Treść opublikowana przez szymongt
-
[B5 AWT] Błąd P1297
Nie ma. Jedyne co jest dołożone do silnika to LPG (BRC Sequent 24)
-
[B5 AWT] Temperatura wariuje. POMOCY
No nie wiem kolego czy to może być wina czujnika. Temperatura sie zmienia co wymiana termostatu, wydaje mi sie że jak to by był czujnik to temperatura albo by była niska albo wysoka ew by cały czas skakała....
-
[B5 AWT] Temperatura wariuje. POMOCY
Zaczeło się od tego że Audiczka zaczęła się grzać. Zaprowadziłem więc do mechanika. Najpierw okazało sie że chłodnica jest nie szczelna, i nie drożna. Po wymianie nadal temperatura dochodziła do 120 stopni na zegarach. Wymienił termostat, nic to nie pomogło. Potem czujnik temperatury i nadal nic. Zaczął więc sprawdzać cały obieg, przy okazji też uszczelkę pod głowicą, i wszystko jest ok. Przyjechałem do domu, troche poczytałem forum, i kazałem mu jeszcze raz wymienić termostat. No i sukces. Temperatura 90 stopni na zegarach 92 na klimie. Pojechałem do domu, wszystko było ok przez pierwsze 2 km, potem wskazówka zaczęła spadać i stanęła na 70 stopniach, przy okazji okazało sie że wogóle nie grzeje w środku. Następnego dnia znowu pojechałem do mechaniora, kazałem mu jeszcze raz zmienić termostat. Po tej operacji samochód znowu trzymał 120 stopni. Zamówiłem więc oryginał, po założeniu ładnie trzymała 90 stopni. No i dziś wybrałem sie trasę ok 50 km, najpierw trzymała cały czas 70 stopni. Zgasiłem na stacji żeby zatankować, po odpaleniu 90 i tak trzymała do pierwszego korka. W korku temperatura skakała 70-90 a w środku letnie powietrze leci cały czas. Już naprawdę nie wiem co to możne być grane. Górny wąż wychodzący z chłodnicy jest ciepły, dolny zimny. Czy to znowu termostat?? :wallbash:
-
[B5 AWT] Błąd P1297
p1297 ---->połączenie turbo przepustnica - spadek cisnienia Wczoraj mi takie wyskoczyło. Najciekawsze jest to że w trakcie kasowania błędu auto gaśnie a po odpaleniu ma przez chwile problem z wolnymi obrotami. Podpowie ktoś o co tu chodzi?? [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 20:09_________________________________________________Nikt nie wie co to może być??
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
[B5 AWT] Króciec od wody wchodzący w blok silnika
Szukam numeru, i najlepiej fotki tego króćca. Audi A4, 1.8 T AWT z 2000 r.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-zCXfd2EnCI
-
[B5 AWT] Problem z zaprogramowaniem centralki
A podpowie ktoś gdzie podłącza sie map sensor w sequencie 24?? Map sensor ma wtyczkę na 4 piny a centralka ma wtyczkę na 3. One mają być do siebie podłączone czy jak??
-
[B5 AWT] Mapy lpg do sequent 24
Panowie ma ktoś może dobrze zestrojone mapy do sequent 24, do 1.8t 150KM?? Bo coś dziś popieprzyłem i nie chce mi ładnie przyspieszać tak jak poprzednio. A oczywiście backup'a nie zrobiłem
-
Strefa Śmiechu
Rosyjski climatronic
-
Strefa Śmiechu
Audi Shuma II
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=hgDuyKpY6OE&feature=player_embedded
-
Sposób na kody captcha
Nie lepiej kupić premium na allegro?? Za 200 dniowe premium np na rapidshare trzeba zapłacić ok 20zł. A zamiast Jdownladera polecam Mipony. U mnie działa stabilniej.
-
Strefa Śmiechu
Pierwszy raz widze angola który jest zarejestrowany u nas w kraju :gwizdanie:
-
[ALL] Wkład lusterka z kierunkowskazem led .
i do czego to ma służyć??
-
[B5 AWT] Numer cewki zapłonowej
Mógł by mi ktoś sprawdzić jaki mam numer cewki w AWT??
-
[ALL B5] Po wymianie przednich klocków pedał nie odbija do końca
jak zawsze :gwizdanie: Ale przejechałem kilkanaście km i sie uspokoiło. Wydaje mi sie że klocki sie musiały ułożyć bo było troszeczke rantu na obrzeżach tarczy.
-
[ALL B5] Po wymianie przednich klocków pedał nie odbija do końca
Ja w temacie. Po wciśnięciu pedału hamulca odbija ale nie do końca, i czuć że troche hamulce trzymają. Jak pedał podniose "ręcznie" do góry to jest ok. jaka przyczyna?? coś źle złożyłem czy może klocki muszą sie ułożyć?? Prosze o szybką odp bo jutro w trase jade.
-
Problem z chłodzeniem reduktora
Macie może jakieś fotki jak jest źle a jak dobrze?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Po wymianie klocków tył trzeba pompować hamulec
Zgadza sie kolego Problem rozwiązany, można zamknąć
-
[B5 AWT] numer części
Dzięki wielkie kolego
-
[B5 AWT] numer części
Jaki jest numer tego trójnika i jak to sie profesjonalne nazywa, bo nie moge tego nigdzie dostać.
-
[ALL B5] Po wymianie klocków tył trzeba pompować hamulec
Nie znalazłem podobnego problemu na forum. Wczoraj wymieniłem klocki z tyłu, i po tym zabiegu musze pompować hamulcem, łapie dopiero za drugim razem, ale nie zawsze. Jak sie hamuje często to łapie odrazu, a jak przejade pare km od odstatniego wciśnięcia pedału to trzeba wciskać dwa razy. Czy to normalne?? Czy klocki muszą sie ułożyć i bedzie ok?? Czy coś jest nie tak??
-
Strefa Śmiechu
Jak masz firefoxa to adblock plus sobie zainstaluj :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=GZXGoOqf7hM&feature=player_embedded
-
[INNE] Śruba na zerwany gwint
o takie coś Ci chodzi?? http://allegro.pl/wykretaki-wykretak-do-urwanych-srub-6cz-3-18-gw-i1757929993.html Miałem z tym styczność i mi nie pomogło ale moja śruba mocno siedziała w gwincie. Ale możesz spróbować, majątku nie kosztuje, a i w każdym sklepie z narzędziami powinny być te wykrętaki.