Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Magic mam wrażenie że ci teraz mega łyso byś przeprosił chłopaka bo to nie na miejscu. Ale w sumie to w twoim stylu.
  2. Teraz już nikt z SLU nie przyjedzie do twoich konopisk po garnitury dorosły człowieku:doh:
  3. moze romatyczne z twoja stara.... ale raczej po tym jak Ciebie widze to nie dałbym rady:thumbdown: Ciesz się że twoja żyje i ma się dobrze z synem przydupem Matek nie przejmuj się mnie też już kiedyś ten różowy pudelek ze zmarłym ojcem wyjechał.
  4. Why me też nie bierze takiego wielkiego osła jak ciebie na poważnie:grin:
  5. Brakuję ci trochę wiedzy widocznie nic ci zwykły komputer nie da.
  6. Miałem już program zrobiony w ECU PROJECT przez poprzedniego właściciela dlatego skorzystałem bo wystarczyło za korektę zapłacić a nie za cały program od nowa. Więc pozostaje dzwonić do ecuproject i tam jechać.
  7. No właśnie tylko problem jest taki że to powinno być już wyłączone do wrocławia mam 150km paliwo drogą nie chodzi.
  8. A więc z kąd jest ten błąd EGR w takim razie.
  9. tak, tak, nie wątpię :decayed: :decayed:
  10. Witam panowie. Mam do was prośbę. Mam problem że po całkowitym usunięciu EGR włącza się kontrolka silnika ale samochód nie traci na mocy itd. Po odpaleniu Vaga jest błąd taki błąd. 19586 egr system regulation range exceeded Nie było by w tym nic dziwnego że jest jakiś błąd. Ale egr usunąłem dobre 2 miesiące temu i nie było tego błędu (dodam że był wtedy zrobiony program przez firmę ECUPROJECT ) 2 tygodnie temu byłem na korekcie programu BRD+FMIC. Wracając do domu z wrocławia dopiero wyskoczył ten wyżej opisany błąd. Moje pytanie brzmi co jest nie tak. Ja myślę że to błąd tunera który wgrywając program na BRD zapomniał o wyłączeniu w nim EGR i dlatego wyskakuje ten błąd. Dzwoniłem dlatego też do nich ale zostałem poinformowany że oni zawsze wyłączają egr w czasie programu. Proszę o jakieś porady co z tym tematem zrobić nie chce jechać do ECUPROJECT a się okaże że to jakaś pierdoła i wyjdę na za przeproszeniem głupka. Zrobiłem także log egr które dorzucam View image: 003bs View image: 003normalne
  11. Na moim ci może nie zależeć ale nie masz pojęcia ile innych osób po tych wypowiedziach także go do ciebie nie ma. Nie rozumiem głupot. Nigdy tutaj nikogo nie obraziłem ani się nie zachowałem poniżej pewnego poziomu. Każdy tutaj sobie żartuje włącznie z tobą i jestem zdania że to nic złego.
  12. Jeżeli nie masz do kogoś szacunku to nie licz że kiedy kolwiek będzie ktoś go miał do ciebie.
  13. Ty to jesteś po prostu zazdrosny. Ja nie mam obowiązku nikomu pisać z kąd wziąłem pieniądze na samochód a tobie to już wcale. Też mam pewną opinię o twojej osobie ale jestem człowiekiem który reprezentuje trochę inny poziom wypowiedzi dlatego nie piszę takich rzeczy publicznie na forach. Zobacz sobie w profilu 8 lat starszy ode mnie a takie zachowanie. Co to podkreślonego tekstu co raz bardziej się kompromitujesz:kwasny:
  14. Tymek następnym razem proszę o trochę dystansu do innych osób.
  15. I to niby pozwala tobie pisać takie rzeczy o mnie?
  16. Tymon i piszesz to akurat ty. Człowiek który nie jest bardziej dorosły niż ja. W sumie co można myśleć o tobie jeżeli co tydzień masz inne pomysły. Ja tam tylko współczuje twojej żonie. Co do mojej osoby to dobrze wiedzieć co o mnie myślicie. Wiele kwestii się wyjaśniło. Nie będę się nikomu tłumaczył z kąd mam pieniądze ale jak byś mnie trochę bardziej znał a przede wszystkim moją sytuację rodzinną to było by ci teraz bardzo głupio.
  17. DUDS ja wiem jak to sprawdzić czy jedzie:decayed:
  18. Jak to też nie bardzo rozumiem??? ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- Ty z żartów o różowej koszulce zacząłeś rozmowę że ktoś mi niby samochód kupił. Dobrze Tomek napisał. Szanujmy się trochę.
  19. Jak bym nie mieszkał na wsi zabitej dechami i był by ktoś kto by to dobrze zrobił to pewnie bym miał pospawane. Ale u mnie akurat nie chodziło o pieniądze tylko o to żeby to było szybko zrobione i dobrze. A z tego co teraz widzę to w 100% zdaje to u mnie egzamin.
  20. Nie zapędzaj się tak bo raz już się przejechałeś a potem przepraszałeś bo ci głupio było. ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ---------- Magic łyso ci że młodszy od ciebie ma więcej money money czy co bo nie kumam Wymyślił byś coś śmiesznego z czego wszyscy byśmy się pośmiali:facepalm:
  21. Magic :polew::polew::polew::polew:
  22. :naughty::naughty: Nie rozumiem z kąd ta myśl że o ciebie chodzi w moim podpisie
  23. Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś od walenia gruchy na chirurgi wylądował
  24. Też polecam chłopaka:wink:
  25. Dojazdowe pozakładajcie najlepiej:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.