Treść opublikowana przez VPLD
-
A4 b7 1.8t
Doszła dokładka od B7, a nie długo malowanie dokładek w kolor http://iv.pl/images/22279962031064355336.jpg http://iv.pl/images/83072007827178152933.jpg http://iv.pl/images/72226511721317209728.jpg http://iv.pl/images/98660368397156337142.jpg
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
mialem na mysli zalożenie tych koncowek do 1.8 T A4 B6
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
???
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
a gdzie kupiłeś kratki w zderzak s-line?
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
Ale to trzeba te stare koncówki uciać ? i do starych rur przystawac Ultera?
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
a ja kto przymocowac? jakies foto masz moze?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Siema ta biała perła co masz na aucie to jest kod QX1 z palety Nissana? http://www.skylinesaustralia.com/forums/topic/138419-nissan-paint-codes/
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
trzeba orginalne ucinac?
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
witam co trzeba wykonać aby nałożyć te końcówki ultera na ori wydech? trzeba coś ciąć czy one się nakładają na stare końcówki wydechu bez zadnego cięcia?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
witam co trzeba wykonać aby nałożyć te końcówki ultera na ori wydech? trzeba coś ciąć czy one się nakładają na stare końcówki wydechu bez zadnego cięcia?
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
ładniutką masz tą a4
-
A4 b7 1.8t
a tam virtual mam plany dobre
-
A4 b7 1.8t
Czemu VTPL? spokojnie mody bedą i to pose:D [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 19:28_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-usa-obrysowki-i2108877516.html
-
A4 b7 1.8t
Felgi dedykowane do A4 na wiosne jakiś gwincik pojdzie i bedzie dobrze myśle:P[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 20:11_________________________________________________Zapraszam:) http://allegro.pl/a4-b6-lampa-malowanie-srodkow-lamp-w-czarny-mat-i2108878204.html http://allegro.pl/a4-b5-lampa-malowanie-srodkow-lamp-w-czarny-mat-i2108878511.html
-
A4 b7 1.8t
Coś się nie podoba nie musisz komentować ani wchodzić
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
żadnych błędów w kompie nie ma [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:43_________________________________________________Nie wiecie czy AMB a4 b6 1.8 T 170 koni miał ASR ?
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
a to może być przez to że nowy sterownik nie posiada systemu ASR a stary posiadał ?
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
z tego co pamietam przed wymianą sterownika podczas szybkiego startu spod świateł gdy boksowały mi koła migała kontrolka teraz po wymianie sterownika od quattro allroad , został zakodowany w ASO nic mi nie miga podczas ślizgania się kół na lodzie .
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
to ESP działą tylko podczas poślizgu bocznego?
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
no ja już sam nie wiem , według mnie powinno migać esp podczas ślizgania się kół na asfalcie
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
Mam Amerykańca jest po wymianie sterownika ABS/ESP i przedtem z tego co pamietam podczas szybkiego ruszania spod świateł migała mi kontrolka na liczniku wiec już nie rozumiem
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
Jak to wkońcu jest z tym działaniem ESP bo kolga pisze że mu się zapala podczas szybkiego ruszania kiedy koła traca przyczepnosć
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
aha a było ASR w a4 b6 ? Czyli ESP powinno mi działać tylko podczas pocznego poślizgu i kontrolowania toru jazdy? [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:20_________________________________________________No też mi się wydaje Że ESP się pali podczas poślizgu kół w miejscu gdy za szybko ruszamy i koła tracą przyczepność . To jak to w końcu jest?
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
a ESP nie powinno działaś podczas szybkiego ruszania np spod świateł kiedy koła wpadają w poślizg?
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
Nie możecie mi powiedzieć kiedy powinno mi zadziałać ESP ?