Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. miziali sie czasami :polew:
  2. hmmm dziwne... to jak ci mało do wkladaj wieksze turbo , AL i FMIC.... a jak jeszcze mało to b7 i 3.0 tdi
  3. Felga :kox: ale na glebe... bo masakrycznie stoi wysoko
  4. ale czisza.... nic tu sie nie dzieje :kox:
  5. czarna felga + czarny dach KOX
  6. łooo a ja myslałem ze na beznyne przelaczyłes...a olej sprawdzales? bo z JS maja na 100% jakies zapasy to mzoe ci odstapia
  7. a no ... przy 180 to i tak.. talon do tesco na 500 zł
  8. a dzisiaj o 22 na DK1 :tongue4:
  9. wreszcie zrobiłem wydech tak jak chciałem:) koncowy przelotowy. nie jest tak głosno jak na samej rurce...
  10. były kreski z TYPE R w sumie myslałem ze lepiej mu to jedzie ale szału nie robi
  11. wiecej fotek i opisu. chicho ciemny mogłby byc jakby miał z 250 PS i tak wygladał
  12. JBL 2060 mozna bez problemu mostkowac. uzywne kupisz za 200 zł
  13. wazne ze centralny i tak bedzie wydajniejszy niz seria
  14. pracoholicy ja chociaz w normalnych godzinach... od 8-17 i pozniej od 18-20/21 swoje po godzinach.... wszystko przez to ze musze gaz musze załozyc
  15. topor ja mam to samo... staram sie nie dawac w podłoge tylko redukcja na 4:P a jak nie to dwumas zostawis na drodze;p
  16. proste:d mówisz ze przeciazenia lepsze beda niz w samolocie :naughty:
  17. to nie dawaj w podłoge przy 2000 na 5 biegu
  18. no jedzie ktos? bo juz prawie gotowi do boju
  19. :ssij: Malin mi to wali:D ty spoko gosc jestes
  20. dobra dzisiaj JS na 18sta chce spota
  21. no bedzie bedzie.... jade z VTI
  22. ee to gratki :naughty: wreszcie po wizualu cos pod maska zmienione
  23. michał wiesz co myslimy o tym wypadzie na 1/4 mili.. jedziesz z nami? moze by tak sobote lajtowa zrobic gdzies na alejkach do 23--24 i w niedziele na kamien slaski? ja bym wział OOOO
  24. dzo dzo nie badz taki cwaniak :gwizdanie:
  25. no nie ma co sie spinac: mam kreske z kukim, a jak sie okazalo to kolega mojej siostry :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.