Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
Bomba! U mnie do diaska nie ma klimatronika i nie wiem czy dałoby się pokrętła + przyciski od klimy przenieść tam na dół - jeśli tak to skusiłbym się na Navi+ Gratki moda!!
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
ja już bliżej niż dalej do rozstania się z tą marką :gwizdanie: Jeszcze niech mi ktoś napisze, że zdradzam klub hahaha
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
nie myślałeś jeszcze o pogonieniu tego auta?
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Te felgi są
-
[ALL B5] Kierownica - wymiana
Ma pasować, wszystko zależy od wieloklinu. Zmierz swój i zapytaj sprzedającego o rozmiar w tamtej kierze.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wzięli mnie z zaskoczenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Vectra w Brzostku, punktów miałem wcześniej już jedenaście, dostałem za prędkość i wyprzedzanie na pasach. Teraz muszę uważać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
23 punkty karne i 700zł mandatu - KU%^*A MAĆ :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja od założenia zimówek, jeżdżę jakbym nowe auto dostał troche lepiej się to toczy teraz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A zimówki to Wy już pozakładali? mnie dziś rano obróciło 2 razy - idę zakładać
-
Ile pali a4 1,8 benz?
Nosfer to miałem na myśli Nie, że mi coś nie pasuje, ale właśnie wypada mieć bynajmniej 2xx pod maską żeby sobie tak ruszać
-
Ile pali a4 1,8 benz?
roberts88 i co, dumny z tego jesteś? Mi dawno już przeszły takie "wyścigi"
-
[B5 AGB] Moja S4 Avant
Felgi odbierają jej charakteru - moim zdaniem
-
Ile pali a4 1,8 benz?
Kolego roberts88 nie wiem spod których świateł startujesz zawsze pierwszy w Rzeszowie, bo 1.8 tutaj za bardzo nie pohulasz Magik18 - 8.5 to chyba na 16tkach i w trasie Mi na 18" i kapciach 245 pali średnio 9-10, więc 18 to gruba przesada. Raz udało mi się zajść w zimie do 13/100 ale to były krótkie odcinki, na zimnym i szybko. Temat 100000000000x wałkowany i raczej do zamknięcia
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Ja mam HIDy i nic mi nie trzeszczy, ani nie trzeszczy jak obok mnie jedzie ktoś z HIDami, może te trzaski to wina taniego CB radia? Czasami CB potrzeszczy jak np. włączę spryskiwacze ale to nie zawsze
-
[B5 AFF] Moja Audi'ówka
Paweł Chodzi o to, że A4-czwórek jeździ obecnie więcej niż seicento i fajnie jest wprowadzić jakąś zmianę wizualną żeby nasz samochód się wyróżniał na przysklepowym parkingu, no chyba, że ktoś zawsze pamięta gdzie postawił swój wóz Więc kolego kamil nie śmiej się z modów innych użytkowników tego forum, bo oni robią to dlatego, że już bynajmniej raz pomylili swój samochód z czyimś na parkingu
-
[B5 AFF] Moja Audi'ówka
Ładna seria ale jak dla mnie jeden minus - wychodząc z supermarketu mógłbym nie znaleźć swojego samochodu
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
Nie musisz robić więcej zdjęć po to, żeby komuś cokolwiek udowadniać. Prawda taka, że ponad połowa z nas jeździ samochodami po malowaniu, w samochodach powyżej dziesięciu lat eksploatacji trudno uniknąć stłuczki bądź jakiś otarć. Jak jeździ prosto i się nie psuje to powiedzmy, że masz igłę
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
E tam się czepiacie, to napewno światło h....wo pada, na żywo kolory muszą być tip top identyczne
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
mieszane uczucia odnośnie felg... A koni to ma pewnie z pińcet :gwizdanie:
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Kuredu - to po co Ci w ogóle konto na forum? Irytują mnie Twoje posty w tym temacie, my mamy po 21 lat i nie stać nas na wzięcie sobie B8 z salonu. Jeśli tak boli Cie to, że Nowak coś zmienia w aucie to sobie odpuść czytanie tego tematu. Mnie akurat to interesuje bo w B5 grubo pojechał, więc teraz też czekam na zmiany.
-
xxx
Przymykając oko na body, to jak dodasz bynajmniej 18 cali + tylne lampy po liftingu to będzie to się jako tako prezentowało. Wygląda na rakietę 2xxKM a byle 1.9TDi łoi Ci dupsko Pokaż to navi tv dvd bo ciekawy jestem. Aaaa i polecam chrom na szyby, YKK ma do sprzedania na metry :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Pierwsze zdjęcie mojej A4ki.
Robisz go na styl BMW? :gwizdanie: Kolor godny A znaczek pewnie dlatego tak jest, bo było buuum w tył
-
[B5 AHU] żabka
Jerzyk a coś Ty sie tak przydupcył do tego chromu na mety, daj chłopakom spokój, przecież to jest madafakakox Kozak S4
-
[B5 AHU] żabka
Yyyy co takiego czyni owy samochód okazem wyjątkowym?