Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. Widzisz, ja łychę w pysk a ona mnie na ziemię Zadzwoń lepiej do drugiego Maćka, bo była dłuuuuga droga do domu
  2. Sławek żyjemy ale h... z takim życiem Zmasakrowaliśmy się wczoraj poprostu
  3. na TV4, ale to jakiś stary odcinek i bodajże miałeś jeszcze felgi alutec, no ale w oko mi wpadło
  4. Wczoraj na TV4 oglądałem "drogówkę", był odcinek z Zielonej Góry i widać było jak przejeżdzasz jeszcze A4 :gwizdanie:
  5. Wczorajsza gołoledź mnie nie oszczędziła, a raczej mojego samochodu. Na parkingu ktoś mi zap****** w zderzak
  6. Właśnie mnie doszli słuchy, że Maćku jutro też się zjawisz u Sławka
  7. Z tego co pamiętam w tamtym roku było duuuużo chłodniej, ale szampan grzał Słyszałem, że w niedzielę na podpromiu ma się odbyć jakiś KJS, słyszał ktoś o tym?
  8. Chodziło mi o to, żeby na spocie porozmawiać o tym, czy zbieramy się i podjeżdzamy gdzieś w okolice rynku. Tak jak Sławek mówi, trochę za późno w tym roku z organizacją czegokolwiek. Ja tam jaram się spotem bo nie byłem już chyba z 10miesięcy Dlatego musimy w sobotę jakiś podkładzik zrobić - prawda Sławek? :gwizdanie:
  9. Może na spocie o tym wośp-ie porozmawiamy?
  10. Chodzi tylko o przód, dzięki, w takim razie do zamknięcia
  11. Mam pytanie, mianowicie czy szyby w drzwiach bocznych w B5 są jednakowe w sedanie i avancie? Drapnęli mi dowód a nie chce mi się zdzierać folii i wolę za 80zł kupić 2 szyby.
  12. Pamiętamy Panowie gdzie w Rzeszowie można załatwić przegląd z przymrużeniem oka na szyby? Znaczy się dodatkowe badanie techniczne?
  13. Daniel dzięki za paczkę, doszła już dawno ale zapomniałem napisać Żeby nie robić OT - nie mogę doczekać się efektu końcowego
  14. Dzięki, teraz wygląda inaczej ale jakoś nie było weny na przyfocenie
  15. 2 lata już tak mam (same sprężyny) i póki co - daje rade :gwizdanie:
  16. Yyyy czy ja o czymś nie wiem? Co się stało z Twoim samochodem?
  17. Klaudiusz ale chyba nie jechałeś eSką Ja zdenerwowany ze szkoły wracałem i musiałem tam na dziury uważać Następnym razem to ja będę machał P.S z 23 pkt na koncie to ja tylko niebieskich widzę Sławku
  18. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    Bieniek w E36 po strzale trochu trzeszczą A że sie koledze trzy takie trafili to nic nie poradzisz
  19. To pewnie po dzwonie dach od czarnego wspawany
  20. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    No dla mnie E39 bije na głowe A6 C5 :gwizdanie: Są to łeb w łeb idący producenci z naciskiem na Bawarke
  21. mA4ciek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    Jak możesz stwierdzić że BMW jest c**jowe, skoro jeździłeś samymi E36 hahahahaha - a
  22. A ja wiem czy tak wiele? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10354428
  23. Grill padaka i tylne led-y też, mogłeś poszukać takich z ciemniejszym środkiem lub założyć polifty Pokaż wnętrze.
  24. Wolałbym dozbierać na AEB bądź AFN-a Yelo dobrze mówi - brak klimy w lecie to totalna porażka, chyba, że ktoś się pocic lubi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.