Treść opublikowana przez hidden22
-
System operacyjny Android
nie ogolnie to nie znam sie tak na tym tylko przegladajac telefon weszlem w taka opcje "CynanogenMod updates" i tam mi sie cos zaktualizowalo do 4.2.2 mialem 4.1.2 przedtem. to co teraz moge zrobic pomoze ktos?
-
System operacyjny Android
Witam mam problem maly panowie wczoraj zainstalowalem przez tel androida 4.2.2 w samsung galaxy S I teraz nie mam ikon od skle play gmeila itd jak zainstalowac mam ikone od sklep play?
-
[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury
hmmm u mnie ukrecil sie wirnik od pompy wody i grzal sie wskazowka dochodzila do 120stopni a z kratek lecialo chlodne powietrze
-
Wycie alarmu i zablokowane drzwi
Witam. Za 2 dni jade do elektryka z 2 sprawami: 1- po zamknięciu samochodu alarm zaczyna wyć bez kierunków 2- czasami tylna klapa albo drzwi tylne od strony kierowcy sie blokuja i dioda ktora znajduje się w guziku zamkniecie od środka nie świeci czyli ze coś jest nie ok i teraz pytanko może mial ktos taka usterke i wie co moze byc i gdzie szukac ? chcialbym cos dowiedziec sie zanim pojade do elektryka z tym Dzieki z gory
-
CHwilowy problem z wskaznikiem paliwa
hmmm... 1 raz mi sie dzisiaj takie cos zdarzylo po zalaniu za 100zl wszystko ok nie gasilem auta przy tankowaniu zeby zoabczyc czy pojdzie w gore wszystko
-
CHwilowy problem z wskaznikiem paliwa
Witam dzisiaj zapalila mi sie rezerwa zrobilem ok 10 km po czym stanalem i po 15 min odpalam auto i wskaznik paliwa i na kompie pokazalo 0 km i wskazowka lezala moze minimalnie sie ruszyla w gore nawet nie za 1 czerwony wskazniik... po zalaniu za 100zl podnioslo mi sie na ok 400km hmm...moze cos z elektryka sie dziac czy to wina zawieszonego plywaka? wszystke inne dane na kompie czyli spalanie srednie itd bylo normalnie tylko od km spadlo do 0 km... pozdrawiam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
panowie wie ktos mzoe jak zabic tego stwora na koncu alfa_ stryelam stryelam w niego i nic nie mgoe go yabic...
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
przechodzilem z concra na cocnerta 2din i wtedy na RNS-e RNS-e kupilem od goscia co wladi z forum i mam w nim softa h800 jakiegos...kabel do rns-e kupilem nowy bo tamten co mialem z concertem 3 to go opdchnelem wraz z radiem
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
aha a moge to jakos sprawdzic ze na pewno jest taki soft ze nie moge polaczyc sie z rns-e?
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
WItam mam pytanko jest możliwość jakoś skrakowac czy coś żeby nie dalo sie polaczyc przez vaga z RNS-E ? posiadam navi z 2010r i softem jakims H800 i nie moge polaczyc sie z moim rns-e zeby go zakodowac...
-
wyjecie soczewki z lampy audi
Witam chciałbym wyczyścić sobie odbłyśniki i soczewkę w lampie lampa to zwykła pod żarówkę h7. Po odkręceniu 3 śrubek które trzymają cala soczewkę nie chce wyjść widzę ze na dole trzyma jakaś sprężynka czy coś takiego... może wie ktoś jak to wyciągnąć żeby nic nie uszkodzić? może jakiś filmik jak zabrać się za to wszystko Pozdr zalczam fotke o jaka sprezynke chodzi f_235967798-209021be...jpeg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam panowie ! mam prosbe potrzebuje namiar na jakiegos fachowca z Bydgoszczy który ogarnia alarmy samochodowe i ogólnie instalacje w aucie ! Ma ktos z Bydgoszczy Vaga ktory ogarnie kodowanie RNS-e? pozdr
-
[ALL B6] Alarm
Witam odswieze troszkie temat mam podobna sytuacje co kolega. Czasami jak zamkne auto to zacznie wyc syrena ale nie migaja swiatla tylko wyje, zdarza sie to sporadycznie. Od jakiegos czasu zauwazylem ze dioda w drzwiach po zamknieciu mignie 5 razy szybko i wtedy juz normalnie powoli miga sobie, blad w module to 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386): Single-Wire Operation akumulatro mam nowy 2 miesieczny. prosze o jakies wskazkowki od czego zaczac sprawdzc ozdrawiam ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 04:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 00:49 ---------- Witam odswieze troche temat nadal bawie sie z tym problemem i pytanko czy mzoe byc to wina RNS-e? jesczze nie zakodowalem go, probowalem wejsc w kanal 46 i nie moge polaczyc sie z radiem... ---------- Post dopisany at 05:04 ---------- Poprzedni post napisany at 04:56 ---------- radyjko podlaczylem to na fisie widac wszystko ze prawidlowo pokazuje stacje tytul utworu itd navi tez smiga normalnie...ale nie moge wejsc w RNS-e zeby zakodowac go od nowa...
