Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. Wandej ORI felgi z RS-a ja mam po tysiąc osiemset Sorry za OT
  2. Pełen wypas prócz xenonów, keżor mi się wydaje, że to jednak plastikowe drewno.
  3. Znane w Sanoku, nikt nie wie czym kierował się właściciel
  4. Pablo, do tych felg polecam dokupić nerwosol albo jakiś deprim
  5. Grzesiek przybij piątke właśnie skończyłem latać z łopatą bo mi auto na silniku zawisło :gwizdanie:
  6. Skoro już widziałeś auto Nosb'a to kup takie lampy jak on ma u siebie, albo te po 2gim lifcie. Z wydechem bym nie kombinował, raczej kupowałbym ori, a zawieszenie masz na moje oko seria, zobacz na wlepce w bagażniku (obok koła zapasowego). Jeśli 1BE - -20mm, jeśli 1BA - standard.
  7. Na śmierć byłbym zapomniał, następny spot na Krzyżanowskiego! :gwizdanie:
  8. No, tak jak dwa lata temu na spocie rzeszowsko-tarnowskim, byliśmy o ile mnie pamięć nie myli w kulinarnym świecie w galerii rzeszów.
  9. Zdjęcia na felgach RS4 (które są do sprzedania) na pierwszej stronie. W międzyczasie przybyły grzane dupki, i jakieś tam pierdółki typu ori gumowe dywaniki, itd itp. Czas na sprzedaż :gwizdanie:
  10. Ten śnieg ktoś zalicytował za 30 000 000 zł - ja bym nie wycofywał ofert tylko oddał później sprawę do sądu
  11. Zejdźcie ze mnie bo się w sobie zamknę ;( :polew:
  12. Maćku już właśnie mam kozacki dresik, dlatego chcę na bawarkę zmienić A jeśli E39 to tylko w M-Pakiecie
  13. Sławku szukam E38 730d lub 740d albo E46 w KUPE
  14. Przekładka była droższa zapewne niż zakup tego auta w UK, tam przecież polifty na wypasie można za grosze wyrwać.
  15. Ja w marcu standardowo przy temp. +10st będę już na letniakach śmigał wtedy też szukać mojego auta na allegro
  16. A mi to odpala codziennie Jest właśnie świeżo po malowanku :gwizdanie:
  17. Rtocki jest ponoć nieosiągalny od 4-go...
  18. Felgi masakra, ale chyba ciężko dostępny towar, widziałem tylko 18' i 20' chętnie bym je od Ciebie odkupił.
  19. Ta blenda to najlepszy przykład jak z B5 zrobić sobie Vectre A po lifcie
  20. Sweter zgubiony został w Rzeszowie :gwizdanie: więc w Sanoku nie mógł się odnaleźć Już kupiłem sobie nowy, niechaj stary dobrze się skalarowi użytkuje
  21. "A co gazet nie czytasz?" :laghing2: Swetra jak nie było - tak nie ma
  22. GMja jemu nic, on sam się pokarał Sławek oddawaj sweter
  23. Sławek wiem, że Ty go masz, spodobał Ci się i pewnie będziesz w nim chodził. Kupiłem go w H&M za 129zł, no 120 bo była plama i dostałem zniżkę A Wy dwaj to się ode mnie od......cie !!
  24. 2 piwa, oj nie denerwuj mnie synu policjanta :gwizdanie:
  25. Ty cwaniaczku to nawet mówić za wiele nie mogłeś bo by Cię Madzia zaraz doprowadziła do pionu ...Zgubiłem sweter, nie wiem jak ale zgubiłem ;( :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.