Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Tyle pisania, Twoje długie posty o tym, że traktujesz ten samochód jak jajeczko poszło w pi*** przez jeden głupi filmik... To nie mój samochód ani nie moja sprawa bo możesz sobie tak robić ale nie pisz pierdół w stylu silnik igła. Tak jak Nowak mówi, kup sobie Calibrę, ale bez turbo - filmiki będą dłuższe. Skyliner - pisałem Ci już o tej Twojej paradzie emotikonek, czytać się chłopie nie da!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek ja w Piątek się wybieram do Rzeszowa, więc odezwę się, żeby się na chwilę zobaczyć
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Wieczorem przyfoce Z tyłu bandyyyyyta ;-) coming soon
-
[ALL B5] Moja Zielona A4
Jak chcesz mieć dowód w kieszeni, to zmień te postojówki Wytwórnia ciśnienia obleci
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Pan nie zauważył
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Za xenon, brak gaśnicy, nie działającą postojówke lewą i koła wystające poza obrys samochodu. Może wieczorem dodam zdjęcie
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
W takim, że końcówka od 1.8T wygląda za***iście lepiej!
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Stoi jak koza, na zakrętach pewnie się zamieniasz miejscami z pasażerem Chyba że pokrowce nie są śliskie. Zdjąłbym oznaczenia z tylnej klapy i zrobił coś z końcówką tłumika bo wygląda okropnie. A tak poza tematem, chłopie masz 20 lat, czy każdy Twój post to musi być parada emotikonek?
-
[B5 ABC] A4 2.6 Quattro - kilka modów
Dokładanie klimatronika, zbyt kosztowny, ciężki i nie tak bardzo potrzebny mod. Manualna również schłodzi samochód w upalny dzień.
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Nie róbmy tutaj offtopu. Kolego Skyliner, jeśli byłoby mnie stać na RS4 to i byłoby mnie stać na zalanie jej paliwem - nie mówiąc o serwisowaniu bo chyba orientujesz się ile kosztują tarcze + klocki. BMW chcę tylko i wyłącznie z gazem, bo na bieżąco śledzę forum 7er.pl i czytam w dużej większości pozytywne wypowiedzi na temat LPG w E38. EOT
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Skyliner nie masz racji, bo multum samochodów jeździ na LPG i poza spadkiem kosztów eksploatacji o 50% nic się z nimi nie dzieje. Sam teraz celuje w E38 tylko i wyłącznie w LPG. A silnik 1.8 prawie nic nie pali, za to 1.8T już trochę więcej i posiadanie w nim LPG dla mnie jest zaletą. Co do Audi kolegi wojci - bardzo ciekawy egzemplarz, szczególnie niebieski środek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Klaudiusz przepraszam, ale w polańczyku to chodzę do tyłu :gwizdanie: nie zauważyłem zapewne. A Ty mały to WYJDŹ
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
Sławku szukaj nowej wątroby na allegro Gratulacje!!!
-
[ALL B6] A4 B6 AKE 180PS Quattro
Dziwnie znajome te felgi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek, będę we Środę w Rzeszowie, wpadnę zobaczyć na salony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Madas ja czuwam
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Nawet nie podziękował Dibo tak - mój grill
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
SPRZEDAŁEM 19 I ZMIENIŁEM GRILL NA POLIFTOWY - JAKIE FELE KUPIĆ? Mam okazje kupić ori od RS4 ale 18' doradźcie!!!!!!!!
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
i jak gryylik ?
-
Spoty wrocławskie
jest dziś spot? Może bym się wybrał bo obecnie jestem we Wrocławiu
-
[ALL B5] Wymiana zestawu naprawczego podnośnika szyby przedniej
Może ktoś podać numer tego zestawu naprawczego? Ciekawe ile w ASO będą za taki krzyczeć
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Mi w passacie podchodzi to niebieskie - ponoć męczy oczy ale wygląda Generalnie to zawsze mi się passat B5 podobal
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Bo jest na zielono podświetlany, bije mi to octavią ;p
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Teraz to zrobiłeś Skodę z tego paska
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
Kozak, jedynie większą felgę można by było wsadzić. Nie ma to jak M-Pakiet