Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potwierdzam radyjko spoko lepiej gra niż cII ,co do płyt nie miałem jeszcze problemu z odtwarzaniem pytam chłopaki bo tak sie zastanawiam żeby sobie takie zafundować według mnie warto fajnie wygląda i dobrze gra ,dużo lepsze ma basy w porównaniu z cII który miałem wcześniej Panowie wkładajcie Rns-a a nie takie półśrodki:decayed:
  2. Opisze wam tutaj może się więcej osobą przydać. Cały towar brałem z FMIC.pl Jak ktoś będzie chciał to opisze dokładnie co zakupić. Koszta z fmiciem wyjdą około 800-900zł. Zrobić można samemu tylko trzeba trochę umiejętności ale w to nie wątpie ze macie.
  3. To był pisk raczej musiała być bardzo mała nieszczelność. Po zrobieniu górnego dolotu seryjnego przestało piszczeć więc raczej nic nie pozostało.
  4. Ja się zamieniłem i na moje nie szczęście dopiero potem wyczytałem że ta średnica będzie za wielka. ---------- Post dopisany 11-07-2012 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 19:02 ---------- Fmic ogarnięty. Auto chodzi jak seria co mi się podoba i dziwny pisk spowodowany nieszczelnością też zniknął wrzucając górny oryginalny dolot.
  5. Ten dziwaczny pisk z mojego auta panowie ogarnięty. Jednak to jakaś nieszczelność. Dziękuje Dobranoc:decayed:
  6. Nie ma to jak sobie samemu w ankiecie dać (podoba mi się):polew:
  7. Dokładnie zabawa ponad wszystko.
  8. Według mnie to możemy sie co tydzień gdzieś na mieście spotykać.
  9. No rzeczywiście rolka z drugiego biegu na nie wystrojonym aucie ma mega sens. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- Ale jak będzie wystrojone to nie ma problemu.
  10. Jestem zdania ze jechalibyście podobnie:wink:
  11. Mnie by ciekawiło wczoraj czy byś why me odstawił
  12. Nie spinaj się tak mam nie wystrojone auto więc jestem zadowolony. Z tobą z 2 biegu nie mam szans bo jest lag i dobrze o tym wiesz więc to mało wiarygodne. Z jedynki dostajesz lanie juz teraz. Z Michałem obydwa starty z jedynki byłem z przodu o długość raz mu nie weszło a raz byłem do 160przed. Z 2 bede miał laga nie ma uja na nie wystrojonym:facepalm:
  13. Dokładnie. Jeszcze mi został taki problem ze powyżej 2000 obrótów mam pisk ale tylko przy obciążeniu na wolnych obrotach tego nie słychać. Pisk jak by ktoś z balona spuszczał powietrze przez cienką szpare:decayed:
  14. No nie wiem nie wiem PICT0127 - YouTube
  15. Może nie waliłem ale jestem zadowolony po strojeniu zobaczymy jeszcze raz.---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- 3,14 Adaś
  16. ale ze od adama dostałes wp***dol to sie juz nie pochwalisz przecież objechałem adama 3 długości
  17. Cały czas ale i tak wracam do dolotu plastikowego ze względu na za dużą średnicę dolotu bo to aż 6cm.
  18. Rolka z pierwszego biegu. Z drugiego bez sensu za wielki lag.
  19. Powodem głośniejszej pracy silnika był nie podłączony wąż od odmy. Po podłączeniu węża jest o wiele ciszej.
  20. Prawie wszystkich:decayed: ale żaden nie miał BRD więc co to za porównanie. Co do tego prawie do seryjne BRD od michała do 160 zostaje długość w tyle dopiero potem nadrabia oczywiście z pierwszego biegu. Moje nie wystrojone jest więc tez nie wiadomo co tam jest teraz.
  21. Dzięki Ty to wszędzie fajki jarasz:D
  22. Dokładnie dzięki tej ORI dziesiątce. Dzięki Michał jutro klucze ci podrzucę
  23. Kreski kreski były
  24. Za to u nas ciekawie było bardzo:naughty:
  25. Spot mega. My z Bolkiem oczywiście za ciasną kręcili opaskami znów:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.