Treść opublikowana przez hidden22
-
EGR praca czarnego silowniczka
aha u mnie nic nie rusza sie jak gazuje na biegu jalowym czy gasze i czy odpalam...
-
EGR praca czarnego silowniczka
aha ok dzieki dzisiaj sprawdze i dam znac ! ---------- Post dopisany at 02:18 ---------- Poprzedni post napisany at 02:17 ---------- a wogole jak powinien dzialac ten silownik jesli jest sprawny? w jakim momencie porusza sie?
-
EGR praca czarnego silowniczka
Witam. Mam pytanie szukalem na forum ale nic nie poszukalem na ten temat, dzisiaj sprawdzalem czy ten czarny silowniczek od EGR cos porusza sie odpalalem i gasilem auto oraz gazowalem na luzie a ten czarny silownik od EGR nic nie poruszal sie czy to jest prawidlowe dzialanie? czy cosjest nie tak? ogolnie zauwazylem ze auto troszkie mniejszego kopa ma...pozdrawiam
-
Jaki nr pomaranczowej prowadnicy od bagnetu !!!
no ja kupilem za 6zl w FOCIE ale po zamontowaniu widze ze na bagnecie pokazuje mniej oleju i wogole jest bardziej wygieta ta prowadnca musze kupic ori bo nie wiem czy ta dobra jest jesli poakzuje ze mam mniej oleju jest dluzsza czy cos...
-
Jaki nr pomaranczowej prowadnicy od bagnetu !!!
tak to jest to dzieki
-
Jaki nr pomaranczowej prowadnicy od bagnetu !!!
Witam chce kupic ory prowadnice gdzie wchodzi w nia bagnet od sprawdzania oleju w silniku bo mi pekla... silnik to AWX dziekuje z gory pozdr
-
Klamka od otwierania maski
Witam. mam pytanko dzisiaj wyciagnelem klamke od otwierania klami bo mi pekla, i teraz nie moge wlozyc nowej...znajduje sie tam taki bolec co musi wejsc w karoserie ale nie moge teraz go tam włożyć może znacie jakis sposób jak to tam wcisnąć?
-
Dzwigienka od otwierania maski z przodu
Wtam. mam pytanie czy ta dzwignia za ktora sie ciagnie zeby otworzyc maske z przodu jest na linke czy elektryczne?
-
Głosniki przestaly grac! Drzwi kierowcy.
Witam wez zdejmij gumowa oslone miedzy drzwami a karoseria pewnie kabel od glosnikow mogl ci sie przelamac...tez mialem taki problem po zlutkowaniu wszystko smiga znowu pozdr
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Witam panowie ma ktos dysk ssd? mam na oku ssd samsunga model 840 moze ktos posiada taki dysk albo mzoe polecic dobry dysko chodzi mi o 120gb ! i jesczze jedno pytanie posiadam na lapku Windowsa home na dysku pod lapkiem mam nakljke z ori kodem, bym chcial miec ori system ale na kompie wiec przy instalacji systemu moge wpisac ten nr seryjny co mam od ori windowsa 7 home?
-
Komputer na części - gdzie kupować?
ostatnio szukalem sklepu z czesciami i widze ze tanio nawet maja w sklepach neo24.pl !
-
Komputer na części - gdzie kupować?
no chce kupic ale ona ksoztuje 1200zl i nie starczy mi funduszow zeby zaraz ja kupic tez to jak z tym bedzie? odpale go bez grafiki narazie?
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Witam mam pytanie czy kupujac ten procesor INTEL CORE i5 3470 4x 3.2GHz 6MB 3.5GHz NOWY BOX (2830212097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i plyte glowna Asus P8Z77-V LX Z77 USB 3.0 SATA3 GBLAN ATX ZABRZE (2817162502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. odpali komp czy musze meic grafike jesczze>? bo pisze tutaj ze ma wbudowana jakas grafe czekam pozdr
-
JDownloader - wtyczka przestarzała !
Witam. Mam prolbem po kupieniu konta np na egofile to po jakims np konto 1 dniowe po 15godz wyskoczy ze wtyczka przestarzala i nie moge sciagac juz...sa jakies limity czy jak?
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Nie oplaca sie kupowac gotowych zestawow, ostatnio tez rozgladam sie za kompem jak juz kupic to lepiej troszkie dolozyc i kupic cos lepszego co staczy na dluzej i wogole :)taki zestaw wyjdzie ok 2800: Płyta główna Asus P8Z77-V LX Z77 s.1155 DYSK SEAGATE 750GB 32MB SATA3 7200RPM Asus GeForce GTX 660 DirectCU II 2GB DDR5 Intel Quad Core i5-3470 BOX 3.2GHz Lga1155 CHIEFTEC 750W naped dvd i jakas obudowa mysle ze takie cos starczy juz do gier itd
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Siemka mam ten sam motor w ziekszym przebiegiem 15tys temu zmienialem wlasnie castrolna edge 5w30 na motula specyfict 5w40 z moich zaobserwowac widze ze na tym oleju silnik troche lzej i ciszej pracuje wiec polecam zmiane na motula ! pozdr ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- Siemka mam ten sam motor w ziekszym przebiegiem 15tys temu zmienialem wlasnie castrolna edge 5w30 na motula specyfict 5w40 z moich zaobserwowac widze ze na tym oleju silnik troche lzej i ciszej pracuje wiec polecam zmiane na motula ! pozdr
-
Wyjecie soczewek z zwyklych lamp
ale w ktora strone to pchac ? a ten klips metalowy jak wychaczyc? nie chce czegos polamac
-
Wyjecie soczewek z zwyklych lamp
jak te klipsy zdjac?
-
Wyjecie soczewek z zwyklych lamp
a czy po odkreceniu tych 3 srubek nie wyjdzie cala soczewka z odblysnikiem? widze na dole jakis precik jak go wyciagnac? i te 4 blaszki nie mozna ich odgiac dopiero jak wyciagne cala soczewkie?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
aha za mocno czasami nie siweca jak tyle diod jest?
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
vag 311.2 ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Siemka. powiem ci ze nie wiem zbytnio jaki tokabelek kupilem od viakena go...
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Witam taaka ledowka bedzie dobra do lampki w suficie w b6? Żarówka LED C10W SMD 5050 42 mm z RADIATOREM (2764850265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy lepiej kupic z wieksza liczba diod?
-
Łożysko przednie - jakiej firmy?
Witam u mnie bylo tak jak skrecalem w prawo to wylo i okazalo sie ze lewe lozysko
-
Wyjecie soczewek z zwyklych lamp
dzieki a jaki nr klucza jest do odkrecenia srubek? te zatrzeaski idzie pozniej latwo znowu zaozyc na ta soczewke?