Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::KoNik::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::KoNik::..

  1. Zabrałem się za front... Trwało to prawie cały dzień ale się opłaciło... Lampy miałem valeo a piny w kostkach bosh... jutro dodam zdj po... A narazie w trakcie..
  2. Czyli dobrze rozumowałem:decayed: dzięki kolego... Pytam bo właśnie rezam bosh na valeo zespolone... ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- no i ogarnołem temat... sprawa jest dość prosta... chociaż w aucie z 98r miałem lampy valeo a schemat kostek bosh ale działa. pięknie świeci... czas na xenon
  3. myśle, że -40 bedzie idealne
  4. Bez problemu mozesz dawać 1be lub 1ba...
  5. No to to wiem... mnie chodzi na czym polega sama regulacja..? Ustawiam światła w pozycji " 0 " i potem manipuluje lampą..? czy jak ?
  6. Wszystko jest ładnie opisane w pierwszym pościel.. Ale mam banalne pewnie pytanie... Na czym polega regulowanie świateł na stacji diagnostyczne ?
  7. Też o tym myślałem... Ale to b5 raczej dla niej zostanie... Ja sprzedałem teraz jej auto i chce dla siebie b7 albo passata... Nie lubie dzielić z innymi auta:naughty: ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 02:51 ---------- No więc jednak tej felgi nie bedzie... Dezent S został sprzedany Teraz czas rozgladać się za nową 18'... Zanim je oddałem nie mogłem się powstrzymać by zobaczyć jak to siądzie na avancie... Moim zdaniem jak dojdzie gleba, to nie było by tragedi... dystans, opona 215/40 i nawet, nawet Ale jednak wole coś innego.. Wiem, wiem... brudny... ale zapewniam, że to u mnie rzadkość... a dziś -5..,
  8. Ladne V6... mody narazie na plus do ziemi z nią i będzie malyna Jak co to moge ci odstapic tanie 18'
  9. Oglądałem twoj temat... bo byłem ciekaw tego koła na tym audi... ale ty miałes chyba 17' ? Docelowo chce 18' rs6 ale narazie chyba te zostana... gdyby nie to, że moja młoda też jezdzi były by 19' chyba tak
  10. Hehe.. pany ja to auto mam kilka dni... Wszystko w swoim czasie ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 11:34 ---------- Dawno sie nie odzywałem... Autko się spisuje... ale częściej nim jezdzi druga połowa Z zewnątrz wymieniłem tylko lampy tylne na II lift... Jakieś tam graty czekają na czas i chęci - ori Valeo II lift - Springi -40 Jamex + amorki 1be - scyzoryki - Alumki Dezent S 18' Narazie zbieram graty, ociepli się to wlecą na avanta, koło raczej przejściowe ale zobaczymy co z tego wyniknie, narazie szukam opon 215/40...
  11. Wiocha... nie kalecz tych lamp Ringi są ladne tylko w BMW
  12. do RS4 widebody jeszcze daleko u mnie ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- ale jak zrobi się nawiert to będą unikatowe te koła Nie gadaj, że też pakujesz koła od X5 od X5 juz oklepany temat Rajca...
  13. do RS4 widebody jeszcze daleko u mnie ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- ale jak zrobi się nawiert to będą unikatowe te koła Nie gadaj, że też pakujesz koła od X5
  14. tak... on działa tylko jak gwint masz podkręcony do góry i to prawie na max... chodzi o to by główna spręzyna nie latała luźno
  15. Te małe sprężynki to helpery... które sprawiają, że główna sprężyna pozostaje na miejscu, gdy samochód jest w górze Gwinty z mniejszą regulacją ( np. 30-70mm ) ich nie posiadają... Występują raczej w ( 30-100mm ) itp. Ja zawsze je wywalałem, i sporo ludzi którzy chcą zejść max nisko tak robi
  16. Dokładnie... bo z tego co opisujesz to jest za mało prądu do rozruchu
  17. ja na fotelach mam małe metki z napisem airbag
  18. Dzisiaj zimówki poleciały na alufelgi...
  19. Miałem w E36 gwint MTS... i byłem tak samo zadowolony jak z gwintu KONI w civic Więc zlego słowa nie moge powiedzieć... może poprostu trafiłem na dobry
  20. ja bym zostawił srebrne
  21. Mozna nawalić smaru i zrobić tzw, skarpetę.. ścistakac ją z obu stron tyrtykami Znam gości co tak robią... Ja mam zawsze dwa zawiasy... gwint letni i zimowe jakieś -30 z seryjnymi amorkami... zmieniam wraz z oponami
  22. połysk...
  23. BILSTEIN B6 | BILSTEIN b6 i b8 to chyba najmodniejszy amor do sportowych sprezyn

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.