Treść opublikowana przez hidden22
-
Podrapane plastiki
Witam ja zakupilem 2 raczki na lewe i prawe drzwi cena w ASO za 2 sztuki 140zl jakos nie ma co bawic sie w malowania itd 140zl to nie majatek jakis a wnetrze zaraz inaczej wyglada pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędrek moje gratulacje !!!
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
WItam panowie mam pytanko jesli macie kluczyk w stacyjce i wylaczone radio to podswietlaja sie wam klawisze w zmieniarce audi?
-
Zołta wtyczka z tylu radia do czego?
aha ale mam wtyczke w tej i obok jesczze wejscie do anteny i jak bede chcial wlozyc radio concert 3 to tam nie ma takiej zoltej wtyczki to co z tym kablem zrobic ?
-
Zołta wtyczka z tylu radia do czego?
Witam do czego jest ta zolta wtyczka z tylu radia concert audiconcerta35.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
mam taka sama polke jka Ty klaczek wszystko ladnie sie 3ma i nic nie stuka czy lata !
-
[ALL B6] Wymiana kosza z 1 din na 2 din
WItam panowie mam pytnko posiadam juz kosz 2din, kliamatronik 2 din ale nie posiadam jesczze radia na 2 din i pytanie mam takie czy radyjko 1dinowe da rade wlozyc do kosza 2 din zeby nie wypadlo bo radio na 2 din bede mial dopiero w przyszlym tyg a chcialbym juz wszystko przygotowac
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
WItam. nie chce zakladc nowego tematu wiec zapytam tutaj niedlugo bede zmienial kosz z 1din na 2din. W aucie teraz mam radyjko concert na cd i chce wlozyc concerta 3 2din wiem ze potrzebne sa kable takie jak od rns, jak wygalda spawa podlaczenia? musze jakies piny przekladac? czy podlaczam i wszystko smiga? jesli nie to jak wygalda sprawa kodowania? gdzie trzeba zmienic itd najlepiej niech wypowiedza sie osoby co zmienialy radyjka z 1din na 2din dziekuje i czekam na pomoc !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik 100lat!!
-
Temperatura pracy silnika ?
WItam mialem taki sam problem...termostat wymieniony i wszystko pokazuje jak powinno
-
Czas na amortyzatory...
WItam. pytanko mam do was panowie tylni amor mi się już wylał i czas na wymianę... dużo czytałem na forum i zdania sa podzielone co do kayaby i sachsa ! i nie wiem ktore wybrac mam z tych dwóch? czy miedzy tymi dwoma firmami jest jakas roznica w twardosci amora chodzi mi o zawias 1ba ? prosze o jakies opinie na ten temat bo nie chce kupic kaszany ! dzieki
-
Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?
do b6 sa takie same zarowki co na tej tablicy ?
-
[ALL B6/B7] Stukanie w maglownicy czy może coś innego ? -- film
Siemka i co rozwiazlaes juz ten problem mikaszi mam tak samo...
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
a chodzi mi o ten material czy nic nie bedzie sie dzialo? jakiej firymy zakladacie dystanse? 15mm na tyl przy et45 nie bedzie nic tarlo?
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
DYSTANSE 15mm AUDI, VW 57,1mm 5x112, 5x100 + ŚRUBY (2404113246) - motoAllegro dorbe sa takie dystse? tzn material z ktorego sa wykoane czy nie bedzie sie z nimi cos dzialo?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
<br /><br />
-
[ALL B6/B7] Stukanie w maglownicy czy może coś innego ? -- film
SIemka mam podobny dzwiek jak na tym filmiku uporales sie juz z tym ? najgorzej jest jak jade na kostce takiej z dziurami i na skreonych kolach to cala kierownica mi tlucze sie jak by mialo cos zaraz wypasc...jak sprawdzic magiel? idzie od dolu zobaczyc czy jest luz na nim czy jak?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
2:0 Polska !
-
Nawigacja BNS 5.0
Witam. nie bede zakladal nowego tematu wiec zapytam sie tutaj pytanko lepiej zalozyc concert 3 czy bns? jak to wygalda z navigacja w tym bns? i z obsluga tego radyjka
-
[ALL B7] BOSE zamiast standardu
Witam. nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj podlaczenie glosnikow bose do drzwi tylko ze zmacnaiczem od zwyklych glosnikow cos da? oplaca sie wkaldac je w miejsce ori glosnikow bez zmany wzmaka i tuby? jest jakas roznica w dzwieku?
-
[ALL B6] Concert II vs Symphony II
Witam zamierzam kupic radio na 2din albo concert 3 albo BNS 5.0, jakie polecacie? jak to wygalda z tym BNS widzialem antenki na allegro za 40zl gdzie sie je chowa? uruchomienie navi w BNS jest z pozycji radia tzn szukanie ulic itd? jak to wygalda z dzwiekiem? prosze o opinie tych co maja te radyjka albo mieli jedno i drugie zalozone dziekuje i czekam !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam. niedługo zakupuje radio na 2 din i Szukam kogoś z kuj-pom kto by ogarnął przekładkę kosza na 2 din oraz żeby zakodować radyjko proszę o pw . dzięki
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
czym sie rozni symphon 2din od concerta 3? wygaldaja tak sami a maja inna nazwe lepiej zainwestowac w BNS 5.0 czy concert 3 lub symphona? navi zbytnio nie jest mi potrzebna zreszta bym musial pewnei dokupic do niej plyte z mapami jakimis... i pytanko kogos z kuj-pomorskiego kto by ogarnal mi przekladke kosza i podlaczenie radia moze znacie kogos ?
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
ale jak trzeba przerobic wizake pod BNS? upuje iso2 i musze jakies kable pozmieniac w niej czy jak?
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Witam. Nie chce zakladac nowego tematu wiec napsize tutaj chce zmienic z concert 2 na BNS 5.0 albo concert 3 co lepiej? na drugi rok wloze RNS ale narazie brak kasy ;d a chce juz sobie przygotowac pod RNS to sterowanie Gps w BNS sterowany jest z radia czy jak? czy musze miec jakis dzojstik kolo podlokitnika? jak to wszystko wygalda,jakie musze kupic kable? jak pozniej to zaadaptować w kompie? moze ktos ma jakas instrukcje czy cos jak za to sie zabrac aha i czy srodkowy tunel 1din jak dotne i wloze klimatronik ori 2din to nie bedzie szpar po bokach?