Treść opublikowana przez hidden22
-
Czy warto zamieniać alusy 17" na 18" zawieszenie s-line ?
siemka polecam te oponki 225/45R17 VREDESTEIN ULTRAC CENTO Łódź 2013r. (3401527545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zrobilem na nich ok 6tys i narazie zero zjechanego beirznika bardzo dorbze trzymaja sie i sa bardzo ciche pozdrawiam:naughty:
-
Wymiary złącza elastycznego (plecionka)
Witam panowie potrzebuje wymiary plecionki do AWX pisze po sklepach ale musze podc im wymiary plecionki z gory dzieki !
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
318 tys i wszystko pieknie smiga silniczek ladnie cicho pracuje olej motul 5w40 ;p
-
Przewody Hamulcowe jakiej i jakiej formy
Witam. mam do wymiany przewody hamulcowe z przodu bo sa troche popekane juz. jakiej formy polecacie i gdzie najlepiej kupic pozdrawiam
-
Uszkodzony Egr czy zawor n18 ?
a u mnie jest podobna sytuacja dodajac na luzie gaz czuje ze wskazowka cos zamula powoli odpada zatrzymujac sie na setna w miejscu. ogolnie sprawdzalem to w wezyku ktory wchodzi w czarna gruszke od EGR nie ma wogole cisnienia...i egr ciagle jest otwarte...jak sprawdzic ten zawor n18?
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
poszukalem na allegro pyn o oznaczeniu G002000 i pisze ze to syntetyk...PŁYN OLEJ DO WSPOMAGANIA AUDI VW G002000 SYNTETYK (3329490901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wiec yen g004000m2 tez jest syntetyk
-
Pytanie o dzialanie EGR i brak cisnienia w wezyku wchacy do czarnej raczki w EGR
ale chodzi mi o to ze ten wezyk do wchodzi w gruszke nie to wlasnie nie podaje podcisnienia jak gasze czy odpalam auto... czyli cos jest nie tak ze nie ma podcisnienia w przewodzie
-
Pytanie o dzialanie EGR i brak cisnienia w wezyku wchacy do czarnej raczki w EGR
hmmm a gdzie znajduje sie ten zaworek od EGR? ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- idzie jakos samemu sprwdzic ten zaworek sterujacy od EGR?
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Witam odswieze troszkie temat i chcialem zapytac sie jesczze raz zeby meic pewnosc 100% chce wymienic plyn wspomagania nakretka jest zielona oraz nr na nakretce G002000 kolor plynu jest taki brazowy jasny cos takiego. na jaki moge wymienic oczywiscie z plukaniem ukladu calego pozdawiam
-
Amortyzatory pomoc w wybraniu do zawiechy 1BA
no widocznie nikt nie chce pomoc na pewno troche osob jezdzic na kyb i sachs-ach i najlepiej jak by te osoby sie cos wypowiedzialy na temat tych i tych
-
Pytanie o dzialanie EGR i brak cisnienia w wezyku wchacy do czarnej raczki w EGR
Witam. mam pytanie przy gaszeniu troszkie buda mi telepie. dzisiaj sprawdzilem egr i i widze czy przy odpalaniu czy gaszeniu ta raczka nie porusza sie od EGR. wyciagnelem wezyk zatykajac go palcem nie czuje zeby jakies cisnienie bylo w nim ktore moze poruszyc raczka od EGR. moze ktos wiec co to moze byc albo od czego zaczac zeby sprawdzic usterke...:wink:pozdrawiam
-
Amortyzatory pomoc w wybraniu do zawiechy 1BA
Witam. przyszedl czas na wymiane amorkow w audicce szukalem troche na forum ale jesczze do konca nie jestem przekonany jakie wybrac... panowie co polecacie do zawieszki 1BA sachsa czy kayaby? moze jakies inne fajnie jak by ktos napsial jak sprawuja sie te i te oraz ile juz nalatali na nich i jak sie dalej sprawują czy jest roznica meidzy firmami z twardoscia tych standardowych amorkow czekam na opinie pozdrawiam
-
Ktos pomoze kliknac tylko w link ! dzieki wielkie
Witam pomoze ktos dobic mi do 100 wejsc w ten link to nie jest zaden wirus czy cos wystarczy kliknac a na moje konto wpada pare groszy dziekuje z gory i pozdrawiam eRmail a jesli chce ktos tez klikac w reklamy moze sie zarejestrowac pod tym linkem ja wciagu 5 dni uzbieralem 33zl zawsze pare groszy bedzie i sie przyda http://www.ermail.pl/link/mY7aVmXNAmCACAaXlYcl7jmlCaa7Yeae
-
Problem z obrazem w komputerze
wkladalem po 1 kosci w kazdy slot i to samo...nie chcial zalaczyc sie obraz. cos mi sie zdaje ze bios cos wysypal sie...
