Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bywa tego sie nie przewidzi ma ci kto schol-ować
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj mega ślizganie pod obi obecni mega piotrek mega lemuś mega ja kto jeszcze mega będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BOGUŚ NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!! sysiu daj znać co tam sie stało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [1,9 AWX] S4 diesel edition
dzodzo kupuj s4- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiec jak panowie szykujemy coś jeszcze w tym roku- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe co dzodzo chce kupić stawiam na ta s4 z inter tuningu albo seryjna s4 i kolejne mody :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: a tobie kikson jak sie fura spisuje- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja z zoną jak by to usłyszała to by bylo [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:21_________________________________________________piotrek napisz co szykuje dzodzo czemu graty sprzedaje nikomu nie powiemy- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fajnie było by sie spotkać jeszcze w tym roku co a tak a propo jak spedzacie sylwka- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopaki jesteście w stanie sie zebrać w tym tyg na spota może jutro na galerii kikson super sprawa [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:06_________________________________________________dzodzo powiedz co ci po głowie chodzi :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:wallbash: :wallbash: :wallbash: przepraszam was bardzo nie wiem co jest grane tak bym chciał wpaść a tu bez przerwy mnie coś wypada sorry to wszystko przez ten koniec roku- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomi masz racje warto by coś takiego zorganizować nawet myślałem o tym na wyrazowie wosp ale temat upadł :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 13:43_________________________________________________to może dzisiaj sie zbierzmy i wpadnijmy wszyscy na tego bylarda- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jesztem na spocie- Najlepszy motor - statystycznie
a AGB- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też na letnich i co tam- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pytaj sie białego dopalacza- [ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
to bardzo tanio musisz chyba mieć jakiś upust- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
żebym ja jeszcze wiedział co to znaczy- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko korby nie zapomnij i pamiętaj że może odbić- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek a korby nie masz- [ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
za szt. a zdjęcie i założenie koła :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok jak coś to ja sie wpisuje na 100% :>- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to o której jutro i gdzie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
podobno te białe a4 dobrze odpalają- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to pytanie chyba piotrek kierujesz do dislów bo benzyna to normalne że odpala - [1,9 AWX] S4 diesel edition