Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty na co tak gwizdasz jakąś laskę zobaczyłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pewnie na bebnach + the flinstons
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ładnie się rozpędza ciekawe co tam wsadził pod maskę , tylko z hamowaniem gorzej - prawie by mu tej prostki brakło na wyhamowanie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka jakbym nie wszedł dzis na forum to na jutro bym miał niezłą lekturę spamerzy
-
Ile pali Wam gazu?
czyżby kolega nie dowierzał ostatnie dwa pomiary z tankowania gazu to 11,1l /100km i 11.3l / 100km powiedzmy cykl mieszany z przewaga miasta i dosyć żwawą jazdą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek to masz problem :gwizdanie: najlepiej tak żeby się lansować bo w końcu co Elyta ....to Elyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic nie zaoszczędzisz , pewnie będziesz sie Lansował na Rybniku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3 tygodnie - czyli wyjdą takie zimowe wakacje od spotów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co Panowie i Panie w piątek ostatni spocik przed świętami :gwizdanie: trzeba jakiś opłatek zorganizować , złożyć sobie życzenia tak żeby spełniły się nasze marzenia i tu pytanie jaki wolicie taki tradycyjny? czy nasz klubowy ? Bo w sumie kolej na Dogiego
-
[B5 AEB] FIS wersja USA
Ten licznik na pierwszym zdjęciu jest beż Fisa , ba nawet bez temp. zewnętrznej, taki co pokazuje temp zewn. ma na środku na dolnym pasku ma taki mały wyświetlacz i na nim jest temp zewnętrzna . Ten drugi jest to pełny fis więc pokazuje wszystko : temp zewn. spalanie , i inne pierdoly :gwizdanie: Ale najlepiej zapodaj fote swojego licznika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z rana
-
[ALL B5] Blenda
Powiem tak , zwyka blenda na szybę dała by większy urok Autko ogolnie wygląda bardzo dobrze ale to zasługa zderzaczka RS4, nakładki klapy , szerokiej gumie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
slabo strasznie slabo Czyli w porównaniu do Gliwickich cieniutko było ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piszcie Pany jak sie szlachta w Krk 'u bawi ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niech sie chłopak wypłacze :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Sportowy filtr powietrza
Potwierdzam powyższą wypowiedz przy dobrym założeniu filtra ITG mocy Ci raczej nie ubędzie ale to zależy jak podejdziesz do tematu, zeby to dobrze zagrało musisz zrobić sztywny dolot czyli wsadzić TIP'a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie pisz Prezes jak tam w stolicy ? co prawda byłej ale zawsze
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy - dziura w dolocie?
Oj kolego przecież masz Gnojaka więc przy 3900 obr/min masz już totalny brak momentu wiec zapnij wyższy bieg ... ... ach zapomniałem przecież Ty śmigasz gnojakiem na leniuchu :gwizdanie: a tak serio to najpierw
-
[B5 ARG] 205 000 i gaz
Tak jak napisali Ci wcześniej potwierdzam te opinie w 100% więc do dzieła ja też w swojej A4 mam niedługi czas gazik i jest Pamiętaj o dobrej instalce tak coś na poziomie BRC lub coś podobnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co to za krechy tam były :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________ No Pucek jednak potrafisz ładnie sie zachować Bry Rudi M.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Witam . Założyłem do swojego 1.8T BRC Seq 24 - instalacja póki co sprawuje sie dobrze nie ma zauważalnej różnicy dynamiki auta. Chociaż na hamowni wyszła mała różnica w codziennej eksploatacji tego nie czyć , a w razie czego zawsze można przerzucić na PB Także z czystym sumieniem polecam tą instalkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja spałem tylko 2 h przez ostatni dzień i nie czułem się na siłach żeby jechać... a 2 malowałem stalówki na "pakiet black" i jeszcze się dobrze nie utwardziły, dopiero jutro zmienię opony No tak zima idzie Ja nie jechałem bo w koncu wypadało spędzić trochę czasu z żoną :> , która teraz grzecznie śpi :gwizdanie: A jak wyjazd udał sie , jak tam Krakusy , dobre mają miejsce spotowe ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie czytałem tego spamu nawet -[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:10_________________________________________________ A co to ma do tematu?? ani to ani to To co szkoda Ci było gnoju na podróż do Krk czy esa nie jest w kondycji :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolego krótkie pytanie jechałeś Swoja eSą czy zabrałeś sie ze Szwagrem :gwizdanie: ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda ze dopiero teraz piszesz bo załapałbyś sie na nasze grupowe hamowanko cena wyszła nam mega korzystna , a pewnie na wiosne czyli tak w okolicach marca zorganizujemy jakies hamowanko , bo juz kilka osób znowu sie pisze na taka impreze