Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. Bomba! U mnie do diaska nie ma klimatronika i nie wiem czy dałoby się pokrętła + przyciski od klimy przenieść tam na dół - jeśli tak to skusiłbym się na Navi+ Gratki moda!!
  2. ja już bliżej niż dalej do rozstania się z tą marką :gwizdanie: Jeszcze niech mi ktoś napisze, że zdradzam klub hahaha
  3. nie myślałeś jeszcze o pogonieniu tego auta?
  4. Ma pasować, wszystko zależy od wieloklinu. Zmierz swój i zapytaj sprzedającego o rozmiar w tamtej kierze.
  5. Wzięli mnie z zaskoczenia
  6. Vectra w Brzostku, punktów miałem wcześniej już jedenaście, dostałem za prędkość i wyprzedzanie na pasach. Teraz muszę uważać
  7. 23 punkty karne i 700zł mandatu - KU%^*A MAĆ :gwizdanie:
  8. Ja od założenia zimówek, jeżdżę jakbym nowe auto dostał troche lepiej się to toczy teraz
  9. A zimówki to Wy już pozakładali? mnie dziś rano obróciło 2 razy - idę zakładać
  10. Nosfer to miałem na myśli Nie, że mi coś nie pasuje, ale właśnie wypada mieć bynajmniej 2xx pod maską żeby sobie tak ruszać
  11. roberts88 i co, dumny z tego jesteś? Mi dawno już przeszły takie "wyścigi"
  12. Felgi odbierają jej charakteru - moim zdaniem
  13. Kolego roberts88 nie wiem spod których świateł startujesz zawsze pierwszy w Rzeszowie, bo 1.8 tutaj za bardzo nie pohulasz Magik18 - 8.5 to chyba na 16tkach i w trasie Mi na 18" i kapciach 245 pali średnio 9-10, więc 18 to gruba przesada. Raz udało mi się zajść w zimie do 13/100 ale to były krótkie odcinki, na zimnym i szybko. Temat 100000000000x wałkowany i raczej do zamknięcia
  14. Ja mam HIDy i nic mi nie trzeszczy, ani nie trzeszczy jak obok mnie jedzie ktoś z HIDami, może te trzaski to wina taniego CB radia? Czasami CB potrzeszczy jak np. włączę spryskiwacze ale to nie zawsze
  15. Paweł Chodzi o to, że A4-czwórek jeździ obecnie więcej niż seicento i fajnie jest wprowadzić jakąś zmianę wizualną żeby nasz samochód się wyróżniał na przysklepowym parkingu, no chyba, że ktoś zawsze pamięta gdzie postawił swój wóz Więc kolego kamil nie śmiej się z modów innych użytkowników tego forum, bo oni robią to dlatego, że już bynajmniej raz pomylili swój samochód z czyimś na parkingu
  16. Ładna seria ale jak dla mnie jeden minus - wychodząc z supermarketu mógłbym nie znaleźć swojego samochodu
  17. Nie musisz robić więcej zdjęć po to, żeby komuś cokolwiek udowadniać. Prawda taka, że ponad połowa z nas jeździ samochodami po malowaniu, w samochodach powyżej dziesięciu lat eksploatacji trudno uniknąć stłuczki bądź jakiś otarć. Jak jeździ prosto i się nie psuje to powiedzmy, że masz igłę
  18. E tam się czepiacie, to napewno światło h....wo pada, na żywo kolory muszą być tip top identyczne
  19. mieszane uczucia odnośnie felg... A koni to ma pewnie z pińcet :gwizdanie:
  20. Kuredu - to po co Ci w ogóle konto na forum? Irytują mnie Twoje posty w tym temacie, my mamy po 21 lat i nie stać nas na wzięcie sobie B8 z salonu. Jeśli tak boli Cie to, że Nowak coś zmienia w aucie to sobie odpuść czytanie tego tematu. Mnie akurat to interesuje bo w B5 grubo pojechał, więc teraz też czekam na zmiany.
  21. xxx

    mA4ciek odpowiedział(a) na oneneo_2005 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przymykając oko na body, to jak dodasz bynajmniej 18 cali + tylne lampy po liftingu to będzie to się jako tako prezentowało. Wygląda na rakietę 2xxKM a byle 1.9TDi łoi Ci dupsko Pokaż to navi tv dvd bo ciekawy jestem. Aaaa i polecam chrom na szyby, YKK ma do sprzedania na metry :gwizdanie:
  22. Robisz go na styl BMW? :gwizdanie: Kolor godny A znaczek pewnie dlatego tak jest, bo było buuum w tył
  23. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jerzyk a coś Ty sie tak przydupcył do tego chromu na mety, daj chłopakom spokój, przecież to jest madafakakox Kozak S4
  24. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Yyyy co takiego czyni owy samochód okazem wyjątkowym?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.