Treść opublikowana przez Vito_
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Widocznie złudzenie na foto:) przyciemnione są wszystkie, tył smoła, przód troszkę mniej.
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Byłem już na regulacji, przełącza i nie ma opcji... chyba żeby reduktor dać do regeneracji może już po tych 20tys km nie wyrabia...
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
20tysi przekulane na LPG, reduktor BRC Max Genius, wtryski żółte BRC wydajnośc 42kW wg producenta.
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Instalka BRC Flys roczna założona przez poprzedniego właściciela:) generalnie jestem zadowolony bo inaczej zjadałoby mnie użytkowanie eSy na codzień, a tak nie boli kieszeni podwyższone spalanie aż tak bardzo, z minusów to do instalki należałoby dorzucić 2 reduktor bo na jednym nie wyrabia i z powodów spadków ciśnienia auto jest wystrojone tak że kręci się na LPG do 5300obr i później przełącza na benzyne, zresztą nie oszukujmy się jak się chce przycisnąć lepiej przełączyć na benzynke, nie ma co katować na gazie silnika. Co do przewodów to w fazie planów narazie:) Tak korek przy wlewie paliwka, dokręcany na czas tankowania :gwizdanie: Zdjęcia środka wrzucę przy czasie jak tam posprzątam troche
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Marka: AUDI Model: S4 Rok: 1998 Silnik: 2.7 bi-turbo Moc: seryjnie 265 KM i 400 Nm + chip czyli okolice 3XXKM i 4XXNm weryfikacja wiosną Napęd: QUATTRO Sprzęgło: ECS STAGE III KEVLAR + wzmacniany docisk RS4 Kolor: Srebrny Wnętrze: czarna pełna skóra ( żadnej paskudnej niebieskiej alcantary:D ) Felgi: Fabryczne 17' Spalanie: 9,5-25 litrów/100km Audio: radyjko ALPINE + 4 JBL-e 16,5cm Z dodatkowych bajerów jest zamontowane "polish nitro" czyli wtrysk "podtlenku" LPG oraz przyciemnione szyby Plany na przyszłość: - Felga 18" wzór RS4 B7 - lusterka srebrne - lepsze hamulce (tarcze, klocki, przewody w stalowym oplocie i zmiana płynu) - jakie lepsze granie - no i jak to przy esie grzebanie z mocą - gwintowane zawieszenie - kompletny wydech 3" Swoją przygode z samochodami zaczynałem od Hondy CRX del sol, później była Honda Prelude V gen, którą jeździło mi się genialnie i była piękna ale niestety pozostawał niedosyt mocy, wśród Hond nie mogłem znaleźć nic mnie intereującego, więc zacząłem rozglądać się za innymi autami:) Długo myślałem nad Nissanem 300ZX Twin-Turbo, Subaru WRX ale ostatecznie padło na S4 do której przekonał mnie napęd quattro, podatny na modyfikacje silnik oraz sentyment do tej marki ( ojciec jeździ A6 ). Także jak wielu Hondziarzy (Hteb, kosiniak i inni) przesiadłem się na S4 Autko ma drobne mankamenty, ale powoli je usuwam i cieszę się jazdą, najważniejsze że silnik zdrowy i zawias igła, niestety też nie jest to model poliftowy, ale ma plus w takiej postaci, że jest dość lekki jak na S4 bo nie ma zbędnych bajerów. No i kilka fotek na koniec: Ps. Mam nadzieję, że zadomowie się tu na dłużej Ps2. Nie bijcie za te wiejskie końcówki wydechu... takie już były jak kupiłem eSe, będę robił wydech to wymienię na bardziej ludzkie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przykra sprawa... Pojechałem sobie dziś eSą do sklepu, jako ze silnik zimny to powolutku, pomalutku. Zgasiłem silnik zrobiłem zakupy, wychodze chce zapalic silnik i nic:/ kreci kreci kreci i pupa tak jakby iskry nie dostawał albo kij wie czego:( Dlatego miałbym ogromną prośbę... Czy znalazł by się ktoś chętny kto dysponuje VAGiem do użyczenia tegoż sprzętu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sprzęgło zamówione:) będzie kevlarowe z dociskiem z RSki:) mam nadzieję, że mój adolfik ożyje w przyszłym tygodniu:) ps. młodzik gratulejszyn:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry ( choć nie był bym taki pewien ) Potrzebny fachowiec od skrzyń biegów, może ktoś polecić kogoś w okolicy... Coś się wysrało ( obstawiam synchro 2 biegu albo jakies ciegna, patyki ) i prawie nie wchodzi 1 bieg 2 tez bardzo ciezko i jak juz sie je wnije to ciezko wybic no i taki dziwny luz na boki się pojawił na 1 biegu:( reszta biegów ok no może jeszcze troszkę wsteczny z problemami... Do tego jeszcze to nieszczęsne sprzęgło do wymiany... Załamka:(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sprawa jest... Sprzęgło po wypadzie na 1/4 i Tor w Ułężu się skończyło:( W ASO koszt 1400 po znajomosci. Ale o cos innego mi chodzi:) Może ktoś polecić jakiś zamiennik który się nadaje i podziała jakiś czas... Ew. może robił ktoś spieka u Radzikowskiego bądź u Wróbla i może coś na jego temat oraz ceny powiedzieć...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No trzymać kciuki, bo nie jest lekko...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee te zdjęcia z spotu właśnie kiepskawe wyszły Tu macie taką lepsiejszą sesyje http://picasaweb.google.pl/Vito8808/PosnaniakowozInBlackFullRozdziaKa#slideshow/5361307719467045682 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://picasaweb.google.pl/Vito8808/spotA4Klub# parę pstryków z ostatniego spota...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o 16 to były dziś quali do GP. Jutro wyścig normalnie o 14:) także 16sta na spota idealnie pasuje :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pogoda dziś piękna, mam nadzieję, że jutro będzie tak samo:) Bo bym z chęcią wpadł na spota. I jakby już ktoś przywiózł VAG-a to jakby się dało z chęcią bym się dowiedział co tam powie o moim wechikule... Choć może lepiej żyć w błogiej nieświadomości
-
[ALL B5] 2.7 BITURBO+ GAZ
No właśnie a moja eSa podobno po programie jeszcze jest więc wogóle nie ma lekko ten reduktorek... Co lepszego byście polecali? czy może 2 reduktory
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wszystkim Tak sobie kombinuje coby dotrzeć na spota w niedzielę tylko powiedzcie mi gdzie was szukać? Bo nie wiem czy jeszcze na franowie czy już w KC-2?
-
[ALL B5] 2.7 BITURBO+ GAZ
Ja mam w S4 instalke LPG BRC sequent 56, śmiga całkiem spoko tyle, że ich największy reduktor nie wyrabia powyżej 5tys obr zaczyna się szarpanie i później przełącza na bene. Spalanie jak jechałem spokojnie na trasie 9,5l gazu co do spalania w mieście to w fazie testów bo auto mam od kilku dni.
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Ktoś pomoże mi bo próbuję zdemontować lampę od swojego S4 właśnie model przed liftem, bo jakiś %#@@# założył niebieskie postoje i zamieniałem na zwykłe i ten niebieski wpadł mi do środka lampy i nie mogę go wyciągnąć Dość pilna sprawa bo nie mogę jeździć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pzdr dla wszystkich użytkowników, Jestem Vito_ zakupiłem dziś S4 B5 i mam nadzieję, że najbliższy czas owocnie spędzę na tym forum:)