Treść opublikowana przez hidden22
-
[ALL B6] Dwumas+sprzęgło - szybkie pytanko, czy będzie pasował
to chyba nie jest tak drogo jak 300zl. u mnie kiedyś pytałem sie to jeden mechanik 500zl chciał... nie wiem czy było gorąco tak ze grzało mu na głowę
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
ja za rok mam plan zawirusować i tez wybiorę się do rogala :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja slyszalem ze te lema sa bardzo dobre, zalezy tez kto jak jezdzi i gdzie jezdzi. ja na swoich zrobilem juz 45tys po polskich drogach i nic jeszcze nie stuka na szczscie
-
[ALL B6] Przekładka klamki schowka pasażera
gdzie można kupić taka klamkę?? bo u mnie po przekluczeniu kluczykiem i tak idzie otworzyć schowek...coś musiało tam pęknąć i nie trzyma
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
bierz Cb
-
[ALL B6] Ciekawa aukcja na alledrogo.
szukaj czegos innego tego sie nie oplaca... a skad wezmiesz takie same boczki do drzwi?
-
[B6 AVJ] Kolor zderzaków
przedni i zderzak ma inny troszkie odcien dlateego ze sa one wykonane z plastiku i widac inny odcien juz ! tez sprawdzalem to u kuzyna i tak samo ma
-
[ALL B6] Dwumas+sprzęgło - szybkie pytanko, czy będzie pasował
aha dzieki
-
[B7 BRD] Felgi 15'
sprzedaj te co masz i kup 16, na 15 bedzie to lipnie wygaldac
-
[ALL B6] Brak oświetlenia po otwarciu schowka.
zdejmij klape kokpitu od strony pasazera i zobacz moze masz silownik odpiety i kabel i dlatego nie ma siwatla..u mnie wlasnie byla a taka przyczyna ze koles odczepil silownik i zasilanie bo jeden zawias byl nad pekniety
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu - w jaki sposób?
kolego sam chcesz zmienić rozrząd?? nie stać Ciebie żeby zapłacić 200zl czy 300zl i żeby Ci to fachowcy zrobili...
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
gdzie mozna kupic taka folie?
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
nie polecam klockow BOSHA !!! od czasu kiedy zalozylem je to codziennie musze felgi myc bo sa czarne od pylu !!!
-
[B6 AWX] Napinacz klimatyzacji
lepiej wymienić później sypnie się i będziesz musiał znowu rozbierać przód z czym wiąże się znowu koszt rozbioru ! nie ma co oszczędzać ja bym zmieniał pozdro
-
[ALL B5] Czy można wymienić same sprężyny ?
jesli wymienisz o sprezyny o 2cm nizsze to ebdzie spoko powyzej moze juz byc nie ciekawie
-
[B7 BPP] 17" jest 235/45/17 czy wejdzie 225/50/17 ?
w b6 widziałem 215/55/17 i nic nie obcierało wiec powinno być ok
-
[ALL B6] Ciekawa aukcja na alledrogo.
hmmm... na moje to nie warte tych pieniedzy,za taka kwote dostaniesz uzywane z boczkami a tutuaj nawet nie amsz boczkow do drzwi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
po miescie na calym zbirniku zrobilem 1000 km jazda mieszana raz wolno raz decha
-
[B5 1Z] 1BE czy napewno ?
te sprezyny na pewno sa 1BE
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ja kupilem na allegro sztuke za 14zl ok i wszystko jest ok zaden blad nie wyskakuje polecam bo lepiej wygaldaja niz te zolte
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
Witam. u mnie od dluzszego czasu tez zauwazylem lekkie stukanie w kierownicy, najczesciej slysze to jak jade po kostce z dziurami w srodku... bylem sprawdizc zawieszenie i jest ok nie ma luzow... wiec zostaje maglownica albko krzyzak...czesto krzyzaki sie zuzywaja??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to bedzie najwieksza torpeda na forum pelen szacu za to co zrobiles z tyym autem
-
[ALL B6] Dwumas+sprzęgło - szybkie pytanko, czy będzie pasował
Witam koledzy widze ze temat jest o sprzegle ile u was w miescie wolaja za wymiane sprzegla?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Centra futura
-
[B6 AVF] Dymienie przy przyspieszaniu
ja co 5 tys zalewam środek STP i widzę ze auto mniej dymi ;p wiec spróbuj STP zalac może pomoże coś