-
Problem z alarmem i bledami ESP ABS
alarm jest fabryczny audi
-
Problem z alarmem i bledami ESP ABS
Witam dzisiaj postawilem auto do mechanika ! zeby naprawil alarm i zalozyl ukryty wlacznik zaplonu! wiec tak zaczynajac od wlcznika zaplonu sa w triki zeby odpali wlaczyc swiatla mijania lub pozycyjne i nacisnac guziczek i zakrecic kluczykiem ! jednak po tym wystepuje blad esp oraz abs i przy hamowaniu abs nie dziala a jak zgasze i jesczze raz odpale ale juz bez tej kombinacji to nie ma tych bledow i chodzi esp oraz abs prawidlowo czy tak powinno byc czy cos jest nie tak z tym bo za bardzo nie podoba mi sie to... druga sprawa co do alarmu mialem problem jesli zamknalem auto to zaczal po chwili pikac ale bez kierunkowskazów...mial mi to naprawic okazalo sie ze wylaczyl czy odpial syrene...zamykajac auto dioda ktora znajduje sie w drzwiach piknie ok 5 razy szybo wtedy zapali sie na stale na ok 15sek i wtedy zacznie dopiero powoli migac sobie ! patrzac od zewnatrz co co chwile znaczek od awaryjnych wlacza sie i po chwili wylacza i RNS-e tez wlacza sie widac to po ciemniejszym ekranie bedacym w spoczynku takim...czekam na wasza pomoc bo chce dzisiaj jechac do niego z tym co zrobil ! pozdrawiam
-
jaki kabel od concert II do zmieniarki
https://www.car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-mini-iso-12pin-18m-p182.html ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- i takie cos zeby nie bawic sie w przekładanie pinów taka przejciowka |https://www.car-tronic.pl/vw-audi-adapter-z-mini-iso-na-mini-iso-20-pin-p173.html
-
Komputer na części - gdzie kupować?
ja ostatnio tez zlozylem nowego kompa i kupilem dysk SSD SAMSUNGA 840 120 Gb polecam bardzo szybki dysk
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
ja moge pyknac cos tez macie serwa jakiegos?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
jest sens robienia tej lampki ? na co ona swieci?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Panowie jak co jestem chetny na granie z wami mon nick na steam to tomek797 mozecie zaprosic mnie do znajomych na steam
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
ja moge rgac moja nazwa steam tomek797
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Witam. to jest podlaczone przez ten AUX?
-
Kolor wnetrza a fotele
wlasnie mam tak samo tylko ze fotele materialowe 20121006_133901.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl fotka zapozyczona od kolegi z forum moze ktos jeszcze wypowie sie co mysli o tym
-
Kolor wnetrza a fotele
Swing mam pomieszany z czarnym czyli: kiera i obydowa kiery, mieszek i galka, reczny, kokpit oraz gory boczkow sa CZARNE ! Moze ma ktos foto w takim wlasnie zestawie jak ja ale z czarnymi fotelami
-
Kolor wnetrza a fotele
Witam panowie mam takie pytanko posiadam w aucie kolor swing wraz z fotelami wiadomo ciezko cos dostac w tym kolorze ale interesuje mnie wymiana samych foteli skora+ alcantara ale czarne bo ciezko dostac w kolorze swing takie ;/ jak to ogolnie by wygaldalo czy bedzie pasowalo czarne fotele plus reszta w kolorze swing dodam ze kierownice, galblke reczny oraz kokpit i reszte gornych elementow sa czarne czekam na wasze opinie pozdrawiam coś takiego: http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/14/04/63/2914046372_6