Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. kiełbasa na noc....?????
  2. dzieki za spocika milo było Was znowu zobaczyć po długiej przerwie:wink4:
  3. Witam :> Spot jutro??? Bedzie ktoś? Może uda mi się wkońcu podjechać
  4. Trzeniu nie bądz "Pani ważniak" i podaj mi nick tego kolesia proszeeeeeeee
  5. wiem ,wiem wszyscy w klubie to koledzy Pawła nie ma sprawy zapytam go a pogoda rewelacja!!!! trzeba sie cieszyc bo nie wiadomo kiedy takie lato sie powtórzy...
  6. potrzebuje jego nick klubowy
  7. Hej :> Widze że miłość kwitnie kolegów klubowiczów do siebie wzajemnie... :gwizdanie: A tak poważnie wiecie może kto z klubu ma zakład samochodowy na ul.Samozwańca???
  8. puk puk.. wszyscy pewnie na spocie??
  9. ciekawe, bardzo ciekawe.. :gwizdanie:
  10. Witam. juz w domku :> jak tylko bede miala okazje to wpadam na zlota... a wy chlopaki nie klócic mi sie :gwizdanie: Pozdrawiam
  11. wrocilam,jade, w d...mam standart a Cena Czyni Cuda bo wychodzi ze roznica w cenie bedzie akurat na flaszke na pare
  12. takie dokladaja w sexshopie jako gratisy... do zakupow powyzej 300zeta P.S. Ciekawe co Grzes kupil..???
  13. ja juz wplacilam :> i z tej okazji pytanie natury technicznej.... bal przebierancow...??? a jaka tematyka stroi....??? dowolna...???? :gwizdanie:
  14. [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 20:08_________________________________________________znowu cos pokrecilam z cytowaniem :gwizdanie:
  15. tez mam AFN z tym silnikiem i poszedl tez 200 ale komfortu przy tej predkosci juz nie ma powiem tyle ze przesiadlam sie z paska na niunie ( pasek taki sam silnik tylko ze w sedanie) i stwierdzam ze lepiej sie zbieral ale to podobno tez roznica przez skrzynie biegow ktora wydaje sie bardziej elastyczna aaa i w pasku nie bylo kata a u mnie jeszcze jest ale czy to az taka roznica to nie wiem?
  16. Czesc widze ze nie ciekawie jest w Krakowie i okolicach U mnie pogoda dopisuje :> dlatego przesylam troche promieni slonecznych ze Sztokholmu Pozdro
  17. popracuje nad tym jutro!!!! dobranoc Panowie i kolorowych...
  18. dobra udalo sie Grzes dzieki za pomoc tylko zdjecie sie cos rozciaglo???? Trzeniu wyczysc skrzynke bo sie dostac do Ciebie na PW nie moza Tomek adres zapisalam dziekuje pieknie
  19. dzieki Piotrus ale nie spotykam sie z mezczyznami ladniejszymi od siebie
  20. dzieki Piotr ale najwczesniej za 2 miechy moge ok poszukam sama chyba ze inni mi pomoga :gwizdanie:
  21. o co wogole chodzi z tymi problemami i tym glosowaniem??? nie bylo mnie chwile i szok!!! nie wiem czy moge glosowac bo na spota podjade najwczesniej za 2 miesiace :gwizdanie: no bo tez mam problem i mam daleko teraz do was chlopaki ;( P.S gdzie Piotr regeneruja w Krakowie ??
  22. Witam A ja znowu mam problem pompa wtryskowa padla, co robic, regenerowac stara czy kupic uzywana [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:19_________________________________________________I CO ZROBIC ZEBY MI SIE AVATAR WYSWIETLAL!!!!!!!!!
  23. sliczna!!! na taka wlasnie poluje super wygladaja srebne dodatki do tego koloru!!!! gratulacje zakupu
  24. Wszystkiego naj :> Nic sie nie martw o mala, moj pierworodny jak zaczal w piatek to wychodzil przez caly weekend a swiat przywital dopiero w poniedzialek nad ranem.... :gwizdanie: bedzie dobrze!!! W Szwecji stopnialy sniegi i idzie wiosna :> Pozdrowienia Panowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.