Treść opublikowana przez hidden22
-
Plecionka do Audi A4 B6 1.9 TDI
Panowie a np jesli plecionka sie przedziurawi to cos mzoe sie stac?
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
wrzuc foteczki ale na prostej nawierzchni zobaczymy jak siedzi na tych sprezynkach
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
Witam panowie ;d pytanko male bo widze z temacik listwy jest czy występuje popielniczka i ramka w takim samym kolorze i materiale jak te listwy co wyrzej sa? bo te powlekane guma wygaldaja u mnie kiepsko
-
Kubek a Wizytownik
Witam. Mam pytanie czy plexa w kształcie Trójkąta za przednim panelem wizytownika i kubka jest taka sama?
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Witam nie chce zakładać nowego tematu wiec napisze tutaj chce zakupić sobie nasadkę do filtra oleju czy nasadka potrzebna żeby odkręcić dekielek filtra to 74mm i 15 ząbków ? silnik 1.9 TDI AWX dziękuje i czekam na odpowiedz
-
[B6 AVF] Jaki zawór EGR
sszukalem na allegro i nie moge poszukac bys mogl mi linka podac byl bym bardzo wdzieczny
-
Uszczelki i oringi potrzebne do wymiany w EGR !
Dzieki kolego ! Pzodrawiam
-
[B6 AVF] Jaki zawór EGR
Witam orientuje sie ktos ile kosztuje ta plecionka od turbo i gdzie mozna ja kupic bo przez EGR dziurka mi sie zrobila w niej
-
Uszczelki i oringi potrzebne do wymiany w EGR !
AWX 1.9 TDI 130 KM 2003r
-
Uszczelki i oringi potrzebne do wymiany w EGR !
PODA MI KTOS NR USZCZELEK POTRZEBNYCH DO WYMIANY gdy wykreceEGR oraz nr czesci oringu co mozna wymienic w EGR bo mi juz cieknie z niego
-
Uszczelki i oringi potrzebne do wymiany w EGR !
Witam. Zauwazylem ze cieknie mi z EGR i chce wymienic w niej nowe oringi zeby przestalo leceiec z niego, moze zna ktos nr tych gumek i nowych podkladek do EGR
-
[ALL B6] nr SPINKI DO DRZWI !
Witam. sa 2 takie male biale i chyba 6 duzych spinek te duże 8E0 868 243 cena w ASO te małe białe 8E0 867 276
-
Wahacz dolny
chodzi mi do b6, chciałem tylko pokazac jak mniej wiecej wygalda ten wahacz ok dzieki za info
-
Wahacz dolny
Witam. mam pytanko czy ktos z forum zajmuje sie sprzedaza wahaczy do audi interesuje mnie prawy dolny Lemfordera jaka cena chodzi o taki jak na tym foto http://moto.allegro.pl/audi-a4b5-wahacz-dol-lewy-przod-w-wa-i2193659613.html czekam na odp pzodrawiam
-
[ALL] AWX vs AVF
WItam ja na 5 i 2000obr mam ok 109km/h a na 5 przy 3000 obr.mam 160 wczoraj sprawdzalem
-
[ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey
piekna sztuka ! szkdoa ze anglik
-
[ALL B7] Pomocy nie wiem które felgi wybrać!!
3 ladne ale jak juz to 18 17 z takiego wzoru to lipa ja mam 17 te peirwsze i wygaldaja ladnie jak chcesz moge ci foto podrzucic
-
[ALL] AWX vs AVF
ja w AWX na trasie do 4,5 litra zeszlem od bialej do bialej kreseczki zrobilem 450km ale to bardzo bardzo osczednie jechalem
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
Witam. nie chce zakldac nowego tematu chce pomalować na wiosnę zaciski hamulców kolor auta srebny jaki kolor zaciskow ladnie by wygaldal do srebnego samochodu?
-
[ALL B6] Elektryczne podnoszenie szyb
Witam. sprawdź wiązki kabli pomiędzy drzwiami w gumowej osłonie może gdzieś kable sie przetarły albo guziki się posypały. U mnie tez nie chodził przycisk po stronie kierowcy z szyby pasażera, przeczyściłem styki w drzwiach troszkę mocniej podusiłem przycisk i już wszystko chodzi najpierw ściągnij osłonę gumowa miedzy drzwiami może tam tkwi problem pozdro
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
aha no ja tez myslalem o tych 4300k wiec dzieki wielkie ! pzodrawiam
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
aha a jak z policja? nie czepiaja sie? nie masz jakiegos zdjecia jak w nocyone swieca?
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
a z radeiem wszystko ok? na ile wystarcza te zarinki?
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
Witam. widze ze panowie maja hidy pozakladane mzoe polecicie jakies dobre bo kiedy patrze na alelgro to jest tego troche a wole jakies kupic sprawdzone i czy nie ma problemu z instalcja itd przez hidy?[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 02:28_________________________________________________co myslicie o tym? http://allegro.pl/xenartz-zestaw-hid-h7-xenon-xenony-ksenon-ksenony-i2069173421.html[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 02:51_________________________________________________czy mzoe takie http://allegro.pl/audi-a4-b6-h7-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i2094044486.html
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
czy moge np ten wlacznik/przlacznik szyb o nr 8Z0959855B5PR zamienic na jakis inny np z koncowka C?