Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzisiaj wreszcie załozyłem audio... nie kompletne... sam Sub i tylko jeden wzmacniacz... ale wreszcie cos gra... minus ze przod seria.... kondensator tez nie podpiety... moze ktos z was sciagał boczki drzwi w b6?? bo nie chce pourywac niczego
-
[ALL B6] Kable do wzmacniacza B6
w sumie wrzucam jedno zdjecie... glównie chodzi o pokazanie miejsca gdzie przepchanc kabel. Uploaded with ImageShack.us musimy wykrecic schowek... potrzebny bedzie klucz nasadowy 8mm... i kabel wyjdzie nam pod nogami pasezera... dalej to tylko wystarczy sciagnac progi( podwazyc plaskim srubokretem albo samymi palcami wyjda.) zeszło mi 3 h... ale teraz juz wiem co i jak wiec jak ktos potrzebuje pomocy to pisac na priv
-
[ALL B6] Kable do wzmacniacza B6
w sumie znalazłem i przepchnałem... poszedłem sladem arturaB6 tyle ze obok wejsca od klimy były 2 dziury i poszło po drucie. zrobie zdjecia dla potomnych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tu masz dojazd
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pogoda dopisuje tymek bedziesz??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to spocik tradycyjnie pod orbisem:) pisałem michałowi ze o 21 ale moze lepiej 20??
-
[ALL B6] Kable do wzmacniacza B6
Witam. czy ma ktoś może jakieś zdjęcia, jak puścić kable od akumulatora do kabiny... nie mogę znaleźć otworu.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra... ja swoje w sprawie grilowanka zrobiłem.. w razie jakby padało to mamy grill spokojnie obsłuży 10 osób. wiec wpadac kto chce i z kim chce( piotrek nie krepuj sie, mozesz zabrac chłopaka)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pudzian liczył ze bedzie jak w pierwszej walce:D szybkie wejscie na kur..wie i po walce... ale i tak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No w niedziele grilujemy.. wpadac kto chce z i kim chce :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok Piotrusie zabiore ze soba :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra to ja poczekam po pracy... 1 kG frytek karbowanych z sola... czekam o 20 na frytkowej
-
Spociki Radomszczańskie
w sumie mi tez blizej i moze bym wpadł pierwszy raz do was na ersko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jestem za:) mozna sprawdzic czy masz to najszybsze 1.6 w pl?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakbys był normalnym polakiem to bys sie ku...a napił. a Ty tylko spijasz koktajle własnej produkcji)cyzt. z kija)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No i cisza... chyba kazdy kaca leczy
-
[ALL B5] Moja biała suczka ;))
Nie zapomnij dołozyc ciemnej felgi i bedzie malina
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jakis spocik dzisiaj?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek chcesz to stan.... to wychdozi ze syska 2,5 tez jakies niedowartosciowane No i nie zapominajmy o niebieskiej cordobie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i c**j czy te 150 czy 143....duzo mi dzodzo nie brakowało a bym cie wciagnał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to juz koniec spotów jak ty taki.... Odczuwam strasznie.... to 1.6 nie jedzie to jeszcze teraz w ciepłe dni cwale sie nie odpycha
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wróciła dzien wczesniej zeby nakryc Cie z inna dupeczka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja nie mogłem byc na spocie.. meczyk miałem i jutro tez mam... teraz sie zakoncza spoty, GPS moderatora wraca
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak tam spot? byla niebieska corboba sx? wciagnał ja ktos po za mna? :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Guzik prawda... sam kiedys kupywałes s i jeszcze pani dała ci przymiezyc i pasowało jak ulał