Treść opublikowana przez mA4ciek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widzisz, ja łychę w pysk a ona mnie na ziemię Zadzwoń lepiej do drugiego Maćka, bo była dłuuuuga droga do domu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek żyjemy ale h... z takim życiem Zmasakrowaliśmy się wczoraj poprostu
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
na TV4, ale to jakiś stary odcinek i bodajże miałeś jeszcze felgi alutec, no ale w oko mi wpadło
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Wczoraj na TV4 oglądałem "drogówkę", był odcinek z Zielonej Góry i widać było jak przejeżdzasz jeszcze A4 :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wczorajsza gołoledź mnie nie oszczędziła, a raczej mojego samochodu. Na parkingu ktoś mi zap****** w zderzak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie mnie doszli słuchy, że Maćku jutro też się zjawisz u Sławka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z tego co pamiętam w tamtym roku było duuuużo chłodniej, ale szampan grzał Słyszałem, że w niedzielę na podpromiu ma się odbyć jakiś KJS, słyszał ktoś o tym?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chodziło mi o to, żeby na spocie porozmawiać o tym, czy zbieramy się i podjeżdzamy gdzieś w okolice rynku. Tak jak Sławek mówi, trochę za późno w tym roku z organizacją czegokolwiek. Ja tam jaram się spotem bo nie byłem już chyba z 10miesięcy Dlatego musimy w sobotę jakiś podkładzik zrobić - prawda Sławek? :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może na spocie o tym wośp-ie porozmawiamy?
-
[ALL B5] Szyby boczne, drzwi przednie
Chodzi tylko o przód, dzięki, w takim razie do zamknięcia
-
[ALL B5] Szyby boczne, drzwi przednie
Mam pytanie, mianowicie czy szyby w drzwiach bocznych w B5 są jednakowe w sedanie i avancie? Drapnęli mi dowód a nie chce mi się zdzierać folii i wolę za 80zł kupić 2 szyby.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pamiętamy Panowie gdzie w Rzeszowie można załatwić przegląd z przymrużeniem oka na szyby? Znaczy się dodatkowe badanie techniczne?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Daniel dzięki za paczkę, doszła już dawno ale zapomniałem napisać Żeby nie robić OT - nie mogę doczekać się efektu końcowego
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Dzięki, teraz wygląda inaczej ale jakoś nie było weny na przyfocenie
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
2 lata już tak mam (same sprężyny) i póki co - daje rade :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pytałem bracusa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Yyyy czy ja o czymś nie wiem? Co się stało z Twoim samochodem?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Klaudiusz ale chyba nie jechałeś eSką Ja zdenerwowany ze szkoły wracałem i musiałem tam na dziury uważać Następnym razem to ja będę machał P.S z 23 pkt na koncie to ja tylko niebieskich widzę Sławku
-
[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)
Bieniek w E36 po strzale trochu trzeszczą A że sie koledze trzy takie trafili to nic nie poradzisz
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
To pewnie po dzwonie dach od czarnego wspawany
-
[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)
No dla mnie E39 bije na głowe A6 C5 :gwizdanie: Są to łeb w łeb idący producenci z naciskiem na Bawarke
-
[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)
Jak możesz stwierdzić że BMW jest c**jowe, skoro jeździłeś samymi E36 hahahahaha - a
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
A ja wiem czy tak wiele? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10354428
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
Grill padaka i tylne led-y też, mogłeś poszukać takich z ciemniejszym środkiem lub założyć polifty Pokaż wnętrze.
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
Wolałbym dozbierać na AEB bądź AFN-a Yelo dobrze mówi - brak klimy w lecie to totalna porażka, chyba, że ktoś się pocic lubi