Treść opublikowana przez cinol135
-
[B5 1Z] Turbo słabo pompuje
Witam Byłem ostatnio u elektryka podłaczył kompa co się okazało turbo słabo pompuje. 1,3bar i do tego przepływka za dużo powietrza daje. Czy wystarczy tylko przepływke wymienić czy turbo pada?? pozdro
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
A czy jak założe skrzynie od 110PS to nie bedzie miał gorszego buta? I ile takowa skrzynia kosztuje ? Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Manual. Mi też się wydaje że to przez skrzynie bo na biegu jałowym nic nie słychać przy tych obrotach. Pandzior daj znać czy jest poprawa. pozdro
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
a w jakim stanie była twoja stara plecionka moja wygląda na dobrą :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Nastawnik pompy a przyspieszenie
Franek czy ty czasami nie masz przy przyszpieszaniu tego dziwnego buczenia silnika pomiedzy 1800-2000 pozdr.
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
siemka ja wyczyściłem ten wężyk co medman o nim mówił i też lipa żadnych popraw . A gdzie znajduje się ten nastawnik macie jakieś foto? I wiecie może kto w Pomorskim mógłby to zrobić ? pozdr
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
dzięki medman jutro zabieram się do roboty
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
MEDMAN czy jest do tego zabiegu VAG potrzebny? Przydało by się jakieś foto
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Siemka poduszki tez mam ok wymieniłem dwie, plecionke tez mam niby dobrą tak mi mechanik powiedział a co do kata to jutro podjade do mechaniora każe mu wypróć go może coś pomoże, napisze jak cosik się zmieni pozdr P.S A może być jakiś tłumik wypalony??
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Cześć obroty silnika nie skaczą, mocy też nie traci.
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Witam tak jak w temacie mam taki problem z moją niunią otóż to gdy przyśpieszam na 4 i 5 biegu od 1800-2000obr/min słychać dziwne dzwięk (tłumienie) trzęsie całym samochodem ;(. Może ktoś spotkał się z takim zjawiskiem w mojej miejscowości i pobliżu żaden mechanik nie ma pojęcia co to może być . Proszę o pomoc Czy może to być objaw padającego sprzęgła?? pozdrawiam
-
ile trzeba czekać za kasą?
Witam! Dzisiaj mija 30 dni od szkody dwoniłem do ubezpieczyciela i babka powiedziała że czekają na notatke z policji lub oświadczenie sprawcy . co mam robić żeby się poszpieszyli proszę o porade pozdr
-
[ALL B5] Stluczka nie z mojej winy- szkoda calkowita wg PZU
witam dzisiaj przyjedzie pan rzeczoznawca. Miał ktoś doczynienia juz z HESTIĄ?? Napisze pozniej co mi wyliczył pozdro
-
[ALL B5] Stluczka nie z mojej winy- szkoda calkowita wg PZU
http://www.bankfotek.pl/view/437729 http://www.bankfotek.pl/view/437730 fotki z wypadku
-
[ALL B5] Stluczka nie z mojej winy- szkoda calkowita wg PZU
Witam ja wczoraj miałem wypadek (kolizje). Przy wyprzedzaniu 2 na raz ten Frajer w środku nie spojrzal w lusterko i pierdzielnoł mnie w bok, wpadłem w poślizg i w ruf. Poduchy wystrzeliły, koło przednie prawe urwało się, przednia szyba pobita itp. Prawdopodobnie będzie całkowita szkoda, ale czekam na rzeczoznawce z HESTII.
-
Dziwna stłuczka - jaka będzie wycena ?
Barthus napisz co dalej z tym wyszło pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko