Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mA4ciek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mA4ciek

  1. FISa jeszcze nie ma, nie mam na to czasu bo tak jak mówisz, siła wyższa :gwizdanie:
  2. To nie dział "MOJA A4" :bicz3:
  3. Fajnie Wam, mnie nie będzie Sławek albo mi się wydawało albo widziałem Twojego kuzyna w Cooperze S
  4. Klaudiusz ja z nikim nie debatuje, wyrażam swoje, obiektywne zdanie. Dobrze robisz że kończysz te beznadziejne wywody na Vag-u.
  5. Lyszyk, Tomkowi napewno nie chodziło o wiek tych aut tylko o sposób ich "tuningu"
  6. Mi nie wzrastają a silnik jak widać mam taki sam. Wyczyść przepustnicę, nie zaszkodzi
  7. Maciek kablarzu zaraz jeszcze Marcin swoje 3 grosze dorzuci :gwizdanie: Ja widziałem was ale w ostatniej chwili i nawet nie pomachałem http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kmp-krosno/wydarzenia/art1116,motocyklista-zginal-w-wypadku.html Pan A4, zabił pana na motorze. Źródło KMP Krosno
  8. Jerzu mam!!!!! ale 19" :gwizdanie: może coś dorezasz i będą jak znalazł
  9. ten wzór w 17" wygląda tak jak ten obrazek, który Jerzu lubi wklejać :gwizdanie:
  10. kto jedzie na spota V.A.G podkarpacie oprócz mnie i Sławka? (palec pod budkę)
  11. Marcin.... będzie nowy, mały klubowicz? Odwalić się od mojej randki, Sławek cwaniaczek jeszcze za mną jeździł, żeby obczaić gdzie jestem :bicz3:
  12. Rtocki, może kulfon jest brudoodporny hehehe. Narazie to tylko plany, może kupie seicento 1.1 z gazem haha
  13. 2000 na 4 oponach contisport2 z bieżnikiem ok. 6mm jak grubo jedziesz - to będą w sam raz
  14. o tym co zawsze, E38 albo 4.4 Pb albo 3.0d
  15. W sumie to Twoja kasa ja już odpuszczam z modami, czas na zmianę :gwizdanie:
  16. Dibo, mody modami, ale wsadzać gwint do 1.8 to już szczyt szczytów, kierownice czy felgi przy sprzedaży można wyciągnąć ale mi by się nie chciało cackać z zawiasem. Wysłał Ci typ fotele? Rtocki, apropo kulfona, to jakiś on zbyt czysty ostatnio :gwizdanie:
  17. Z fotelami skórzanymi. Stargowałem na 900zł, ale Dibo zadzwonił i gość mówił, że na miejscu ma kogoś, kto weźmie te fotele za 950. Podniósł na 1000zł + przesyłka. Sławek, weź nagraj mi foty z wesela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.