Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cinol135

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cinol135

  1. cinol135 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Byłem ostatnio u elektryka podłaczył kompa co się okazało turbo słabo pompuje. 1,3bar i do tego przepływka za dużo powietrza daje. Czy wystarczy tylko przepływke wymienić czy turbo pada?? pozdro
  2. A czy jak założe skrzynie od 110PS to nie bedzie miał gorszego buta? I ile takowa skrzynia kosztuje ? Pozdrawiam
  3. Manual. Mi też się wydaje że to przez skrzynie bo na biegu jałowym nic nie słychać przy tych obrotach. Pandzior daj znać czy jest poprawa. pozdro
  4. a w jakim stanie była twoja stara plecionka moja wygląda na dobrą :gwizdanie:
  5. Franek czy ty czasami nie masz przy przyszpieszaniu tego dziwnego buczenia silnika pomiedzy 1800-2000 pozdr.
  6. siemka ja wyczyściłem ten wężyk co medman o nim mówił i też lipa żadnych popraw . A gdzie znajduje się ten nastawnik macie jakieś foto? I wiecie może kto w Pomorskim mógłby to zrobić ? pozdr
  7. dzięki medman jutro zabieram się do roboty
  8. MEDMAN czy jest do tego zabiegu VAG potrzebny? Przydało by się jakieś foto
  9. Siemka poduszki tez mam ok wymieniłem dwie, plecionke tez mam niby dobrą tak mi mechanik powiedział a co do kata to jutro podjade do mechaniora każe mu wypróć go może coś pomoże, napisze jak cosik się zmieni pozdr P.S A może być jakiś tłumik wypalony??
  10. Cześć obroty silnika nie skaczą, mocy też nie traci.
  11. Witam tak jak w temacie mam taki problem z moją niunią otóż to gdy przyśpieszam na 4 i 5 biegu od 1800-2000obr/min słychać dziwne dzwięk (tłumienie) trzęsie całym samochodem ;(. Może ktoś spotkał się z takim zjawiskiem w mojej miejscowości i pobliżu żaden mechanik nie ma pojęcia co to może być . Proszę o pomoc Czy może to być objaw padającego sprzęgła?? pozdrawiam
  12. Witam! Dzisiaj mija 30 dni od szkody dwoniłem do ubezpieczyciela i babka powiedziała że czekają na notatke z policji lub oświadczenie sprawcy . co mam robić żeby się poszpieszyli proszę o porade pozdr
  13. witam dzisiaj przyjedzie pan rzeczoznawca. Miał ktoś doczynienia juz z HESTIĄ?? Napisze pozniej co mi wyliczył pozdro
  14. http://www.bankfotek.pl/view/437729 http://www.bankfotek.pl/view/437730 fotki z wypadku
  15. Witam ja wczoraj miałem wypadek (kolizje). Przy wyprzedzaniu 2 na raz ten Frajer w środku nie spojrzal w lusterko i pierdzielnoł mnie w bok, wpadłem w poślizg i w ruf. Poduchy wystrzeliły, koło przednie prawe urwało się, przednia szyba pobita itp. Prawdopodobnie będzie całkowita szkoda, ale czekam na rzeczoznawce z HESTII.
  16. Barthus napisz co dalej z tym wyszło pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.