Treść opublikowana przez Pusia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja myśle [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 20:20_________________________________________________coś tu się dzisiaj nie klei
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
d*py nie daje to na pewno nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 20:16_________________________________________________ no własnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no kiedys na pewno :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedys wpadne na wrotkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema siema
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nooooooooo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:51_________________________________________________co tu za stypa znowu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
poprzednie sprzedałam to co mam rowerem na matarnie przyjechac czy autobusem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A skąd wiesz ? [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:28_________________________________________________Wpadne w przyszłym roku jak juz coś kupie [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:30_________________________________________________DOBRANOC
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jasne milszy heh
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
juz z wami nie pisze Gili mnie wkurza i jest nie miły
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba nie wstydliwa jestm i boje sie Was
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie nie szukam a na spota nie wpadne bo juz autka nie mam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam :>
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
I jednym i drugim [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 15:20_________________________________________________Pa chłopaki jadę podriftować Matizem
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
A to miała być nasza tajemnica
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
Koledzy, czytam co piszecie i po słowach krytyki które padły na moję info stwierdzam że coś tu jest nie tak. To w koncu ile dostanie ktoś za uszkodzone auto. MARIOLINI napisał, że takich bzdur nie czytał a czytajac co on napisał to wychodzi na to samo co ja napisałam. Ja może bardziej zwięźle a on rozwija się jakby czytał w internecie jakieś artykuły za chwilę stwierdzi, że nic nie wypłacą. To może być to śląskie powietrze więc zapraszamy do przyjaznej stolicy jodu. Może tarczyca dokucza.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
DOBRANOC [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 00:21_________________________________________________
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
no to miałeś okazje a możesz uzasadnić swoja wypowiedz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
od kiedy nie uzywam Duracel tylko Energizer litium zawstydzam nawet Turbodymomena
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To co mam komuś ręke podkładać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak myślałam to spuść z krzyża przełącz na tvn turbo (tam są dobre tematy "od ręki")
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
No dobra nie spinaj sie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dobra co taki spięty jesteś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może dzięki moim "doświadczonym" kolegom dojdę do strony 601 :bicz3:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:53_________________________________________________Ha ha jestem na 601, trochę wysiłku i sie opłaciło :gwizdanie: