Treść opublikowana przez ..::KoNik::..
-
NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01
To to samo
-
NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01
Ja przed chwilą kupiłem na allegro te ori... 437zł o ile pamiętam + kw... Zobaczymy jak to siądzie na audi
-
[ALL B5] Audi S4
Wreszcie tu jest dobre koło... jak ja widywałem na imprezach to tylko tego mi brakowało...
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Nie ma już co stawiać... w wcześniejszym poście napisałem, że rs6 już zakupione... czekaja na montowanie... Teraz szukam tunelu z polifta...
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Dezenty ni były planowane pewien starszy pan kupił a3 z 2008r... i dostał do niego te alu... przypadkiem kiedys w pracy mi powiedział, ze ma duze koła w domu ale on nie bedzie wozu drabiniastego robił i jezdzi na 16'... wziołem je, bo jak mi powiedział cene to nie mogłem nie brac.... Sprzedałem z bardzo dobrym zyskiem ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- No i po sprawie... letnie byty zakupione 18x8 rs... + oponki Dunlop Sp przod 215/40 tył 225/40 Wiem na bank, że wpadną dystanse... ale jakie to będe mierzył jak już będe je miał w domu... ---------- Post dopisany 03-03-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 18:51 ---------- No i dalsze zbieranie fantów... Powoli już mi się robi mała graciarnia... Poliftowy grill z czarna ramką... Komplet dolnych listw drzwi... raz, że moje po kolejnej zimie już są słabe, a dwa że chodzi mi po głowie malowanie ich i dokładek w kolor budy Białe boczne kierunki... wiadomo dlaczego... W moich rs6 dekielki byłu już słabe, więc kupiłem i to nowe... Plany na montowanie tego wszystkiego to next weekend.... bo już mnie skręca a na bank to gleba i koło... bo to priorytety... Opony jednak przod 215/40 tył 225/40
-
dziwny kolor xenonu
np. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
dziwny kolor xenonu
kończy się powoli
-
B5 Avant sportowy zawias i 18" prosba o fotki
next weekend zakładam u siebie -40/40 i 18' rs6... porobie foty to dodam
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
każda zmiana ustawień fabrycznych wiąże się z ustawieniem geometrii
-
Opony do felg 18x8.0
225/40 są idealne... 215/40 to już lekki naciąg i alu jest bardziej narazona na obcierki...
-
NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01
teraz na allegro są tylko mocowania ze wzmocnionego plastiku... blaszek chyba już nie ma A co nie pasowało, że musiałeś rezac ..?
-
NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01
sam chce kupić listwy bo u mnie jedna strona juz tragedia z tą metalową balszką ... Ale ja jednak wybieram ori... bo jednak wydać troche mniej na zamiennik a potem mieć prolbem z spasowaniem albo z trwalością... to nie fajnie... Nie mówie, że tak bedzie... ale jak będzie..?
-
Opony letnie
Ja z kolei od paru lat tylko Continental... bardzo jestem zadowolony... w tym roku tez zakupiłem model ContiSportContact 3 225/45
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Mam tak samo ja ty... wczoraj przyszły rs6 i nie moge sie doczekac przekładki
-
Jakie sprężyny?
auto forumowicza z -60 ( bordowa a4 ) alu 18' i koło bardziej znika w nadkolu jak na zdj. wyżej tylko felga jest z innym et i dlatego fajnie wystaje ( albo dystans ) A tu ten sam rozmiar i opona z -35 i to już bardziej podobnie wygląda... Ale oczywiście najlepszy gwint
-
Jakie sprężyny?
tutaj na bank przod nie siedzi -65... u mnie jest a4 z -60/40 to przod jest sporo nizej... na zdj. na moje to -40
-
felusie audi
wejdz sobie do galeri felg, podwieszonej w tym dziale... tam jest B5 na tych alufelgach... wyglada raczej słabo...
-
[B5 AEB 1.8 T] Granatowa Audi-Anka Torun
Bardzo fajna bryczka... wnętrze super, mody narazie w dobrym kierunku Tylne lampy zmienic i bedzie super
-
18-stki do 90ps
Tu masz audi mojego bardzo dobrego ziomka Silnik 1z 90km, gwint i alu bbs 18x8... objezdziliśmy nia troche zlotów, przeważnie w 4 osoby i problemu z moca nigdy nie było, autostrada itp. sunie aż miło... Jak tylko są fundusze to 18' bedą idealne..
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
no to jest 1:1 bo moja młoda woli pierwszą opcję
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Dobry avant Wydaje mi sie czy z tyłu są jeszcze przedlifty... ?
-
Jakie sprężyny?
o 20mm w stosunku do tego co masz...
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
auto juz jest na liftach... tylko zciemniło się i zdj nie robiłem teraz chce xenon... 5000k tylko muszę się zorientowac który warto ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 21:46 ---------- Tak to wyglada po zabiegu... jeszcze pare poprawek i będzie malyna ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Co do felg stawiam na klasyke... Doradzcie bo oba wzory mi sie podobaja... 1 2
-
18-stki do 90ps
A dlaczego ma nie dawać rady...? kolega ma tdi 90km na 18x8 i jezdzi to normalnie jak powinno ba nawet sprzedał 18 i chce 19'
-
zawieszenie orginalne a felgi 18?? a4 b5FL
18' przy 7,5 cala i et 35 schowa sie w nadkole... a przy seryjnej kozie to nawet jak całe auto załadujesz to nic sie nie stanie... moje stare alu... 18x8 opona 225/40 et35 i seria 1ba... leku wysokości dostawałem