Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. Dzisiaj wreszcie załozyłem audio... nie kompletne... sam Sub i tylko jeden wzmacniacz... ale wreszcie cos gra... minus ze przod seria.... kondensator tez nie podpiety... moze ktos z was sciagał boczki drzwi w b6?? bo nie chce pourywac niczego
  2. w sumie wrzucam jedno zdjecie... glównie chodzi o pokazanie miejsca gdzie przepchanc kabel. Uploaded with ImageShack.us musimy wykrecic schowek... potrzebny bedzie klucz nasadowy 8mm... i kabel wyjdzie nam pod nogami pasezera... dalej to tylko wystarczy sciagnac progi( podwazyc plaskim srubokretem albo samymi palcami wyjda.) zeszło mi 3 h... ale teraz juz wiem co i jak wiec jak ktos potrzebuje pomocy to pisac na priv
  3. w sumie znalazłem i przepchnałem... poszedłem sladem arturaB6 tyle ze obok wejsca od klimy były 2 dziury i poszło po drucie. zrobie zdjecia dla potomnych
  4. Pogoda dopisuje tymek bedziesz??
  5. to spocik tradycyjnie pod orbisem:) pisałem michałowi ze o 21 ale moze lepiej 20??
  6. Witam. czy ma ktoś może jakieś zdjęcia, jak puścić kable od akumulatora do kabiny... nie mogę znaleźć otworu.
  7. Dobra... ja swoje w sprawie grilowanka zrobiłem.. w razie jakby padało to mamy grill spokojnie obsłuży 10 osób. wiec wpadac kto chce i z kim chce( piotrek nie krepuj sie, mozesz zabrac chłopaka)
  8. Pudzian liczył ze bedzie jak w pierwszej walce:D szybkie wejscie na kur..wie i po walce... ale i tak
  9. No w niedziele grilujemy.. wpadac kto chce z i kim chce :naughty:
  10. ok Piotrusie zabiore ze soba :polew: :polew:
  11. dobra to ja poczekam po pracy... 1 kG frytek karbowanych z sola... czekam o 20 na frytkowej
  12. w sumie mi tez blizej i moze bym wpadł pierwszy raz do was na ersko
  13. ja jestem za:) mozna sprawdzic czy masz to najszybsze 1.6 w pl?
  14. jakbys był normalnym polakiem to bys sie ku...a napił. a Ty tylko spijasz koktajle własnej produkcji)cyzt. z kija)
  15. No i cisza... chyba kazdy kaca leczy
  16. Nie zapomnij dołozyc ciemnej felgi i bedzie malina
  17. Jakis spocik dzisiaj?
  18. Tymek chcesz to stan.... to wychdozi ze syska 2,5 tez jakies niedowartosciowane No i nie zapominajmy o niebieskiej cordobie
  19. no i c**j czy te 150 czy 143....duzo mi dzodzo nie brakowało a bym cie wciagnał
  20. No to juz koniec spotów jak ty taki.... Odczuwam strasznie.... to 1.6 nie jedzie to jeszcze teraz w ciepłe dni cwale sie nie odpycha
  21. wróciła dzien wczesniej zeby nakryc Cie z inna dupeczka
  22. ja nie mogłem byc na spocie.. meczyk miałem i jutro tez mam... teraz sie zakoncza spoty, GPS moderatora wraca
  23. Jak tam spot? byla niebieska corboba sx? wciagnał ja ktos po za mna? :gwizdanie:
  24. Guzik prawda... sam kiedys kupywałes s i jeszcze pani dała ci przymiezyc i pasowało jak ulał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.