Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Bydzie się działo:kox::kox:
  2. Dlatego doszedłem do wniosku że bardziej cenię sobie ciszę niż te pare PS więc wrzucam seryjny dolot i zostaje tylko fmic.
  3. To się okaże w przyszłym czasie.
  4. Kat już był dawno wywalony. Powodem było że mechanik zapomniał odmę do węża od turbo podłączyć
  5. Dokładnie KIA Biturbo czy cos w tym stylu.
  6. Rekreacyjne zawody wyścigowe RZW:decayed:
  7. :naughty::naughty: Bartek czemu się nie ścigasz???
  8. Częstochowa nie wymaga komentarza:decayed:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Dzięki za info:hi:
  10. Dalej mam sprawne tylko fajnie by było wiedzieć czym to jest spowodowane że silnik głośniej pracuje.
  11. Witam Przymierzam się do korekty programu w swoim AVF Modyfikacje jakie dokonałem: -FMIC -BRD -Brak Kata -Brak EGR -Filt Simota -Dolot z kwasu Korekta raczej w przyszłym tygodniu będzie. Wykres wrzucę po korekcie. Mam jedno pytanie tylko. Po zamontowaniu fmica dolotu i BRD silnik zaczął pracować głośniej że aż zaczęło to trochę przeszkadzać. Czym to jest spowodowane myślałem nad paroma opcjami - Za dużo powietrza otrzymuje silnik a za mało paliwa ze względu na nie wystrojone jeszcze auto. Czy po korekcie auto będzie pracować ciszej po dawki się wyrównają? - Usunięty zbiornik/tłumik ciśnienia powietrza taki jak na zdjęciu. Czy ponowne zamontowanie w nowy dolot tego zbiornika wyciszy delikatnie silnik ZBIORNIK AUDI A4 B6 1.9 TDI 130 KM 03R 8e0129955 (2467716326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie do czego służy rezonator ciśnienia zamontowany za turbiną w 1.9 TDi ZBIORNIK AUDI A4 B6 1.9 TDI 130 KM 03R 8e0129955 (2467716326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wygląda to tak jak na zdjęciu. Zakładałem dolot z kwasówki i fmic i mam wrażenie że silnik pracuje głośniej. Czy ten rezonator może to jakoś tłumi bo został wyciągnięty
  13. Wrzuć obrazek który wyraża więcej niż 1000słów ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- No a więc ja jako Bóg, Papierz, Król, Królewna, Cezar, Berlusconi spotów lublinieckich oficjalnie ogłaszam że spot jest w niedziele o godzinie 18.00 wstępnie ma MC potem spot zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce do zabaw:naughty: to pasuje do Ciebie:polew: :naughty: :polew:
  14. Wrzuć obrazek który wyraża więcej niż 1000słów ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- No a więc ja jako Bóg, Papierz, Król, Królewna, Cezar, Berlusconi spotów lublinieckich oficjalnie ogłaszam że spot jest w niedziele o godzinie 18.00 wstępnie ma MC potem spot zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce do zabaw:naughty:
  15. Hahaha to już zależy czy Adam będzie chciał
  16. Na pewno nie z tą oponą.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez chce ja tez chce ja tez ja tez:decayed: Nie dostaniesz musisz czekać na ankietę:polew:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może:decayed:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/sprzedam-22/posrednictwo-zakupach-ebay-de-pomoc-dot-jezyka-niemieckiego-239559/ Panowie jak coś to służę pomocą
  20. W sumie Tomasz niech kupuje sprężyny. Zostaniemy jedyni na gwincie w A4 w okolicy:decayed: Nie zapomnij o WhyMe? Mówimy o gwincie a nie wynalazkach typu NoName:polew:
  21. W sumie Tomasz niech kupuje sprężyny. Zostaniemy jedyni na gwincie w A4 w okolicy:decayed:
  22. Hamulce beda ruszane tylko wtedy jak bedzie cos z moca robione na chwile obecna wystarcza mi to co mam:decayed: ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- KW Gewindefahrwerk Street Comfort Audi A4 Avant B8 (8K) 4250173394086 | eBay Sprężyn mi tu do gwintu nie porównuj całkiem inna jazda jest. A jak tobie na 1BE jest twardo to ja nie wiem:whistling: ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- PS. DO B6 kosztuje 700-800zł taniej:decayed: Niech Ci bedzie, ale nie wciskaj komus czegos na sile od zawsze mowilem, ze nie jestem zwolennikiem twardego:decayed: Nie wciskam ci nic zrobisz co zechcesz. PS. Przed kupnem auta mówiłeś że na pewno będzie gwint.
  23. KW Gewindefahrwerk Street Comfort Audi A4 Avant B8 (8K) 4250173394086 | eBay Sprężyn mi tu do gwintu nie porównuj całkiem inna jazda jest. A jak tobie na 1BE jest twardo to ja nie wiem:whistling: ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- PS. DO B6 kosztuje 700-800zł taniej:decayed:
  24. Sysek ty już całkiem zwariowałeś Jakie -3/-4 Zrób porządną glebę a koła to mnie sie pierwsze nie widzi drugie i trzecie:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.