Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01


Pab_lo

Rekomendowane odpowiedzi

NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01 listwa 4szt (3035414652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Link do aukcji gdzie koleś handluje zamiennikami listew dolnych. Z rozmowy telefonicznej dowiedziałem się że targa to zachodu i jest chyba pierwszy który wystawia te zamienniki. Niby niczym się nie różnią poza tym że nie mają oznaczenia audi na listwie. Ktoś miał z nimi do czynienia i może mieszka blisko żeby podjechać i zobaczyć. Zastanawiam się czy nie kupiś ich tylko obawiam się że jak są zrobione z jakiegoś kiepskiego tworzywa to na mrozie mogą pękać te plastiki które wschodzą w klipsy. Co myślicie o tym warto zaoszczędzić te 80 zł i kupić te zamienniki czy kupić z allegro ale orginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam chce kupić listwy bo u mnie jedna strona juz tragedia z tą metalową balszką ...

Ale ja jednak wybieram ori... bo jednak wydać troche mniej na zamiennik a potem mieć prolbem z spasowaniem albo z trwalością... to nie fajnie... :kwasny:

Nie mówie, że tak bedzie... ale jak będzie..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś brałem na allegro i musiałem rezać ale mimo moich obaw iż je zerwę na myjni, udało się klipsy trzymały :) Ogólnie moje były plastyk z gumą bardzo solidne, żadnych metalowych blaszek i wstawek.:wink: Te listwy w B5 to wada dosyć upierdliwa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na allegro są tylko mocowania ze wzmocnionego plastiku... blaszek chyba już nie ma :wink:

A co nie pasowało, że musiałeś rezac ..? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam chce kupić listwy bo u mnie jedna strona juz tragedia z tą metalową balszką ...

Ale ja jednak wybieram ori... bo jednak wydać troche mniej na zamiennik a potem mieć prolbem z spasowaniem albo z trwalością... to nie fajnie... :kwasny:

Nie mówie, że tak bedzie... ale jak będzie..? :decayed:

według kolesia listwy sa identyczne wiec nie bedzie problemu ze spasowaniem. Problem się zaczyna czy są tak samo wytrzymałe i czy nie popekają na mrozie itd. Tego jednak już nie potrafił mi ten sprzedający podczas rozmowy zagwarantowac dlatego chyba lepiej wydac 100 zł wiecej a kupić na innych aukcjach gdzie sprzedawane sa ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą kupiłem na allegro te ori... 437zł o ile pamiętam + kw... Zobaczymy jak to siądzie na audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś zamiennik ale cena za duża, myśle że lepiej poczekać może przybędzie jakąs konkurencja to i cena spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie listwy rezałem,, miały na początku zalany gwint w gumie na śrubę do drzwi, myślałem:eusathink: , myślałem:wallbash: i wyciąłem paskudztwo. Zalałem dziurki w listwach silikonem i wpiąłem w plastykowe klipsy w drzwiach i trzymało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak wymieniałeś te listwy to różniły się kolorem od tych starych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gosciu z zamiennikami i jeszcze niższą ceną. Ciekawe jak jest z ich trwałoscią bo to juz jakaś alternatywa do orginalnych. AUDI A4 B5 95- LISTWY DOLNE NOWE 4 SZTUKI KOMPLET! (3134894740) - motoAllegro

Jak tkoś juz miał te zamienniki to pisać czy wszystko wporzadku z nimi jest z biegiem czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam problem z listwami,a głównie z jedną. Kupiłem auto w komisie i już przy zakupie widziałem że coś z tą listwą jest nie tak. Póżniej dokładniej obejrzałem i okazało się że jakiś dobry "magik" kombinował przy listwie. Prawdopodobnie komuś listwa się nie trzymała więc przykręcił na wkręty a dziury po wkrętach zaszpachlował i pomalował na czarno. Po kupnie aż tak bardzo nie rzucało się to w oczy,ale teraz przy końcówce w miejscu wkręta ułamało się ok 3 cm i już wygląda bardzo kiepsko. Na dodatek jak odchylam delikatnie listwę to widać w miejscu wkrętów delikatną rdzę. I muszę koniecznie zmienić. W Aso powiedzieli mi za jedną listwę 177 zł. Ale tak czytam wcześniejsze posty to jednak chyba lepiej zainwestować w oryginał żeby wszystko było cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunek ceny tych listew za 300zl do cen rynkowych A4 (6000zl tyle ludzie chca placic terz za A4 zreszta wszystkie auta poszly sztrasznie w dol) 5% maskara!!! Wiec mam pytanie czy ma ktos auto ladnie zrobione bez tych listew bo po 1 nie sa jakies piekne, a po 2 cena. Dzieki za foty pozdrawiam

---------- Post dopisany 10-04-2013 at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 00:11 ----------

Witam widze ze nikt nie ma fotek oraz kazdy ma listwy orginalne :) Dzis odczepilem prawa strone dolne listwy przod i tyl i moim oczom ukazal sie sylikon, syf oraz tak jak by mialo trzymac sie na nitach czy co to jest?? Wyciaga sie te kolki metalowe czy co to jest?? Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te listwy zaczeły odchodzic, cos tam odpada itd, zakupilem juz progi sline i wsumie zamierzam zdjac te listwy, z tego co sie orientowalem to poprostu wyrwanie listew, szlif kołków trzymajacych i lakier na to :)

Szczerze mowiac patrzac na cene ori listew nawet nie rozwazalem ich zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...