Treść opublikowana przez hidden22
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
Witam. mam pytanko odnoscie przyciskow do szyb chce wymienic przycisk o nr 8Z0 959 855 B 5PR ktos sie orientuje ile kosztuje taki? szukalem na allegro i sa same z koncowka C podam date auta jakis dzien marca 2003 jesli to by pomoglo w poszukaniu albo ile w ASO taki kosztuje
-
[ALL B6/B7] Obszycie foteli skora-alcantara
aha no dlatego wystawilem te linki bo zbytnio nie znam sie po ile jest dorby material Ty sie zajmujesz takim czyms? ile by wyszlo obszycie dobrym materialem foteli przednich tylnich wraz z boczkami ?
-
[ALL B6/B7] Obszycie foteli skora-alcantara
Witam. Szukalem cos na ten temat ale nie poszukalem nic ciekawego sprawa wygalda tak co myslicie o obszycie foteli boczki skora a srodek alcantara ? czyli tak jak ori fotele sline. Ogaldalem rozne fotele pol skory ale kazde sa juz troche dojechane a cena to prawie 2tys zl. za ta cene mysle ze mozna sobie obszyc fotele boczki skora a srodek alcantara. poszukalem aukcje gdzie mozna kupic potrzebne materialy do tego : http://allegro.pl/skora-samochodowa-75-kolorow-i2057151670.html i http://allegro.pl/material-obiciowy-tylu-alcantara-sztuczny-zamsz-i2076807098.html co myslicie o tym i jakie kolory najbardziej podchodza pod ori dziekuje i czekam na jakies wypowiedzi
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
aha no ladnie wyglada ja mam taki sam kolor gora czarna dol siwy taki i widze ze te listewki ladnie wygaldaja przy takich kolorach
-
[ALL B6] nr SPINKI DO DRZWI !
dzieki kolego ! pozdrawiam
-
[ALL B6] nr SPINKI DO DRZWI !
no wiem ale nie moge poszukac... ;/
-
[ALL B6] nr SPINKI DO DRZWI !
Witam potrzebuje nr spinek do drzwi wiem ze sa tam 2 rodzaje tych co jest 6 sztuk i tych co sa 2 sztuki dzieki !
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Czesc agentsmith jaki to model listw (dekorow) ? fajnie pasuja to takiego koloru wnetrza
-
[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem
wITAM PANOWIE NIE CHCE ZAKLADAC NOWEGO TEMATU WIDEC TUTAJ SIE ZAPYTAM zna ktos jakis dorby srodek do czyszczenia stykow?
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Witam. Chcialem podzielic sie z wami info dzisiaj wzialem sie za zrobienie podswietlenia pod drzwiami ! otworki najlepiej wyciac tak, nozyk od tapet taki rozsuwany co sie lamie go w kilu czesiach podgrzac nad ogniem i wtedy dnie sie jak chleb wyciecie dziurki zajelo mi 2 min i ladnie wygalad nic nie jest poszarpana zostal mi jesczze tyl bo nie mam juz spinek i takich malych bialych spineczek mzoe ktos wie jaki nr maja bo chce kupic i zrobic tyl dzisiaj podczas rozbierania 6 spineeczek poszlo i tak ladnie jak na 2 pary drzwi przy takiej temp
-
[ALL B6] Podłączenie RNS-E pod własne audio
aha a nie wiesz mniej wiecej jak to robia? czy lepiej kupic na 2 din nie bedzie nic latalo ? nie chce zeby jakas lipa byla [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________RNS z 2007 roku jest ok czy bylo jakeis problemy z tym RNS?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
dzieki koledzy kupie 0,35mm oraz 1.0mm kabnelek i tak sie przyda zawsze pzodrawiam
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wita. chce kupic kabel tylko nie wiem jaki ma byc gruby zeby w maire byl taki sam jak ori dodam ze te kabelki maja byc do drzwi podswietlenia dolnrgo moze ktos wie i by mi wybral kabelek a tych aukcji http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=5387106&order=pd&string=PRZEW%C3%93D&change_view=1 dziekuje i czekam pzodrawiam
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
