Treść opublikowana przez ..::KoNik::..
-
Siłownia
na noc zawsze biore ZMA... polecam... budzisz się jak nowy
-
Siłownia
KaktOOz Powinno minąć... miałem podobnie tyle, że z dłonią a dokładnie nie miałem siły nawet chwycić sztangi... Przeforsowałeś pewnie... daj odpocząć i zregenerować się mięsku Co do pobudzacza to kazde w koncu bedzie za słabe, i będziesz zwiększał dawki by kopalo...
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Wszystko sie da...
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Co do tego, że SS w ośce na tyle jest miekki to zdecydowana racja... wczoraj znajomy montował nówkę do swojej A4 w sedanie i to była pierwsza wada którą znaleźliśmy... a w tym przypadku wada bo auto jest na 18x10 tył z oponą 225/35 ... i strach, że po zejściu jaknajnizej na nierównościach będzie zonk...
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Tomasz tak pisze każdemu... ale nie każdy ma złe wspomnienia z tanimi gwintami... Jak wspominałem już, ja w swojej E36 coupe tez miałem gwint MTS... i byłem zadowolony... nie miałem żadnych problemów
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Ja dzisiaj tez zamówiłem gwint tyle ze AP
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Witam... Długo się nie najezdziłem sie na springach bo nawet miesiąc to nie trwało Dzisiaj zakupiłem gwint AP... w tym tygodniu wleci na auto... Czekam na oponki i juz bedzie dobrze Do tego na drugi tydzień audi idzie do lekiernika... dokładki i listwy boczne robimy w kolor...
-
Jakiej firmy wybrać sprężyny do zawieszenia 1BA
w super stanie
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
będzie pan zadowolony
-
Jakiej firmy wybrać sprężyny do zawieszenia 1BA
mam ori springi 1ba z mojego afn.. jak chcesz mogę ci pogonic
-
Brak mocy na wszystkich obrotach i biegach.
no moje masz turbo do czyszczenia... miałem takie same objawy w swoim afn
-
Różna szerokość opon na aucie
225 na 7,5 to troche moim zdaniem szeroko... 205 albo 215 na 45 było by idealnie
-
Siłownia
sprobuj... smak vanilla ice cream... z mlekiem smakuje identyko jak szejk waniliowy z mc donald's
-
Kilka pytań dot. felg i opon od lamera
poczytaj o et w podwieszonym temacie... szerokos nie ma takiego znaczenia jak et... mozesz mieć 10 cali i bedzie równo, a mozesz mieć 8 i tez bedzie równo... wszystko zalezy od et... jak felga sie schowa to dystansem ja wyciagniesz
-
Różna szerokość opon na aucie
a jaką masz szerokosc felgi.?
-
Kilka pytań dot. felg i opon od lamera
1. Jest mozliwa, ale trzeba zwracac uwagę gdzie sie jezdzi... znajomy w b7 smiga na 20' i da się.. jest na forum 2. można, ostatnio na 18'x10,5 zakładaliśmy 225/35 3. jest bezpieczna.. ale czy będziesz potrzebował dystansów zależy od et felg
-
Wycieraczki... działa tylko szybki bieg
Jak w temacie... Wszystko działało cacy... dzisiaj rano wsiadam do audi, manetka na dół i nic, do siebie - spryskiwacz działa i nic po za tym.. pierwszy bieg do góry - nic, drugi bieg do góry - nic, dopiero na 3 biegu wycieraczki zaczeły zasówać... Jakieś pomysły...? ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 15:21 ---------- nikt nie ma pomysłu..? dzisiaj wyciągnąłem przekaźnik 377 docisnąłem ale nic do nie dało.... szukać na podmiankę..? dodam tez za na tym 1 i 2 biegu nie słychać żadnej pracy...
-
Różna szerokość opon na aucie
rażącej nie bedzie bo zniwelujesz wysokość szerokością... ale lekka roznica będzie...
-
Siłownia
wczesniej tez testowałem rozne... no i to mi podpasowało najbardziej... dla mnie kryterium jest tez np. smak
-
Różna szerokość opon na aucie
przod bedzie jechał ok... ale tył dalej będzie pływał... i wizualnie róznica będzie... masz tą sama wysokośc a szerokosc inna... logiczne
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
nie przesadzajmy... chyba ze miałeś z tym do czynienia... miałem mts w bmw i było mega ok... przerobiłem w swoich samochodach wiekszość firm gwintów... najbardziej podpasował mi kw v2... ale do mts tez żadnych zastrzeżeń nie miałem
-
Siłownia
mi chodziło o przyswajalności... co z tego ze bedzie mega jak bedzie długo zalegac w organixmie ale kazdy ma inna opinię wiadomo
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
kolega dawidt ma gwint supersporta i moim zdaniem jest ok... ale oczywiscie wyczepie cie na kazdej nierówności B6 są drogie i moim zdaniem nie warte ceny jak na normalną jazdę... inne marki w przystępniejszej cenie spokojnie daja radę
-
Siłownia
moim zdaniem i nie tylko obecnie na rynku najlepiej przyswajalne białko to Gold Standard Whey.... sam stosuje i polecam...
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Podejść podejdzie... ale nie wiem jak u ciebie siądzie bo TDI jest cięższe od 1.6 chyba...