Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
w sumie dobrze mu szło ciągle grał po rynnie i do dołka hahaha Adam potem zrozumiał sens tej gry dopiero i jak zobaczył tych panów obok ---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:14 ---------- To nie był Golf?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Adam takimi wielkimi kulami wczoraj był podniecony:jerk:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty lepszy jesteś ciebie 2 cole stykną i dobranoc.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może przyjedziecie już teraz bo mi się kasa z kieszeni wysypuje:naughty: ---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:06 ---------- Następny wczoraj pizze za friko wpie*** a dzisiaj by chciał w macu.... Adam ciągnie laske każdemu co się z nim nie ścigał:banan: Ty kur.. kto tu pizze za darmo wpierdalał No ty 2x z rzędu jadłeś
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Adam dostanie z własnej czerwonej farby malowanie:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Następny wczoraj pizze za friko wpie*** a dzisiaj by chciał w macu.... Adam ciągnie laske każdemu co się z nim nie ścigał:banan:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Z tym moczem nie będziemy mieszać zapraszam do mnie.- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jeszcze nie jechali a już się tłumaczą- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
a co masz 2.7Biturbo po sofcie? :decayed:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No problemo senior:decayed:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie idzie zmienić temmatu:kwasny:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomasz nie wiedziałem że w facetach gustujesz:naughty:. Jak co to Adam ostatnio taki ciepły sie robi:polew:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to widziałem cię stałeś właśnie jak byś jechał od myjni tam z tyłu w kierunku świateł a ja czekałem właśnie na czerwonym po twojej prawej stronie. Szare B6 takie.- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Stałeś dzisiaj na światłach obok BP? ---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ---------- Około godziny 14?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Na 2 biegu piotrek było tak samo mijaliśmy się tylko delikatnie przy zmianie biegów. Trasa jest spokojnie.- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
przy 50km/h mam bardzo małe obroty z 2500 , wtf is max moment:decayed:, generalnie ciągnie fajnie na całej długości obrotów, najgorzej jest właśnie jak się toczysz powoli i wciskasz gaz, puma sam zresztą widziałeś że u mnie z startu jest ok, a z rolki się zbiera że można drzemkę se walnąć Ty ze mną zawsze 200 lecisz:decayed: ---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:23 ---------- Musimy coś nagrać od 2 biegu bo ta rolka była taka dziwna bo tylko na 3 biegu ciągłem potem puściłem bo coś z naprzeciwka jechało.- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Szkoda sprzęgła:decayed: Panowie to kto tam wpadnie z czewy?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dlatego chciałem spróbować z 3 biegu a on z 2 było by bardziej sprawiedliwe. W sumie to i tak przecież wszystko nie jest jakimiś poważnymi testami.- B6 DIVISION
Puma odpadasz już na starcie he he Tymon z tą rodziną to się nie zapędzaj za bardzo bo nic o niej nie wiesz:kwasny:- B6 DIVISION
Nie masz nic do powiedzenia w sprawie rekrutacji więc jeżeli lubisz pisać bez sensu to pisz nadal. Dziewczynko!- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Od 0 szkoda sprzęgła można jeszcze zrobić że my o 3 biegu ty od 2- B6 DIVISION
Więc nie widzę sensu po co komentujesz moje posty jeżeli nie masz nic do powiedzenia w tej kwestii.- B6 DIVISION
hehe tymon to ciekawe jak twoją sytuacje rozwiążemy bo większość tam dzo wyrezał - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!