Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Wczoraj widziałem Cię w Sanoku, pomarańczowy mat robi robotę!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam ekipę rzeszowską. Co słychać? Mam do sprzedania felgi ANTERA 18" z oponami 2x 7mm i 2 do wymiany za 1100zł. Zdjęcia będę miał na dniach. Jak coś to PW
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarne B7 KR 666XX, z ramkami klubowymi - wczoraj na alejach w Krakowie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Też Cie widziałem bracus, poznałem po felgach
-
[ALL B5] Zaślepka reflektora Valeo
Czy można dostać po numerze części zaślepkę reflektora prawego Valeo? Tą bardziej od strony grilla? Jeśli tak to proszę o jej numer i zbliżoną cenę a jeśli nie to gdzie można coś takiego dostać bo na allegro nie ma.
-
[ALL B5] Założyć LPG?
A gdzie zakładałeś ten gaz?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek mam 2 x 225/40/18 Bridgestone Potenza 5mm bieżnika za 300zł :gwizdanie:
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
Ot, i tyle możesz sobie pogadać
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
Ano, opony z indeksem prędkości 70km/h
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Są palniki h7 w RZ, nieopodal stacji czwórka stacjonuje sprzedający. Poszukaj na allegro.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Jeszcze nie, ujeżdzam trochę 750i 5.4l - SMOK Nadal szukam jakiegoś E38 :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek wiedziałem, że się zrozumiemy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Od sweterków to się Klaudiusz odstosunkuj hahaha Sławkowi ponoć służy :gwizdanie: Co do Rtockiego, słyszałem, że miał duży problem, nie wnikam, mam nadzieję, że ureguluje te wszystkie zaległości, bo złodziejem raczej nie jest. A i mam zamiar wreszcie pojawić się na spocie, albo 24 można byłoby zrobić jakąś butlę hę?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Awres na Nowowiejskiej? Nie lepiej odkładać na nowszego trupka niż gazować tego?
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Kierownica rodem z Golfa II (nie urażając właścicieli) przedstaw mi choć jeden pozytywny aspekt założenia takiej kiery, to pierdolnę i do siebie
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Koło S4 nie stała
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzień wcześniej na skrzyżowaniu Cieplińskiego i Piłsudskiego też był dzwon z udziałem policyjnej Kii, więc mniej już o dwie
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Całe czarne :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sto lat Sławek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek, mam żyda na te Angelowe kółka, a opony takie jak szukasz - są u mnie na tyle więc możemy się dogadać, bo szukam 225 ;-)
-
Moje A4 B5 '97
kozacki chrom, a na przednie lampy polecam angel eyes marki SONAR - znajdziesz na allegro. P.S. Więcej chromu Resztę koledzy wytłumaczą
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor zorientuj się ile będzie kosztowała wysyłka felg, najlepiej UPS-em.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też na letnich, a co
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
następne zaj.....ło ?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
eee oklepana...