Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Wandej ORI felgi z RS-a ja mam po tysiąc osiemset Sorry za OT
-
[B5 AFN] Oto moja B piąteczka 1999/110ps
Pełen wypas prócz xenonów, keżor mi się wydaje, że to jednak plastikowe drewno.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Znane w Sanoku, nikt nie wie czym kierował się właściciel
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Pablo, do tych felg polecam dokupić nerwosol albo jakiś deprim
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Grzesiek przybij piątke właśnie skończyłem latać z łopatą bo mi auto na silniku zawisło :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Skoro już widziałeś auto Nosb'a to kup takie lampy jak on ma u siebie, albo te po 2gim lifcie. Z wydechem bym nie kombinował, raczej kupowałbym ori, a zawieszenie masz na moje oko seria, zobacz na wlepce w bagażniku (obok koła zapasowego). Jeśli 1BE - -20mm, jeśli 1BA - standard.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na śmierć byłbym zapomniał, następny spot na Krzyżanowskiego! :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No, tak jak dwa lata temu na spocie rzeszowsko-tarnowskim, byliśmy o ile mnie pamięć nie myli w kulinarnym świecie w galerii rzeszów.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Zdjęcia na felgach RS4 (które są do sprzedania) na pierwszej stronie. W międzyczasie przybyły grzane dupki, i jakieś tam pierdółki typu ori gumowe dywaniki, itd itp. Czas na sprzedaż :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ten śnieg ktoś zalicytował za 30 000 000 zł - ja bym nie wycofywał ofert tylko oddał później sprawę do sądu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zejdźcie ze mnie bo się w sobie zamknę ;( :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Maćku już właśnie mam kozacki dresik, dlatego chcę na bawarkę zmienić A jeśli E39 to tylko w M-Pakiecie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku szukam E38 730d lub 740d albo E46 w KUPE
-
[ALL B5] Moje sreberko ;)
Przekładka była droższa zapewne niż zakup tego auta w UK, tam przecież polifty na wypasie można za grosze wyrwać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja w marcu standardowo przy temp. +10st będę już na letniakach śmigał wtedy też szukać mojego auta na allegro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mi to odpala codziennie Jest właśnie świeżo po malowanku :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rtocki jest ponoć nieosiągalny od 4-go...
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
Felgi masakra, ale chyba ciężko dostępny towar, widziałem tylko 18' i 20' chętnie bym je od Ciebie odkupił.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ta blenda to najlepszy przykład jak z B5 zrobić sobie Vectre A po lifcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sweter zgubiony został w Rzeszowie :gwizdanie: więc w Sanoku nie mógł się odnaleźć Już kupiłem sobie nowy, niechaj stary dobrze się skalarowi użytkuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
"A co gazet nie czytasz?" :laghing2: Swetra jak nie było - tak nie ma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GMja jemu nic, on sam się pokarał Sławek oddawaj sweter
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek wiem, że Ty go masz, spodobał Ci się i pewnie będziesz w nim chodził. Kupiłem go w H&M za 129zł, no 120 bo była plama i dostałem zniżkę A Wy dwaj to się ode mnie od......cie !!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
2 piwa, oj nie denerwuj mnie synu policjanta :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ty cwaniaczku to nawet mówić za wiele nie mogłeś bo by Cię Madzia zaraz doprowadziła do pionu ...Zgubiłem sweter, nie wiem jak ale zgubiłem ;( :polew: