Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Iverson jestem pierwszy na wymianę relingow:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czakram w Tarnowie - 14 627 13 90 do ADR instalacja kosztuje ok. 2000zł
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Możesz pojeździć moim, ale musiałbyś założyć swoje koła bo przy 19 calach komfortu nie ma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No, mały, teraz to zbieraj punkciki Dzięki, a gdzie to mniej więcej jest?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szukam dobrego magika, który zajmuje się klimatyzacją (najlepiej żeby tylko i wyłącznie tym) w Rzeszowie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba było się nie odsuwać, miałbyś nowe auto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bez klimy w lecie to nawet 130koni będzie h....we Załóż sobie temat w moja A4, bo to nie jest odpowiedni dział do rozmów o Twoim samochodzie przez 2 strony.
-
[B5 ADR] Moja Audininka A4
wzór felg kozak, tylko rozmiar mały. 1.8 w automacie - strach pomyśleć jak to jedzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo nie żartuj. KueQ sprzedaj tego golasa, i tak jak mówi bracus kup w tych pieniądzach turbo benzyne + LPG, bynajmniej będzie mieć kubły i klimatronic. Bez klimy w lecie jest poraaaaaażka :gwizdanie: btw to rozwaliłeś mnie jak napisałem, że chce kupić polifta powyżej 110km a Ty wyskakujesz mi z 96r. 90km, golas i jeszcze sam nie wiesz czy sprzedać :polew:
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
moim zdaniem felgi są o zbyt łagodnym wzorze jak do całego projektu. Jeśli zmieniłbyś felgi na inne (większe), zamiast siatki włożył jakąś kratkę o wzorze podobnym do tego z grilla to byłoby Generalnie zamiast montować duży grill do B5 wolałbym zrobić sobie przód z B7 :gwizdanie: Bądź otwarty na krytykę, to prawda że każdy pisze tu o lampach valeo itd. itp. ale taki styl najbardziej większości z nas podchodzi. Masz rację, samochód wyróżnia się spośród innych B5-tek - jeśli Tobie się podoba to tak powinno zostać bo chyba ma się podobać właścicielowi Silnika nie skomentuje, samochód wygląda agrrrrrrresywnie a powera niestety brak.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szukam sedana w dieslu do 22tys. zł. Koniecznie sedan i koniecznie 1.9TDI, help me!
-
[ALL] 235/35/19 - jakie powinno być ciśnienie w oponach ?
235/35/R19 2.6 przód / 2.8 tył Jak kupiłem opony we Wrocławiu to po założeniu nabili mi do 3,5 żeby się ułożyły. Jechało się jak wozem drabiniastym
-
[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika
Wyżej pisałem, że ADR nie wyciągnie więcej niż 210. Na Autostradzie A4 na 19" pokazało na liczniku 230km/h ale bez pomiaru GPS. Ten silnik lubi wysokie obroty a co za tym idzie paliwo, średnie spalanie to ok 9/10litrów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A widzisz, wczoraj w nocy pojechał w okolice makro :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kto od Was jeździ czarnym bądz granatowym sedanem B5 w TDI na blachach KNS, bo wczoraj w nocy widziałem w Rzeszowie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Smacznego Jerzu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rtocki mijałem Cie ostatnio między Niebylcem a Lutczą, skręcałeś na stację RALPOL 1313A nie da się nie zauważyć
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może Ci podrzucić?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Lepiej dorezać sobie klimatronik zamiast szyberdachu. W 1500zł można się zamknąć.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dibo, chyba nie wiesz co piszesz z tą skórą bez klimy... Ja mam odłączoną sprężarkę i w słoneczne dni szukam cienia żeby mi się jajka nie ścięły po wejściu do samochodu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek ładnie grają Twoje zimówki przy paleniu gumy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Piszecie jakby to dziś było :gwizdanie: Pawci_o oprócz kiełby możesz wziąć butle whisky, poćwiczymy co Sławek?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
RS Service chyba coś czipują. Ja założyłem polifty na tył :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Patrząc na Twoją obecność na forum i rosnącą ilość postów można mieć odmienne zdanie haha