Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciebie tam nie chcemy :bicz:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurw* mi niedziela nie pasuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez na nartki bym sie pisal jakbym mial akurat ten dzien wolny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ładnie spamik się szerzy - pewnie sie co niektórzy jutro uciszą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak pewnie nawet nie było :gwizdanie: my nie musimy pic zeby dobrze sie bawic wiec od dzisiaj Diman włącznie z zimowym nie pije :gwizdanie: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak pewnie nawet nie było :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wieczorkiem jak po spociku działo się coś fajnego :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę kolejny niezły wypad się szykuje :gwizdanie: Ja niestety muszę na 14 jechać, ale do roboty Reprezentujcie tam godnie Gliwickie , pokażcie jak się szlachta bawi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz kuzyna w serwisie i taką serią jeździsz? [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 11:34_________________________________________________spadam ten tłumik robić... tak mi się chce w taką pogodę jak ch... pierd*l ten tłumik Najwyżej Ci odpadnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
IMMO odblokowane Trochę było zabawy , ale efekt końcowy Już myślałem że popłynę kilka stówek :gwizdanie: Niewątpliwie przydały się porady przeczytane na forum , choć i Kuzyn z serwisu Audi/VW z Częstochowy naprowadził mnie na trop :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyciągnąłem licznik żeby założyć alu ringi , tylko pytanie czy uda sie zaprogramować IMMO bez PINu bo nie mam , pewnie najpierw będzie trzeba z czytać PIN kurde ja tez zakładałem chromki w b5 i wszystko było ok, Patrikos nie przekreciłeś zapłonu jak miałeś licznik wyciągniety?? jak Darek nie pomoze to napisz PW do Sparkiego od nas ze sląskich on gdzies tu w okolicy robił to też mu zablokowało imo w licznikach A przekrecenie kluczyka bez dobrze podpiętego licznika mogło coś uszkodzić ? Bo nie wiem czy za pierwszym razem dobrze mi siadły wtyczki i pożniej poprawiałem, a w między czasie przekrecałem kluczyk- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyciągnąłem licznik żeby założyć alu ringi , tylko pytanie czy uda sie zaprogramować IMMO bez PINu bo nie mam , pewnie najpierw będzie trzeba z czytać PIN- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Mam mały problem otóż po wyjęciu i włożeniu licznika zablokowało mi sie IMMO tzn. tak jakby nie widziało kluczyków Ciągle miga kontrolka immobilizera, a w Vagu wyszły dwa błedy : 01128 System antykradzieżowy – czujnik immobilizera – D2 01176 Usterka kluczowa Po usunięciu tych błedów auto dalej nie pali , a błedy wyskakują ponownie Czy jest u nas na gliwickich ktoś kto na to poradzi czy trzeba jakiegoś Specjalisty :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj widzę , że tu straszna cisza :gwizdanie:- [ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Trochę przeszkadza , ale nie bardziej niż przy i tak ciągle położonym podłokietniku Jak coś to można sobie postawić podłokietnik razem z CB do pionu i dostęp już jest większy Tylko pytanie czego częściej używasz CB czy ręcznego ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru kiedy to będziemy sie spotować w najbliższym czasie ? w piątek to chyba nikt wytrzezwieć nie da rady :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I Co Ty na to Masz naprawdę nowego funfla :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty się nie śmiej i dowiaduj się o wiesz czym :gwizdanie: co Ty tam znowu kombinujesz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:48_________________________________________________witamy prezesa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu by swoją eSą go zrobił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: ja przeczytałem raz i nie wiem o co biega [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:23_________________________________________________ale po świętach to chyba normalne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam najszybszego różowego na gliwickich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przy Twoim tempie zadowalania to prędzej b16 będzie niż to zrobisz nie wiedziałeś że ja w garażu trzymam F16 :polew: dlatego audi stoi pod chmurką - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE