Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jadą tylko do 100 więc Luz:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
1.6 VS 1.6:naughty::naughty:
-
FMIC AVF - części
U mnie na prostych rurkach spadało:kwasny:
-
FMIC AVF - części
ja mam duzo zlaczek silikonowych... spadły mi raz w jednym miejscu po roku czasu i temperatury jakos wielkie nie sa.... Ja także mam na złączach i także spełnia swoją rolę w 100%. Teraz jak mam rurki pofrezowane delikatnie też już nic nie spada.
-
FMIC AVF - części
Zmień węże i rurki na 51mm lepiej na tym wyjdziesz. ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- Ogólnie napisz mi na GG ci pomogę ostatnio przerabiałem temat.2566126
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Słyszałem że Adam coś pomodził ostatnio:shock3:
-
[B7 BLB] Turbina BRD
chyba w twoim:facepalm: wszystko zalezne na jaka sztuke sie trafi Dokładnie moja przy 2000 czuć że jedzie a u seby jest jeszcze lepiej.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
2 Pseudo ESY:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Boję się, że mnie objedziesz :grin: A ja mam nieszczelność dolotu:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie ja niestety odpadam na piątek
-
Turbo BRD ZAKUP :(
A nie robisz fmica?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
no tak 275 kuca i 550 Nm:wink: noga sie zeslizgnie i po sprzegle:slina: Ty cwaniaku sie nie ciesz. Mnie tam szkoda samochodu. Moje już nie chodzi za ciekawie w sumie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Hahahaha nie no żart z tym klubem GOGO
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Kowi ma progi kupuj od niego
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
Dobrze że wiesz że nie nie będzie dobrze wygladać. Lepiej te ori pomaluj a tych nie zakładaj .
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Powiem ci dzisiaj się tak przypatrzyłem to z tyłu audi ładnie leży :naughty:
-
[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body
A co to na ziemi leży? Progi?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Z rodzinką na zakupach się było:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bartek gdzieś to dzisiaj obok Klubu Go Go stał audikiem:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomek jak by cie w piątek nie było to ci zaraz smsem napisze kogo objechałem :polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
I tak byś nie wygrał:polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No tak ale czemu przez zabawę ma sprzęgło cierpieć Wydaje mi się że wielkiej różnicy by nie było na twoją korzyść.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
więc wszystkie rolki z Tobą się nie liczą, następne rolki tylko z kreski:wink: No przecież z tobą jechałem z pierwszego biegu:kwasny: