Treść opublikowana przez Plugibugi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
13-go marca o godz 16 to jest spot w Rzeszowie na Podpromiu wrclaguna najlepszego z okazji urodzin 13.03.2011 o godzinie 15;00 to spot audipodkarpacie szykuje [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________a co z tym parkingiem ponoć ma być msza ???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
13-go marca o godz 16 to jest spot w Rzeszowie na Podpromiu wrclaguna najlepszego z okazji urodzin
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
:gwizdanie: :gwizdanie: świetnie :cool1: i na letnich śmigasz :cool1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzieki Na Spocie oblewamy na Grzegorza zima idzie do morza NAJLEPSZEGO GRZESIEK Wszystkiego najlepszego dużo piwka i radości :> :> :> :oklaski: :drunk:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
panowie leci ktoś na spota do kolby ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
grzes1150 przypadkowo się pojawiłem w 2010 r tylko raz .....
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja również mogę zawitać górą a my nie jesteśmy gorsi od vw golf
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
grzes1150 ja motula kupowałem w http://www.grojz.com.pl/kontakt.htm na reja albo w at2000 na orzeszkowej widziałem że mieli
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przed euro 2012 pewnie takiej drogi nie będziemy mieli :thumbdown:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema wszystko zgodnie z prawem cool1 cool1 pozdro ps.musimy na myjnie wskoczyć hi to kiedy zawitasz na spocisza ....
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ja go w rze widziałem kilka razy a czemu pytasz ....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- [ALL B8] A4 B8 3.0 tdi quattro s-line
spox furmanka też mi się podobała :>- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
trzeba bo zima za oknami hi :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 20:40_________________________________________________Sorki że pisze na ogólnym ale kto dziś się woził A4 B5 Czarną Sedan na ulicy Rejtana ,Niepodległości i Duża Obwodnica blachy RSR ... klubowa nakleja i ramy- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sorki że pisze na ogólnym ale kto dziś się woził A4 B5 Czarną Sedan na ulicy Rejtana ,Niepodległości i Duża Obwodnica blachy RSR ... klubowa nakleja i ramy- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
juz tyle razy bylem w rzesz na spocie i napewno bedzie miejsce a napewno przyjma chlopaki sa im lepiej tym wiecej Siema Rzeszów Wita a kiedy to nas odwiedzisz wiem że zimno ale parę spotów opuściłeś a w Rze to zwsze miejsc jest nie brakuje parkingi duże hi :evil:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
od kiedy felga rs6 wychodziła w rozmiarze 16 ? takie repliki to na zimę mozna zakładać a nie na lato do lansu aha i na tych fotach pod spodem masz rozmiar od 19 do 17 i to tylko 1 szt. bo mniejsze nie wejdą na zaciski 16 cali na A4 nie wyglada rewelacyjnie tak że jak już coś kupować to 17> takie moje "skromne" zdanie kolego mi chodziło o wzór a jeśli chodzi o fele to 17 bo obecnie mam 16 i te na zimię zostają a 17 lato ... Ps. Dzięki Wrclaguna i Virus01 w pomocy z A6 kumpla [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:38_________________________________________________Pozdro dla David0 widziany dziś pod Europką o 7:16 rano co do pytania to ok 20 do 25 tys km roczne na ori 16 oponki 205/55 r16 continental- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a kto to kupi auto w stanie wskazującym %%%%% :evil: grzes1150 to dałeś mu po garach ... [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 19:16_________________________________________________nie masz innej foty bo to słabo widoczne raczej nie chyba że jakiś tajniak- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jakaś zmiana pewnie będzię potrzebna ...[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 11:08_________________________________________________kto dziś na spota ma się zamiar wstawić :przebiegly:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi:panowie znalazłem coś takiego http://allegro.onet.pl/18-r8-v10-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1474062380.html[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:51_________________________________________________http://allegro.onet.pl/16-new-rs6-5x112-vw-audi-nowosc-i1465001838.html- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
niom to oberwała a6 2 razy :confused4: nie dobrze a co z tym spotem w RKL[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:46_________________________________________________sorka to nie ten dział odnośnie kolbuszki- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema filmik ze spota AudiPodkarpacie 19 Luty 2011 - Rzeszów - Hala Podpromie - cz.1- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
to w którą a4 przywalił >>> bo ja się zmyłem zaraz po tym drifcie a6 i czekaniem na lawete ...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niom to nie dobrze mi chodziło o to że czarna furmanka a nie czarno z rury- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak byłeś to widziałeś - [ALL B8] A4 B8 3.0 tdi quattro s-line