Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiełbasa na noc....?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spocika milo było Was znowu zobaczyć po długiej przerwie:wink4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam :> Spot jutro??? Bedzie ktoś? Może uda mi się wkońcu podjechać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu nie bądz "Pani ważniak" i podaj mi nick tego kolesia proszeeeeeeee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem ,wiem wszyscy w klubie to koledzy Pawła nie ma sprawy zapytam go a pogoda rewelacja!!!! trzeba sie cieszyc bo nie wiadomo kiedy takie lato sie powtórzy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potrzebuje jego nick klubowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej :> Widze że miłość kwitnie kolegów klubowiczów do siebie wzajemnie... :gwizdanie: A tak poważnie wiecie może kto z klubu ma zakład samochodowy na ul.Samozwańca???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
puk puk.. wszyscy pewnie na spocie??
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ciekawe, bardzo ciekawe.. :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam. juz w domku :> jak tylko bede miala okazje to wpadam na zlota... a wy chlopaki nie klócic mi sie :gwizdanie: Pozdrawiam
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
wrocilam,jade, w d...mam standart a Cena Czyni Cuda bo wychodzi ze roznica w cenie bedzie akurat na flaszke na pare
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
takie dokladaja w sexshopie jako gratisy... do zakupow powyzej 300zeta P.S. Ciekawe co Grzes kupil..???
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ja juz wplacilam :> i z tej okazji pytanie natury technicznej.... bal przebierancow...??? a jaka tematyka stroi....??? dowolna...???? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry wieczor :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 20:08_________________________________________________znowu cos pokrecilam z cytowaniem :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
tez mam AFN z tym silnikiem i poszedl tez 200 ale komfortu przy tej predkosci juz nie ma powiem tyle ze przesiadlam sie z paska na niunie ( pasek taki sam silnik tylko ze w sedanie) i stwierdzam ze lepiej sie zbieral ale to podobno tez roznica przez skrzynie biegow ktora wydaje sie bardziej elastyczna aaa i w pasku nie bylo kata a u mnie jeszcze jest ale czy to az taka roznica to nie wiem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc widze ze nie ciekawie jest w Krakowie i okolicach U mnie pogoda dopisuje :> dlatego przesylam troche promieni slonecznych ze Sztokholmu Pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
popracuje nad tym jutro!!!! dobranoc Panowie i kolorowych...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra udalo sie Grzes dzieki za pomoc tylko zdjecie sie cos rozciaglo???? Trzeniu wyczysc skrzynke bo sie dostac do Ciebie na PW nie moza Tomek adres zapisalam dziekuje pieknie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Piotrus ale nie spotykam sie z mezczyznami ladniejszymi od siebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Piotr ale najwczesniej za 2 miechy moge ok poszukam sama chyba ze inni mi pomoga :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o co wogole chodzi z tymi problemami i tym glosowaniem??? nie bylo mnie chwile i szok!!! nie wiem czy moge glosowac bo na spota podjade najwczesniej za 2 miesiace :gwizdanie: no bo tez mam problem i mam daleko teraz do was chlopaki ;( P.S gdzie Piotr regeneruja w Krakowie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam A ja znowu mam problem pompa wtryskowa padla, co robic, regenerowac stara czy kupic uzywana [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:19_________________________________________________I CO ZROBIC ZEBY MI SIE AVATAR WYSWIETLAL!!!!!!!!!
-
[ALL B6] Nowy nabytek :) 1.8T estate plus nowe RS6
sliczna!!! na taka wlasnie poluje super wygladaja srebne dodatki do tego koloru!!!! gratulacje zakupu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego naj :> Nic sie nie martw o mala, moj pierworodny jak zaczal w piatek to wychodzil przez caly weekend a swiat przywital dopiero w poniedzialek nad ranem.... :gwizdanie: bedzie dobrze!!! W Szwecji stopnialy sniegi i idzie wiosna :> Pozdrowienia Panowie