Treść opublikowana przez ..::KoNik::..
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
nic nie da... w dizlu jak chcesz głośniej to zrób perzelot... Ale jakiegoś super fajnego efektu nie uzyskasz... co innego benzyniak
-
Hamulec ręczny a krzywe tarcze tył?
dokładnie tak... tył nie jest tak obciążany jak przód.. .podczas hamowania
-
Jakieś pomysły na te fele ??
dlatego piszę, że z lipem na rancie w kolor budy
-
Montaż Zawieszenia Gwintowanego Tył
No i o to chodziło... dzięki
-
Jakieś pomysły na te fele ??
czarna felga z lekkim lipem pod kolor budy
-
Montaż Zawieszenia Gwintowanego Tył
no ja cie rozumiem i kolege tez bo to dobry kolega i dzisiaj z tym kombinowaliśmy... Ale mocowanie góra... do kielicha jest takie samo w kazdej b5...? tak..?
-
Montaż Zawieszenia Gwintowanego Tył
pisząc wcześniej, ze pasuje chodziło mi o całe mc persony... razem z poduchami... bo wtedy nie ma problemu czy przed czy po lift... nowa wiedzia sie przyda... tylko dostać nowe poduchy to masakra... dzisiaj z dawidt po sklepach jezdziliśmy i lipa w katalogach... zostaje chyba dorwac uzywane
-
Przypalana końcówka wydechu
jak nie stikerbomby na błotnikach to teczowe końcówki :D
-
Montaż Zawieszenia Gwintowanego Tył
Soryy za błąd... jednak co racja to racja... dzisiaj temat przerobiony A poliftowe.. to znaczy z pierwszego liftu już..? Tak..?
-
Płyn do czyszczenie styków ???
poprostu zachaczył nie tą puszkę... tym bardziej że są mega podobne...
-
Płyn do czyszczenie styków ???
dokładnie... są fajne preparaty w sprayu...
-
Przegląd samochodowy
no tak... ale chodzi mi o to, że diagnosta tego pewnie nie wie... i oparł swoją opinię na tym że nie ma spryskiwaczy to nie ori... Jak by były to nawet by się nie zorientował...
-
Montaż Zawieszenia Gwintowanego Tył
nie ma różnicy... zresztą już ci to mówiłem... możesz przekładać na luzie
-
Przegląd samochodowy
Może tak być... jak by miał spryski to pewnie diagnosta by nic nie powiedzieł... a tak to widzi, że nie ori
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
zaczynami od doprowadzenia auta do dobrego stanu... Potem podstawa... koło i gleba
-
Moja Ruda Perła
No start z modzeniem idealny.. Podoba mi się.. Jestem na nie tylko z tymi dejlajtami
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
Teraz w modzie rekiny na błotnikach ala pewne stare bmw
-
Przyciemnienie szyb - kto się podejmie z okolic KRK
poszło PW
-
Przyciemnienie szyb - kto się podejmie z okolic KRK
Dorabia sobie tym... troche juz tych samochodów robił... mnie nie więc się nie wypowiadam Nr. masz na PW... zadzwonić i pogadać możesz
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
Baza świetna... Kurde przytulił bym to wnętrze
-
Alufela RH BE 18"x8 5x112 ET35
czyli bardziej komfort niz wizual rozumiem
-
Alufela RH BE 18"x8 5x112 ET35
a dlaczego nie 8..? do 18 uzytkowej, że tak to nazwe idealne rozwiazanie
-
Przyciemnienie szyb - kto się podejmie z okolic KRK
Mam takiego gościa z Karniowic... 8 min od chrzanowa Jak jesteś zainteresowany to moge ci wysłac do niego nr. i dowiesz się co i jak...
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
Sticker robił wow przez chwile w tamtym sezonie... obklejali dosłownie wszystko... Teraz to zalatuje kiczem...
-
Alufela RH BE 18"x8 5x112 ET35
dobry naciąg i będzie malyna