Treść opublikowana przez hidden22
-
centralny zamek nie zawsze zamyka drzwi od kierowcy
siemka wlasnie nie posiadam miernika takie cos si nada?MIERNIK / MULTIMETR CYFROWY DT9205A __ PROMOCJA (3641511644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- jesli bym mial juz ten meirnik jest ktos w stanie mi pomoc zeby to sprawdzic tzn opsiac jak ustawic miernik gdzie podlaczyc itd?
-
co na zime stal czy alu
Ja 5 zime jezdze na 15 ori audi i nic sie nie dzieje z nimi zakladj alusa
-
Dziwny dzwięk... od alternatora?
siemka u mnie podobne objawy czasami slychac jak by cos pukalo bblaszka o blaszke czy cos takie a nie raz nie slychac czy to tez moze byc te sprzegielko? jakiej firmy kupiles?
-
[B6 AVF] Błędy z zamkami, tylne drzwi, co radzicie.
Siemka. Mam podobny problem i nie wiem co robic mam juz sprawa wyglada tak. Jak zmakne auto rns sie wyalczy robi sie jasny wyswietlacz a po chwili robi sie ciemniejszy tak jak by zasilanie bylo w nim co moze to powodowac? sprawdzalem kable w drzwiach i wszystko ok czy to moze byc wina modulu komfortu? jesczze dodam ze czasami alarm sam wlaczal sie bez kierunkow....
-
Coś się dzieje z amortyzatorami
ja placilem za 4 kola 20zl. ja tez mialem taka sytuacje bylem dobry rok temu to tyl poakzalo mi 44 i 38 bylem mieisac temu sprawdzic to tyl mial 53 i 51 wiec nie wiem te badania chyba sa do niczego...
-
Sprawdzenie ładowania turbiny jak?
Witam problem jest w tym ze klapa gaszaca wogole nie chodzi byl wlzoony nawet nowy zaworek i nic klapa nie chodzi. co to moze byc gdzie szukac usterki mechanik podpial vaga i niby jak zrobi test vagiem to cisnbienie jest w wezyku od klapy ale jak juz auto gasze to nie ma cisnienia co to moze byc
-
Sprawdzenie ładowania turbiny jak?
Witam nie chce zakladac tematu czy vagiem 311.2 zrobie test z kompa sprawnosc chodzenia klapy gaszacej jesli tak to jak i gdzie wjesc zeby sprawdzic pozdrawiam
-
Błędy w module pomoc w diagnozie 12 bledow !
no wlasnie koles sprawdzal modul i sucho jest w nim wiec odpada...
-
Błędy w module pomoc w diagnozie 12 bledow !
Witam od jakiegos czasu mam problem z elektryka. dodam ze szyby lutserka chodza ok ale auto czasami wlacza sama syrene, zapala sie kontrolka od awaryjnych po zamknieciu z pilota ostatnio o calej nocy nawet wyladowalo ako do zera...syrene wymontowalem z auta. takie bledy wyskoczyly w module komfortu: 12 Faults Found: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 - Single-Wire Operation 01134 - Alarm Horn (H12) 49-00 - No Communications 01616 - Signal Wire to Interior Monitor 49-10 - No Communications - Intermittent 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - 01368 - Alarm triggered by Luggage Compartment Switch 35-00 - - 01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side 35-00 - - 01572 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Passenger Side 35-00 - - 00955 - Key 1 35-00 - - 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 80-00 - Single-Wire Operation 01332 - Door Control Module: Passenger Side (J387) 49-10 - No Communications - Intermittent 01333 - Door Control Module: Rear Left (J388) 80-00 - Single-Wire Operation 01334 - Door Control Module: Rear Right (J398) rece odpadaja juz od czego zaczac gdzie szuakc tej usterki sprawdzalem kable miedzy drzwiami wygladaja ok jedynie 2 mialy popekana oslonke kabla ale kabel caly.
-
Rozladowanie akumulatora przez noc przy zamknietym aucie
latwo sie mowi tylko jak to ogarnac bo nie mam pojecia od czego zaczac i gdzie podlaczyc to... ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:05 ---------- a mam takie pytanie ogolnie jakis czas temu jak podlaczylem kompa to wykazalo mi 2 bledy drzwi kierowcy i tyl za kierowca drzwi. jak bym zdjal boczek i wypial wtyczki z tego modulu co jest w drzwiach i zamknal auto w celu sprawdzenia czy auto sie uspi do konca i czy czasami ten modul cos nie mota w drzwiach da rade tak? dzisiaj nawet jak siedzialem w aucie nie zmykajac z pilota dioda od awaryjek sie wzbudzila i rns nawet az lekko wyswietlacz mrugnal...