-
Problem z obrazem w komputerze
mialem gtx 660 ti i na niej jesczze wgrywalem nowego biosa do plyty i wtedy juz zaczelo sie to ze monitor nie wlaczal sie, kupilem 5 dni temu nowa gtx 670 i to samo nie chce wlaczyc sie monitor...
-
Problem z obrazem w komputerze
wentylatory na karcie i procku kreca sie, diody na plycie tez sie pala. ale nie ma obrazu i nie slychac dzwieku zeby system sie ladowal na pulpit
-
Problem z obrazem w komputerze
jak zlozylem kompa wszystko bylo ok, po wgraniu nowego biosu uruchomil sie ponownie i wtedy 1 raz monitor juz nie zalaczyl sie pozniej wyciagnelem baterie na 20 min i bylo ok raz na jakis czas sie tak zdarzalo. sprzedalem sswoja grafe komp stal ok 2tyg nie uzywany bez grafiki zakupilem nowa wlozylem wlaczam kompa i d*pa wyjmuje baterie na 20 min i nic to samioo teraz to juz wogole monitor nie chce wlaczyc sie...komp niby startuje ale nie slysze nawet na glosnikach zeby byl dzwiek wczytywania sie systemu... czytalem o plycie msi z77a-gd55 i juz troche osob mialo problem ze nie chcial obraz wlaczyc sie i plyta byl walnieta... nic czas oddac ja do sklepu i czekac co z tego wyjdzie...plyta ma 6 miesiecy dopiero...
-
Problem z obrazem w komputerze
ogolnie to jak zlozylem kompa bylo ok po wgraniu biosa uruchomil sie ponownie i wtedy juz nie zalaczyl sie monitor wogole musialem restartowac kombionwoac i zaskoczyl nic wysle plyte glowna opisze usterke niech wymienia i tyle i zoabczymy co bedzie
-
Problem z obrazem w komputerze
wyciagnelem ram jeden i drugi wlozylem 1 ram w kazdy slot i nic to samo...nic nie slsyze bo nie mam glosniczka do plyty...rozebralem juz kompa i plyte oddaje na gwarancje na moje to wina plyty czytalem na forum ze MSI z77a-gd55 czasami psucja sie wlasnie w taki sposob ze obraz sie nie wlacza.. oddam i poczekam zoabczymy co wyjdzie z tego msi z77a-gd55 - Pytania do firmy MSI - benchmark.pl
-
Problem z obrazem w komputerze
zasilacz Bequiet l8 630w komp sie uruchamia caly bo wentylatory chodza od karty i na procku... wiec zasilacz chodzi tylko obraz sie nie chce zalaczyc [h=1][/h]
-
Problem z obrazem w komputerze
Witam. Mam mala sprawę mam problem z komputerem cos...jak wlaczam go nie chce sie monitor wlaczyc pisze brak sygnalu...ogolnie komputer sie zalacza niby chodzi ale nie ma obrazu... wyjalem juz baterie od biosu i nic to nie dalo: plyta MSI z77a-55gd procesor i5 3570 grafika nowa dzisiaj przyszla GTX 670 gigabyte kiedys juz na starej grafice gtx 660 ti mialem ten sam problem. moze ktos wie czego to mzoe byc wina... grafika na pewno odpada bo na tamtej tez to mialem. moze to wina plyty bo 2 razy wgyrwalem najnowsze biosy...
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
przednie tez masz przyciemnione?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
idealna srebna a4 z zewnatrz
-
RNS-E problem !
Witam. cos musialo sie narobic w systemie ze automatycznie wyciszlo mi , musialem wyciagnac kabelek koloru zooltego z czarnej wtyczki, dokaldniej ten kabelek byl od mute.
-
Jak wlaczyc zintegrowana grafike MSI
hmm a moze wiesz jak nazywa sie ta opcja zeby wlaczyc zintegrowana grafike?