Treść opublikowana przez Al_Capone
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
Ni nic... nie będę drugi raz jechał do nie go. Poduszka i tak miała lekkie wycieki oleju. Jak to nie pomoże to pojadę do gościa znowu. Twierdzi, ze zdjął i macał i jest elastyczna jak powinna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie przekonalem i podniecilem, ale... ja mam dwie lewe ręce i pewnie bym coś sp..lił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedz mi szczerze koliego specu... ile czasu ci to zajęło?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajny :>. Przełknąłbym nawet jakoś to drewno
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
No i bylem u tłumikarza. Nie wymienił mi plecionki bo zdjął wydech i powiedział, ze za***iście tłumi... No to teraz pora na podunie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szanowanko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze, że moja żona nie nazywa się Baśka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ech... grawitacja ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to Baśka ma fajny biust
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak małe dzieci w namiocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to zależy dla kogo... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I ile za to dostałeś? Kiedy wychodzisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Filipowski Piastów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sie dowiedzialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak z zupelnie z innej bajki. Chce sie shamowac. Gdzie powiniene pojechac? Do rogala? Jakie są dla nas ceny?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak by chciał schpritzen w wasze poopenschafte to tak...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.widelec.pl/widelec/1,99761,6853882,Fajna_gierka__strzelasz_do_zamku_trebuczetem_.html polecam. Wciungłem sie na śmierć- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z internetu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wieszaki juz tez wymienione- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kat wydmuchany. Szkoda, ze wtedy plecionki nie zrobilem :/ O tyle moze cos wskazywac na plecionke, ze jak przytrzymam rure koncowa to w samochodzie cisza...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jeżdżę TDI.. i tak zasadniczo rzadko na stacji bywam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mykał malik razy kilka az pstrykneli malika [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 08:57_________________________________________________A wogole to mam taki OT. Ostatnio na wolnych obrotach jak jest cieplo i auto jest rozgrzane troche drga mi buda. Nic strasznego ale wk***ia mnie niemiłosiernie. Na dwoje babka wróżyła poducha/plecionka. Myślałem, że zanim wymienię poduchę to zrobię plecionkę bo tańsza. A tu kupa. W muffler service na zielonej krzyknął z robocizną 450zyli. Trochę dużo. Nie ma ktoś pomysłu na inną miejscówkę?- [B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
no to ja jeszce zanim wymienie poduszke wymienie plecionke. Problem tylko, ze troche se za to spiewaja w wawie. Z robocizna 200-300 w zaleznosci gdzie jest ta plecionka. Ja nie wiem czy gdzies u gory nad turbo czy tez gdzies u dolu - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.