-
centralny zamek nie zawsze zamyka drzwi od kierowcy
witam majflon wlasnie mam taki sam problem jak ty wczoaj zamnalem dzwi i po calej nocy ako padlo totalnie mi, zauwazylem ze zapala i gasnie przycisk awaryjnych jak auto jest zamkniete z pilota co u ciebie bylo przyczyna?
-
Rozladowanie akumulatora przez noc przy zamknietym aucie
bym nie chcialal usuwac alarmu jesli jest to dobrze jak by ybl. od czego moge zaczac sprawdzac czym jest przyczyna ze wywoluje sie sam?
-
A4b6 2001R rozładowyje akumulator
i co po wymianie juz ok? ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- no ale jak zamykales fure to zapalala Ci sie kontrolka awaryjnych?
-
A4b6 2001R rozładowyje akumulator
siemka mam podobna sytuacje ze zapala mi sie czerwona lapmpka od awaryjnych jak auto jest zamkniete z pilota, moze juz rozwiazales przyczyne dodam ze dzisiaj tez ako mi padlo totalnie a pol roku temu kupilem nowke ;/
-
Rozladowanie akumulatora przez noc przy zamknietym aucie
nie dokaldal to koles mi rok temu, jest to zamntowane pod wlacznik swiatel i guziczek do nacisniecia... teraz jesczze zauwazylem taka sytuacje siedzialem w aucie a dioda od alarmu zaczela mrugac, a auto bylo otwarte...
-
Rozladowanie akumulatora przez noc przy zamknietym aucie
Witam. Zaczne od tego ze od pol roku kiedy pojawil mi sie problem z wyjaca syrenka nie zamykalem auta w garazu, czoraj postanowilem wyjac syrenke zeby miec spokoj z glowy z nia. po odpieciu syreny zamknalem auto na noc, dzisiaj chcac odpalic auto wogole nie kreci padlo ako...dodam ze syrenka wyje sama bez kierunkow. Jakis rok temu zalozylem odciecie zaplony w dwoch kombinacjach zeby odpalic auto. zawsze wyskakuja 2 bledy esp i abs przed odpaleniem auta po montazu tego odciecia zaplonu. Zauwazylem tez ze po zamknieciu auta po chwili zaswieci sie na chwile kontrolka od awaryjnych w aucie i gasnie za chwile to samo zapali sie i gasnie i tak wkoło. Gdzie szukac przyczyny tego ze ako mi rozladowuje, moze ktos spotkal sie z takim problemem ?
-
Problem z emblematem przód
na tej aukcji koles sprzedaje zamienniki i moze dlatego sa inne wymiary itd poszukaj moze ori albo ktos na forum ma taki na sprzeda:decayed:
-
Kayaba czy Sachs? <konkretne modele>
Witam. jesczze jedno bylem ostatnio na stacji kontroli sprawdzic amorki pokazalo mi tak przod lewy 69% przod prawy 67 tyl lewy 59 tyl prawy 57 % dobre sa jesczze z wynikow jakie wyszly> wogole to pokazuje mniej wiecej dobrze te ^ ile sprawnosci ma amor?
-
Kayaba czy Sachs? <konkretne modele>
panowie mam u siebie jesczze ori amory audi czy po zalozeniu nowych kayabow excele G auto nie ebdzie stalo wyżej? jak wogole zachowuja sie te kayaby dobre ss?
-
Wyje syrena, nie migają kierunki.
aha no to musze tez wymienic syrene a montaz normalnie odpinasz stara i wpinasz ta z b7 tak? nioc nie trzeba majstrowac z kablami?
-
Jakis kabel za tylnim zderzakiem
aha i to tak musi byc jak na foto czy ktos ucial to?
-
Jakis kabel za tylnim zderzakiem
Witam ostatnio musialem zdjac tylni zderzak w celu wymiany kratki, przy zjdeciu zderzaka zauwazylem 2 kable jeden ktory idzie do jakiegos czujnika a drugi jest jak by ucety. Moze ktos orientuje sie od czego to jest?
-
Wyje syrena, nie migają kierunki.
aha nie bylo problemow z syrena? ja mam taki sam nr tej syreny tylko bez koncowki A. nie musiales nic vagiem robic tylko wpiales syrene i wszystko ok? kurde masakra z ta syrena co zamkne auto to po 15 sek zaczyna mi wyc bez awaryjnych ;/ ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ---------- wolalbym najpeirw sprawdzic czy to wina syreny, nie ma ktos z was uzyczyc syreny sprawnej?
-
Wyje syrena, nie migają kierunki.
siemka mam ten sam problem chwile po zamknieciu auta alarm wyje i bez kierunkow...rozwiazales moze problem?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
siema ile egr wahlera do audi a4 1.9 tdi 130 km 2003r.czekam na odp