ladnie skasowales b5 mysallem ze to a3 bo taka krotka sie zrobila
-
[ALL B5] Zatrzaski w tylnim siedzeniu
dzsiaij na allegro widzialem je i jedna sztuka jest po 17 zl plus 9zl wysylka... trzeba naprawde uwazac gdzie kupwoac bo mozna nizle przeplacic w ASO placilem ok 3,50zl ostatnio
-
[ALL B6] Podłączenie RNS-E pod własne audio
Witam. Nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam sie tutaj bylem dzisiaj u takiego gostka co za zaklada rns w cenie 2tys jest montaz ustawienia podlaczenie GPS i przerobka z din 1 na din 2. i mowil ze zadnego kosza nie wymienia do wlozenia tego rns czy to prawda? da sie to inaczej jakos zrobic czy trzeba meic na 100% ten kosz?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam panowie mala sprawa jest mam maly problem od strony kierowcy kiedy chce opuscic szybe pasazera to nie dziala ale podneisc to idzie juz ja. co to moze byc? patrzylem kable w drzwiach nie sa pekniete jedynie soslonki pekniete sa 2 i to wszystko. na kompie jak podlaczylem pokazalo sterownik drzwi kierwocy, moze ktos wie co zrobic najlepiej? czy np wd 40 moge psiknac na styki czy cos?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
czy lampeczki o nr. katalogowy 8D0 947 415 bede pasowac do drzwi od spodu? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 00:01_________________________________________________i gdzie mozna kupic kosteczki zeby wpiac w te swiatelka nr katalogowy bym prosil tez [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 00:11_________________________________________________odpisze mi ktos ?
-
[ALL B6] Klimatronik-rodzaje
wrclaguna no bede bede ale narazie orientuje sie jak to wygalda wszystko itd ale powoli odrazu polski nie zbudowali
-
[ALL B6] Klimatronik-rodzaje
Witam. nie chce zakladac nowego tematu to sie zapytam tutaj jesli zmienie klimatronik z 1 din na 2 din to msuze cos ustawiac przez vaga? i czy do b6 moze byc klimatronik z b7?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
a moge np uciac kable od czerwonej lampki i polaczyc te z czerwonej i bialej taka kosteczka?http://allegro.pl/simet-listwa-kostka-zaciskowa-12-tor-2-5mm2-i2017831922.html
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
aha sprawdzalem na stronce to wlacznik z literka D jest po 140zl ok a ten z F jest po 190zl
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
wrclaguna ten nr co podales to bedzie pasowal do mojego auta kwiecien 2003r 4 szybki i blokada tylnich szybek [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________SIEMKA. WRCLAGUNA dzisiaj odkrecilem boczek zeby zobaczyc jaki mam nr wlacznika do szyb, 4 szyby i blokada tylnich szyb, okazuje sie ze na tym panelu od dolu jest taki nr 8Z0 959 851 D 5PR a Ty podales mi z F ? wiec jak to teraz kupic z koncowka D?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Bart-S mam pytanko bo chce podłączyć lampeczki pod spód drzwi i moje pytanko czy "zasilaniepod pin nr 13 a masę do pinu 21 w gniazdku 32 pinowym one sa wolne te piny w tym sterowniku czy trzeba kupic kostki i wpiac je z tymi lampkami tam? dopisze ze mam juz podswietlane boki drzwi na czerwono
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
WItam.przejrzalem wszystkie strony ale bym chcial odpowiedz posiadam pakiet z podswietlanymi kratkami, czerwone lampeczki w drzwiach oraz 4 szyby elektyrczne chcialbym zalozyc podswietlanie pod drzwiami wiem ze potrzebuje 4 lampeczki biale gdzie najlepiej podpiac sie? do kabli od podswietlania bocznego (czerone lampki) czy jest gdzies w drzwiach kostka gotowa do podpiecia sie?