś będzie reprezentował płeć odmienną od waszej jak ja wyjadę ale żeście mi nasłodzili, jak słodko (szydercy)
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witaj SebAllu Królu Złoty
  3. Zapraszamy co Niedziele widzę że znależliście już zastępstwo za mnie Dobry wieczór Panowie i Panie Kobiet nigdy za wiele nooooo!!!!!!! U nas to nawet za małłłłłłłłłło
  4. Zapraszamy co Niedziele widzę że znależliście już zastępstwo za mnie Dobry wieczór Panowie i Panie
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam spamiarzy z miasta Łódz :>
  6. Dobry wieczór Przemku [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:48_________________________________________________no i żeśmy pogadali :doh1:
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siedzą na dupeczkach albo leżą pod nimi
  8. Widzę Kamil że masz ostatnio ulubione powiedzenie
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie bardzo idzie ją sprzedać :gwizdanie: ale parcia narazie nie ma, do 15 stycznia może być w nszych rękach
  10. no wiesz taki DUUUUUŻY i się wstydzi
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nie wiem... ale wasz gospodarz mówił że czajnik się czai a ja słucham starszych
  12. Mi??? NIC a CO NIE JESTEŚ WIELKI??????????
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    żona Miśka to chyba Miśkowa Tak jak żona prezesa to prezesowa siemka Miśkowa [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________czai to się czajnik podobno :gwizdanie:
  14. ciebie nie było O Wielki Moderatorze
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    buhahaha a na poważnie to czy filtr cząsteczek stałych to jest coś jak katalizator???
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie za młoda dla Ciebie
  17. podobna do pierwszej ale Dawidek by Cię już nie objechał :gwizdanie:
  18. popłakałam się czytając dwie strony wcześniej :polew: A wogóle to cześc wszystkim
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To gdzieś ty jeździł...
  20. Siemian wytrzeźwiałeś... :gwizdanie:
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja też ja też
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    daj Wam Boże przyjezdzasz ?? z miłą chęcią i zawsze ale nie za tydzień Sweet Sweden wzywa
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    daj Wam Boże
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kraków wita wieczorową porą Dzisiaj u nas też się działo, spot połączony z kręglami, bilardem i KFS, było Tylko niestety też jedna , mała ,biedna d*pa czyli ja U nas też przewaga chłopa niestety
  25. Pojechaliśmy Było dzisiaj super!!!!!!!! Na takie spoty mogę jeździć Dzięki wszystkim obecnym jarkoty wiesz :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.